Мачове за събота, 21 май, 2022

21 май 2022
bet365
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи
17:00 Съндърланд - Уикъмб   2.183.213.38
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия
21:00 Фрайбург - РБ Лайпциг   3.703.441.99
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион
18:30 Валенсия - Селта Виго   2.753.302.60
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион
21:00 Картахена - Аморебиета 2.973.342.30 21:00 Малага - Бургос 1.733.375.17 21:00 Уеска - Реал Сосиедад Б 2.883.372.33 21:00 Фуенлабрада - Спортинг Хихон 3.493.102.14 23:00 Алмерия - Алкоркон 1.245.7211.50 23:00 Ейбар - Тенерифе 1.873.314.30 23:00 Жирона - Мирандес 1.414.557.10 23:00 Ибиса - Валядолид 4.673.871.67 23:00 Лас Палмас - Реал Овиедо 2.013.343.65 23:00 Понферадина - Леганес 1.593.865.45
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
20:00 Туделано - СС Рейес 2.293.272.71 21:30 Атлетик Билбао Б - Расинг Сантандер 2.353.242.63 21:30 Валядолид Промесас - Депортиво Ла Коруня 2.883.142.24 21:30 Интернасионал де Мадрид - СД Логронес 1.913.263.56 21:30 Райо Махадаонда - Самора 1.394.206.54 21:30 Селта Виго Б - Расинг Ферол 2.183.192.93 21:30 Талавера де ла Рейна - Културал Леонеса 1.663.374.67 21:30 УД Логронес - Бадахос 2.222.923.11 21:30 Унионистас де Саламанка - Калахора 2.062.923.49
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
21:30 Алхесирас - Реал Мадрид Кастиля 2.193.212.89 21:30 Атлетико Балеарес - Атлетико Санлукеньо 1.474.015.58 21:30 Барселона Б - Кастейон 2.013.233.26 21:30 Бетис Депортиво Баломпие - Албасете 6.253.681.47 21:30 Виляреал Б - Линенсе 1.493.745.91 21:30 Корнеля - Алкояно 2.693.022.43 21:30 Коста Брава - Сан Фернандо 3.503.151.96 21:30 Линарес Депортиво - Сабадел 2.373.042.74 21:30 ФК Андора - УКАМ Мурсия 1.255.239.20 21:30 Химнастик де Тарагона - Севиля Атлетико 1.603.425.17
Италия - Серия А Италия - Серия А
18:15 Дженоа - Болоня   2.343.432.98 21:45 Аталанта - Емполи   1.226.9411.03 21:45 Лацио - Верона   1.753.994.32 21:45 Фиорентина - Ювентус   1.823.734.23
Италия - Плейофи Италия - Плейофи
19:00 Катанзаро - Монополи 1966 (2 - 1) 1.853.413.51 19:00 Пиза - Беневенто (0 - 1) 2.383.172.96 21:30 Падуа - Ювентус Б (1 - 0) 2.022.963.52 22:00 Палермо - Виртус Ентела (2 - 1) 2.023.063.38
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1
22:00 Анже - Монпелие 2.013.733.41 22:00 Брест - Бордо 1.943.943.46 22:00 Клермонт Фут - Лион 3.834.021.83 22:00 Ланс - Монако   3.243.882.03 22:00 Лил - Рен 4.133.891.79 22:00 Лориен - Троа 2.143.523.28 22:00 Нант - Сент Етиен 2.543.542.61 22:00 Олимпик Марсилия - Страсбург   2.053.473.52 22:00 Пари Сен Жермен - Метц 1.207.8911.08 22:00 Реймс - Ница 3.993.771.83
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата
18:00 Аустрия Виена - Щурм Грац 2.553.352.53 18:00 Волфсбергер - Рапид Виена 2.243.542.81 18:00 Ред Бул Залцбург - Аустрия Клагенфурт 1.089.8122.44
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига
16:00 Габала - Сабах Баку 2.163.162.85 16:00 Зира Баку - Кешля 1.463.726.00 18:00 Сумгаит - Сабаил Баку 2.272.942.88 18:30 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 1.563.505.21
Албания - Суперлига Албания - Суперлига
18:00 Влазня - Егнатия Рогожина --- 18:00 Динамо Тирана - КФ Тирана --- 18:00 Кукеси - Скендербеу Корча --- 18:00 Партизани Тирана - Кастриоти Круя --- 18:00 Теута - Лачи ---
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига
15:45 Ван Чаренцаван - Ной Ереван 2.123.303.03
Беларус - Висша Лига Беларус - Висша Лига
15:00 Белшина Бобруйск - Ислоч Минск --- 16:00 Отл БАТЕ Борисов - Слуцк --- 16:00 Отл Гомел - Торпедо-БелАЗ Жодино ---
Беларус - Първа Лига Беларус - Първа Лига
17:00 Сморгон - Осиповичи ---
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус
19:00 БАТЕ Борисов - Гомел 1.583.775.92
Белгия - Група за Европейските турнири Белгия - Група за Европейските турнири
21:45 КАА Гент - Шарлероа 1.634.224.66 21:45 Мехелен - Генк 3.494.131.86
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига
20:00 Жрински Мостар - Леотар Требине 1.097.8820.47
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ
16:45 Ботев Пловдив II - Марица Пловдив 1.543.904.95 16:45 Етър Велико Търново - Добруджа Добрич 1.284.538.73 16:45 Марек Дупница - Струмска Слава Радомир 2.232.853.22 16:45 Монтана - Спартак Варна 2.383.232.62 16:45 Септември Симитли - Хебър Пазарджик   6.453.701.50 16:45 Созопол - Литекс Ловеч 1.603.505.03 16:45 Спортист Своге - ЦСКА 1948 София II 2.883.032.26 18:00 Миньор Перник - Левски Лом ---
България - Група за Изпадане България - Група за Изпадане
19:15 Пирин Благоевград - Ботев Враца   3.903.741.76 19:15 Царско Село София - Локомотив София   1.413.958.16
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига
16:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси --- 16:00 Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси --- 19:00 Телави - Динамо Батуми ---
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция
20:00 Панатинайкос - ПАОК 2.712.952.50
Дания - Група за Изпадане Дания - Група за Изпадане
18:00 Вейле - Одензе 2.703.502.42 18:00 Орхус - Нордселанд 2.443.522.67 18:00 Сьондерийске - Виборг 2.933.372.31
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония
19:00 Номе Калю - Пайде Линнамеесконд ---
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата
20:30 Апоел Беер Шева - Бней Сахнин 1.573.735.64 20:30 Апоел Тел Авив - Макаби Тел Авив 4.113.481.77 20:30 Макаби Хайфа - Макаби Нетаня 1.643.664.77
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия
21:30 Лонгфорд Таун - Уотърфорд 2.823.322.22
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига
19:00 Вестманаейяр - Акранес 1.953.563.25 19:00 КА Акурейри - Стярнан Гардабаер 1.823.653.57 19:00 КР Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 1.304.938.35
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия
17:00 Тротур Вогар - Вестри 3.774.271.62
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига
16:00 Атирау - Астана 4.713.421.62 16:00 Кайрат Алмати - Шахтьор Караганди 2.073.143.15 18:00 Ордабаси Шимкент - Аксу 2.013.053.43 18:00 Туран Туркестан - Актобе 2.542.832.61
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата
19:00 Анортозис - Арис Лимасол 1.743.344.30
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане
18:00 Докса Катокопия - ПАЕЕК Кирения 1.314.817.33
Латвия - Купа на Латвия Латвия - Купа на Латвия
15:00 Йелгава - СК Бабите ---
Литва - А Лига Литва - А Лига
15:00 Хегелман Каунас - Джюгас Телшяй 1.393.857.20 19:00 Судува Мариямполе - ФК Паневежис 2.992.802.29
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова
19:00 Сфинтул Георге Суручен - Шериф Тираспол ---
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи Нидерландия - Ередивизи - Плейофи
17:30 ФК Айндховен - АДО Ден Хааг (1 - 2) 2.023.583.47 21:00 Хераклес - Екселсиор (0 - 3) 1.733.994.23
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен
17:00 Сандефьорд - Лилестрьом 3.073.452.16 19:00 Молде - Кристиансунд 1.335.187.76
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия
21:00 Бран Берген - Фредрикстад 1.424.476.09
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
17:00 Йорн-Хутен - Квик Халден 2.473.292.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
16:00 Тромсдален - Ейдсволд ТФ 1.554.074.51
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа
18:30 Висла Краков - Варта Познан 2.133.173.34 18:30 Висла Плоцк - Стал Мелец 2.163.323.12 18:30 Гурник Ленчна - Ягиелония Бялисток 3.393.342.05 18:30 Легия Варшава - Краковия Краков 1.833.424.11 18:30 Лех Познан - Заглембие Любин 1.285.628.49 18:30 Погон Шчечин - Термалика Нечеча 1.285.169.36 18:30 Пяст Гливице - Радомяк Радом 1.843.503.93 18:30 Раков Ченстохова - Лехия Гданск 1.554.095.16 18:30 Шльонск Вроцлав - Гурник Забже 2.673.632.29
Португалия - Плейофи Португалия - Плейофи
22:00 Шавеш - Морейрензе 2.493.212.71
Румъния - Плейофи Румъния - Плейофи
15:30 Конкордия Кяжна - Киндия Търговище 3.483.012.12 20:30 Университатя Клуж - Динамо Букурещ 3.012.982.32
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига
17:00 Арсенал Тула - Урал Свердловска област 4.393.681.79 17:00 Динамо Москва - ПФК Сочи 2.113.513.31 17:00 Криля Советов - Локомотив Москва 1.853.723.97 17:00 Рубин Казан - ФК Уфа 2.963.402.35 17:00 ФК Краснодар - Ахмат Грозни 2.643.502.53 17:00 ФК Нижни Новгород - Зенит Санкт Петербург 2.953.422.33 17:00 ФК Химки - Спартак Москва 2.833.582.33 17:00 ЦСКА Москва - ФК Ростов 1.644.104.85
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига
10:00 СКА-Хабаровск - Акрон Толиати 1.813.234.42 12:00 ФК Краснодар-2 - Спартак Москва 2 2.333.232.87 14:00 Текстилщик Иваново - Ротор Волгоград 5.203.651.61 14:00 Том Томск - Металург Липецк 1.683.734.51 15:00 Алания Владикавказ - КАМАЗ Челни 1.354.707.50 15:00 Балтика Калининград - Факел Воронеж 2.523.172.65 15:00 Волгар Астрахан - ФК Оренбург 5.103.501.65 15:00 Енисей Красноярск - Велес Москва 1.603.954.74 15:00 Олимп-Долгопрудни - Нефтехимик Нижнекамск 2.623.152.54 15:00 Торпедо Москва - Кубан Краснодар 1.444.126.55
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата
18:00 Ружомберок - Серед 1.284.978.92 18:00 Слован Братислава - Жилина 1.285.427.76 18:00 Спартак Търнава - ДАК Дунайска Стреда 1.823.353.90
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане
18:00 Похроние Долна Жданя - Сеница 1.384.616.43 18:00 Татран Липтовски Микулаш - Злате Моравце 1.803.573.75 18:00 Тренчин - Земплин Михаловце 1.953.403.36
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига
16:00 Радомлие - Домжале 1.633.824.36 21:15 Алуминий Кидричево - Табор Сежана 2.573.262.46
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата
19:30 Партизан Белград - Раднички Ниш --- 19:30 ТСЦ Бачка Топола - Войводина Нови Сад --- 19:30 Цървена Звезда Белград - Вождовац Белград ---
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига
16:00 Алтай Измир - Касъмпаша 3.023.722.12 16:00 Сивасспор - Кайзериспор 1.793.644.25 19:00 Бешикташ - Коняспор 1.903.753.59 19:00 Йени Малатияспор - Фенербахче 11.586.401.22
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига
16:00 Генчлербирлиги - Юмраниеспор 3.363.411.97 16:00 Кечиоренгуджу - Анкарагуджу 2.573.352.44 19:00 Бурсаспор - Менеменспор 1.484.275.35 19:00 Коджаелиспор - Аданаспор 3.683.581.82
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига
20:00 Скала ИФ - Рунавик 3.123.551.91
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига
17:00 Сейняйоен ЯК - ИФК Мариехамн 1.903.473.91
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен
17:00 Екеняс ИФ - ПК-35 Вантаа 1.753.634.07 17:00 КПВ Кокола - СЯК Академия 2.143.343.03 17:00 МП Микели - Яро 3.523.521.89 17:00 ТПС Турку - ПЕПО Лапеенранта 1.324.618.25 19:00 Гнистан Хелзинки - Паргас ИФ 1.434.276.16
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А
14:30 Рейпас Лахти - Пало-Поят Хелзинки 1.304.807.74 16:00 Кески-Уусимаа - НЯС Нурмиярви 1.963.473.14 17:00 ЛаПа Лапеенранта - КяПа Хелзинки 9.656.341.18 17:00 Футура Порвоо - ЙИППО Йоенсуу 3.493.971.73 18:00 Кифен 08 - ПеКа Котка 1.434.495.18
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В
15:00 ВЯС Вантаа - Клуби-04 Хелзинки 4.534.061.55 16:00 Тампере Юнайтед - Илвес Тампере 2 1.753.603.83 17:00 Джаз Пори - ЕПС Еспоо 1.554.364.10 18:30 Илвес-Кисат Тампере - МуСа Пори 3.003.522.01
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С
18:00 Еркулес Оулу - Нярпес Крафт 1.624.313.70
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига
16:00 Риека - Хрватски Драговоляц 1.265.658.99 18:05 ХНК Горица - Осиек 3.723.361.90 21:00 Динамо Загреб - Хайдук Сплит 1.723.464.54
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига
21:15 Аарау - Вадуц 1.584.154.45 21:15 Кринс - Винтертур 6.854.971.33 21:15 Ксамакс - Вил 2.253.452.69 21:15 Лозана-Уши - Шафхаузен 3.703.931.73 21:15 Тун - Ивердон-Спорт 1.763.963.52
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига
16:00 АИК Стокхолм - Сириус 1.354.788.54 18:30 Хелзинборг - Вернаму 2.643.122.68
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север
14:00 Мутала АИФ - Умео ФК 2.963.472.08 17:00 Васалунд - Хамарби ТФФ 1.753.993.53 17:00 Йоребро Сирианска - ИФК Ханинге 2.313.542.57 17:00 Карлстад Футбол - Солентюна 2.013.613.03 17:00 Питео - Сандвикен 4.954.241.51
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг
13:00 Квидинг - Фалкенберг 2.933.492.10 14:00 Одеволд - Твоокерш 2.293.272.76 17:00 Венерсборг - ИФК Малмьо 1.723.514.21 17:00 Люнгшиле - Лунд 1.713.734.00 17:00 Оскаршхамн АИК - Олимпик Малмьо 1.784.073.38 17:00 Тролхетан - Атвидаберг 1.643.674.51
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия
17:00 Рейнджърс - Хартс 1.444.316.10
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза
10:15 Мелбърн Виктори - Уестърн Юнайтед (1 - 0) 1.903.603.83
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат
18:00 АСО Шлеф - НШ Магра 1.613.185.68 18:00 НА Хюсеин Дей - РК Релизан 1.463.756.38 18:00 ХБ Шелгум Лайд - МК Алжир 2.862.702.50 19:45 ЖС Кабилие - ВА Тлемсен 1.069.2736.00 20:00 ЖС Саура - Олимпик де Медеа 1.353.928.82
Аржентина - Примера Насионал Аржентина - Примера Насионал
01:10 23' Атланта Буенос Айрес 0 - 0 Депортиво Майпу 2.482.823.00 03:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Депортиво Мадрин 2.162.843.62 03:10 Белграно Кордоба - Фландрия 1.693.315.11 21:10 Браун Адроге - Институто Кордоба 2.812.762.67 21:10 Дефенсорес де Белграно - Агропекуарио Аргентино 2.922.742.59 21:30 Вия Далмине - Химнасия Хухуй 2.292.713.48 21:30 Сантамарина - Индепендиенте Ривадавия 3.802.782.14 22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Нуева Чикаго 1.803.064.86
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Аурора Кочабамба 1.334.637.44 22:00 Насионал Потоси - Ориенте Петролеро 1.753.723.70 22:00 Реал Санта Крус - Атлетико Палмафлор 1.913.433.37
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А
22:30 Атлетико GO - Коритиба PR 2.153.163.36 22:30 Фламенго RJ - Гояс GO 1.206.0713.47
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б
01:00 36' Бруске SC 0 - 0 Томбензе MG 1.963.003.97 03:30 Баия BA - Понте Прета SP 1.643.385.30 17:00 Операрио PR - Итуано SP 2.592.842.81
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А
17:00 Мирасол SP - Алтос PI 1.453.756.33 21:00 Феровиарио CE - Ботафого SP 2.222.663.46 23:00 Атлетико CE - АВС RN 3.663.201.87
Бразилия - Други Бразилия - Други
22:00 Кампинензе PB - Ботафого PB 2.483.072.55
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион
00:15 66' Замора Баринас 1 - 0 Академия Пуерто Кабейо 2.062.893.55 02:30 Монагас Матурин - Естудиантес де Мерида 1.673.324.70 22:00 Универсидад Сентрал - Депортиво Лара 3.102.752.33
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига
17:00 Ийстърн Къмпани - Смоуха 4.203.211.80 19:30 Ел Джаиш Кайро - Ел Мокавлун 2.292.733.27 22:00 ЕНППИ Кайро - Ал Ахли Кайро 6.703.601.46
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза
03:00 Кумбая - 9 де Октубре Гуаякил 2.213.043.14 23:00 Делфин Манта - Гуаласео 1.633.515.04
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно
16:00 Драгон Клуб де Яунде - Яфут Яунде --- 16:00 Йънг Спортс Академи - Расинг Клуб де Бафусам --- 16:00 Тонере Яунде - Пантере ду Нде --- 16:00 Фову Клуб де Бахам - Ню Стар де Дуала --- 17:30 Котон Спорт де Гаруа - Ренесанс де Нгуму --- 17:30 ОФТА де Криби - Бамбутос --- 18:00 Единг Спорт - УМС де Лоум --- 18:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - Унион Дуала --- 18:00 ПВД Баменда - Авион ду Нкам --- 18:00 Стад Ренар де Мелонг - Канон Яунде --- 18:00 Фютчю - Фув Азюр де Яунде --- 20:00 Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи ---
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига
01:00 30' Халифакс Уондърърс 0 - 1 Фордж 2.573.082.44 05:00 Пасифик - Йорк Юнайтед 1.513.964.90 22:30 Кавалри - Валюр 2.143.003.10
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига
15:00 Бидко Юнайтед - Администрейшън Полис 2.782.682.50 15:00 Гор Махия - Какамега Хоумбойз --- 15:00 Леопардс - Таланта 1.962.933.54 15:00 Матаре Юнайтед отл. Уазито --- 15:00 Поста Рейнджърс - Софапака 2.302.673.03 15:15 Кения КБ - Найроби Сити Старс 2.172.673.27
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Втора Фаза
23:00 Енвигадо - Депортес Толима 3.092.852.39
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1
18:30 АС Бафинг - СО де л'Арми 2.532.592.88 21:00 Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо 3.152.682.30
Малави - Супер Лига Малави - Супер Лига
15:30 Еквендени Хамърс - Майти Уондърърс --- 15:30 Каронга Юнайтед - Майти Тайгърс --- 15:30 МАФКО Салима - Камузу Баракс 2.173.003.26 15:30 Ред Лайънс - СИВО Юнайтед ---
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига
17:15 Ал Насър Дубай - Ал Дафра 1.654.003.99 17:15 Ал Уроба - Ал Васл Дубай 3.654.191.67 17:15 Ал Шарджа - Емирейтс Клуб 1.156.8012.94 20:00 Ал Джазира Абу Даби - Ал Вахда Абу Даби 2.973.582.03
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура
00:30 50' Такуари Асунсион 0 - 0 Спортиво Амелиано 2.923.022.36 02:45 12 де Октубре - Гуайреня 2.492.882.83 23:30 Ресистенсия - Сол де Америка 2.883.162.29
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура
03:30 Универсидад Сезар Валехо - Академия Кантолао 1.513.695.94 21:15 Универсидад Сан Мартин - Карлос Стейн 2.103.133.23 23:30 Сиенсиано - Универсидад де Кахамарка 1.523.815.42
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига
19:00 Ал Етифак Дамам - Ал Хазм 1.613.514.86 21:00 Ал Раед - Ал Насър Рияд 4.043.681.69
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига
22:30 Кълъмбъс Крю - Лос Анджелис ФК 2.173.413.19 23:00 Ди Си Юнайтед - Торонто 1.554.315.36
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига
12:30 Отл Тампайнс Роувърс - Лайън Сити Сейлърс 3.494.211.69
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Втора Фаза
18:00 Клуб Африкан Тунис - Монастир 2.142.773.58
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура
02:00 Депортиво Малдонадо - Феникс Монтевидео 2.313.142.88 23:00 Насионал Монтевидео - Албион Монтевидео 1.294.938.85
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион
02:00 Кокимбо Унидо - Унион Еспаньола 3.013.202.28 22:00 Антофагаста - Евертън Виня дел Мар 2.693.032.61 22:00 Аудакс Италяно Сантяго - Универсидад Католика 2.933.062.39
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига
16:00 АмаЗулу Дърбан - Ламонтвил Голдън Ероус 2.352.743.21 16:00 Кайзер Чийфс - Морока Суолоус 1.852.934.52 16:00 Марицбург Юнайтед - Барока 2.482.862.87 16:00 Марумо Галантс - Сехухуне Юнайтед 2.372.693.22 16:00 Роял АМ - Мамелоди Съндаунс 3.043.072.23 16:00 Стеленбош - Кейптаун Сити 3.352.792.24 16:00 Чипа Юнайтед - ТС Галакси 3.312.782.28
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1
10:30 Сеул - Съннам 1.853.323.97 12:00 Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед 2.003.113.71 13:00 Кимчхон Сангму - Улсан Хюндай 3.433.332.02
Южна Корея - К-Лига 2 Южна Корея - К-Лига 2
10:00 Теджън Хана Ситизен - Пучхон 1995 2.183.153.09 12:30 Чуннам Драгонс - Ансан Грийнърс 1.713.394.51
Япония - Джей1 Лига Япония - Джей1 Лига
07:00 Санфрече Хирошима - Киото Санга 1.683.544.72 08:00 Серезо Осака - Гамба Осака 1.753.544.28 08:00 Шимизу Ес-Пулс - Нагоя Грампус 3.013.002.38 09:00 Токио - Кашива Рейсол 2.213.093.19 09:00 Шонан Белмар - Висел Кобе 2.723.192.48 11:00 Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл 3.183.222.17 11:00 Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс 2.683.262.47 13:00 Ависпа Фукуока - Йокохама Ф-Маринос 3.343.332.06
Япония - Джей2 Лига Япония - Джей2 Лига
07:00 Роасо Кумамото - Джеф Юнайтед Чиба 3.313.022.16 08:00 Албирекс Ниигата - Йокохама ФК 2.323.042.94 08:00 Блаублиц Акита - Токио Верди 2.983.042.32 08:00 Звейген Канадзава - Монтедио Ямагата 2.933.032.36 08:00 Омия Ардижа - Вегалта Сендай 2.953.152.29 08:00 Токушима Вортис - Точиги СК 1.802.965.02 10:00 Мито Холихок - Ивате Грула Мориока 1.923.203.83 12:00 Фагиано Окаяма - Оита Тринита 2.282.943.16 13:00 Рюкю - Вентфорет Кофу 4.023.301.84

*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2022 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

bet365 account offer
Топ факти за деня

» Бетис Депортиво Баломпие като домакин няма равенство от 18 мача

» Пари Сен Жермен като домакин няма загуба от 18 мача

» Ред Бул Залцбург 8 победи от 9 мача

» Карабах Агдам като домакин 43 вкарани гола в 13 мача - 3.31 на мач

» Динамо Тирана като домакин само 5 вкарани гола в 17 мача - 0.29 на мач

» Скендербеу Корча като гост няма победа от 17 мача

» Жрински Мостар като домакин няма загуба от 16 мача

» Царско Село София само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

» Локомотив Тбилиси само загуби от 14 мача

» Одензе няма загуба от 9 мача

» Орхус няма победа от 9 мача

» Лейкнир Рейкявик само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

» Туран Туркестан като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

» Арис Лимасол като гост само равенства от 4 мача

» ПАЕЕК Кирения 8 загуби от 9 мача

» Легия Варшава като домакин няма равенство от 16 мача

» Спартак Москва 2 като гост няма равенство от 18 мача

» Торпедо Москва като домакин няма загуба от 18 мача

» Ружомберок няма загуба от 9 мача

» Жилина няма победа от 9 мача

» Спартак Търнава като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

» Тренчин като домакин 15 вкарани гола в 4 мача - 3.75 на мач

» Цървена Звезда Белград само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

» Рунавик няма равенство от 10 мача

» Гнистан Хелзинки 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

» АИК Стокхолм като домакин само победи от 5 мача

» Фалкенберг като гост само загуби от 4 мача

» ИФК Малмьо 6 загуби от 7 мача

» РК Релизан като гост няма победа от 15 мача

» ВА Тлемсен като гост няма победа от 15 мача

» Белграно Кордоба като домакин само победи от 7 мача

» Вия Далмине като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

» Томбензе MG 6 равенства от 7 мача

» ОФТА де Криби 9 равенства от 13 мача

» Пасифик като домакин само победи от 4 мача

» Тампайнс Роувърс като домакин 18 вкарани гола в 5 мача - 3.60 на мач

» Клуб Африкан Тунис само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

» Ансан Грийнърс няма победа от 15 мача

» Ивате Грула Мориока като гост няма равенство от 9 мача