Мачове за неделя, 18 април, 2021

18 април 2021
bet365
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига
15:30 Арсенал - Фулъм   1.753.684.96 18:00 Манчестър Юнайтед - Бърнли   1.375.048.77
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип
14:00 Родъръм Юнайтед - Бирмингам   2.863.142.58 17:00 Ковънтри - Барнзли 3.603.262.12
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп
20:30 Лестър - Саутхямптън   1.883.664.16
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига
16:30 Борусия Дортмунд - Вердер Бремен   1.375.217.72 19:00 Майнц 05 отл. Херта Берлин   2.283.343.19
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига
14:30 Бохум - Хановер 96 1.883.643.94 14:30 Оснабрюк - Фортуна Дюселдорф 3.863.451.94 14:30 Ян Регенсбург - Хайденхайм 2.833.212.53
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига
14:00 Инголщат - Мепен 1.533.936.14 15:00 Валдхоф Манхайм - ВФБ Любек 2.093.493.24 16:00 Веен Висбаден - Унтерхахинг 1.783.923.90
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион
15:00 Осасуна - Елче 2.003.194.33 15:00 Реал Сосиедад - Севиля   2.893.242.56 17:15 Алавес - Уеска 2.523.103.10 17:15 Атлетико Мадрид - Ейбар   1.454.258.32 19:30 Бетис - Валенсия   1.843.674.38 19:30 Кадис - Селта Виго 3.733.422.07 22:00 Леванте - Виляреал 4.123.471.96 22:00 Хетафе - Реал Мадрид   5.423.421.76
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион
15:00 Албасете - Мирандес 2.642.922.89 15:00 УД Логронес - Райо Валекано 3.283.142.27 19:15 Картахена - Тенерифе 2.862.852.74
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1
13:00 Гихуело - Спортинг Хихон Б 2.222.903.24 13:00 Селта Виго Б - Бургос 3.103.032.26 18:00 Компостела - Лангрео 2.362.763.12 18:00 Понтеведра - Леалтад 1.893.024.23 18:00 Саламанка КФ УДС - Ковадонга 1.643.474.75 19:00 Самора - Културал Леонеса 4.293.061.82 20:00 Депортиво Ла Коруня - Нумансия 2.302.873.17
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2
19:00 Баракалдо - Харо Депортиво 2.343.162.76 19:00 Португалете отл. Ехеа 2.252.993.01 19:00 Расинг Сантандер отл. Осасуна Б 1.843.144.17 19:00 Реал Унион - Ебро 1.963.203.51 20:00 Реал Сосиедад Б - Туделано 1.873.563.39 20:30 Алавес Б - Мутилвера 2.373.222.63
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3
13:00 Еспаньол Б отл. Пеня Депортива 2.092.883.66 13:00 Лейда Еспортиу - Атлетико Леванте 1.673.105.44 13:00 Прат - Валенсия Местая 2.242.933.21 13:00 Химнастик де Тарагона - Ибиса 2.302.833.18 18:00 Олот - Ориуела 1.853.074.17 20:00 Барселона Б - Виляреал Б 2.033.023.55 20:00 ФК Андора - Алкояно 1.913.063.91 20:30 Корнеля - Еркулес 2.252.963.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4
13:00 Алхесирас - УКАМ Мурсия 2.902.712.59 13:00 Кадис Б - Кордоба 3.572.782.19 14:00 Тамарасейте - Реал Мурсия 2.372.693.28 18:00 Линенсе - Севиля Атлетико 2.012.993.59 19:00 Атлетико Санлукеньо - Линарес Депортиво 2.322.953.00 19:00 Рекреативо де Уелва - Рекреативо Гранада 1.953.243.47 19:00 Сан Фернандо - Бетис Депортиво Баломпие 2.452.902.79 21:00 Марбеля - Лорка Депортива 1.583.375.46
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 5 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 5
13:00 Атлетико Балеарес - Мерида АД 1.773.074.48 13:00 Атлетико Мадрид Б отл. Мелия 2.382.793.03 13:00 Лас Росас - Вилярубия 1.683.185.01 13:00 Побленсе - Виляробледо 1.682.985.56 13:00 СС Рейес - Бадахос 2.902.862.40 13:00 Хетафе Б - Сокуелямос 2.812.792.49 18:00 Навалкарнеро - Дон Бенито 2.402.862.93 19:00 Интернасионал де Мадрид - Естремадура 2.472.902.79
Италия - Серия А Италия - Серия А
13:30 Милан - Дженоа   1.474.586.83 16:00 Аталанта - Ювентус   2.303.563.00 16:00 Болоня - Специя   1.973.783.64 16:00 Лацио - Беневенто 1.384.878.33 19:00 Торино - Рома   3.333.562.15 21:45 Наполи - Интер   2.933.442.41
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А
16:00 Леко - Олбия 1.883.014.14 16:00 Понтедера - Про Верчели 2.803.002.40 18:30 Гросето - Про Сесто 2.012.923.76 18:30 Ливорно - Комо 3.743.091.96 18:30 Пиаченца - Албинолефе 2.702.652.79 18:30 Ренате - Ювентус Б 2.013.033.57 21:30 Алесандрия - Перджолетезе 1.423.936.70 21:30 Джиана Ерминио - Аурора Про Патрия 2.522.902.74 21:30 Карарезе - Лукезе 1.843.074.19 21:30 Новара - Пистоезе 1.743.224.48
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В
16:00 Виртус Верона - Самбенедетезе 1.853.413.73 16:00 Губио - Мантова 2.172.993.26 16:00 Леняго Салус - Арецо 2.443.012.80 16:00 Мателика - Алма Ювентус Фано 1.933.163.68 18:30 Модена - Падуа 2.632.892.63 18:30 ФералпиСало - Карпи 1.743.064.91 21:30 Вис Пезаро 1898 - Фермана 2.512.543.20 21:30 Чезена - Имолезе 1.753.384.18
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С
13:30 Казертана - Юве Стабия 3.532.972.09 13:30 Катанзаро - Катания 2.472.922.86 16:00 Бари - Палермо 1.953.203.67 16:00 Виртус Франкавила - Витербезе 2.492.782.96 16:00 Фоджа - Паганезе 1.803.204.31 18:30 Потенца - Монополи 1966 2.713.002.50 18:30 Терамо - Бишелие 1913 1.943.273.57
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1
14:00 Пари Сен Жермен - Сент Етиен   1.305.709.49 16:00 Брест - Ланс 2.683.322.67 16:00 Дижон - Ница 4.383.791.80 16:00 Ним - Страсбург 3.443.492.11 16:00 Реймс - Метц 2.523.073.08 18:05 Бордо - Монако   5.654.001.61 22:00 Нант - Лион   5.994.491.52
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига
11:30 Аустрия Клагенфурт - Грацер АК 1.563.935.08 12:30 Рапид Виена II - Хорн 2.333.502.68
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата
15:30 Волфсбергер - ВШГ Сваровски Тирол 2.093.463.38 15:30 Ред Бул Залцбург - ЛАСК Линц 1.514.385.65 18:00 Рапид Виена - Щурм Грац 1.753.894.24
Албания - Суперлига Албания - Суперлига
14:00 Аполония Фиер - Влазня --- 17:00 Лачи - Билис Балш --- 17:00 Скендербеу Корча - Теута ---
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия
12:30 УЕ Санта Колома - Пеня Енкарнада ---
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата
12:30 Сант Жулия - Атлетик Клуб Ескалдес --- 17:30 ФК Санта Колома - Интер Клуб Ескалдес ---
Беларус - Висша Лига Беларус - Висша Лига
14:00 Динамо Минск - Гомел 1.673.644.44 16:00 Рух Брест - Сморгон 1.167.0811.60
Беларус - Първа Лига Беларус - Първа Лига
14:00 Белшина Бобруйск - Волна Пинск 1.953.523.35 16:00 Крумкачи Минск - Локомотив Гомел 1.734.023.84 18:00 Арсенал Дзержинск - Шахтьор Петриков 1.554.314.37
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А
19:00 Зулте Варегем - КАА Гент 4.384.191.69 19:00 Клуб Брюж - Роял Ексел Мускрон 1.206.6712.48 19:00 Кортрийк - Мехелен 3.643.981.87 19:00 Остенде - Серкъл Брюж 1.614.095.24 19:00 Оуд Хеверле Льовен - Ваасланд-Беверен 1.804.363.63 19:00 Сент Трюиден - Андерлехт 4.613.741.70 19:00 Стандарт Лиеж - Беершот 1.613.995.25
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига
16:00 Олимпик Сараево - Жрински Мостар 3.713.241.89 18:00 Радник Биелина - Железничар Сараево 3.073.282.09 20:00 Широки Брег - Вележ Мостар 1.923.293.53
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ
18:30 Царско Село София - ЦСКА София   5.713.501.58 20:45 Левски София - Лудогорец Разград   4.653.621.65
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане
19:30 Юръп Пойнт - Колидж 1975 1.225.668.13
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2
14:00 ПАЕ Ханя - Аполон Лариса 1.593.435.30 14:45 Караискакис Арта - Докса Драма 2.522.982.65 14:45 Панахайки - Ерготелис 2.022.983.65
Гърция - Футболна Лига - Север Гърция - Футболна Лига - Север
15:00 Алмопос Аридеа - Аполон Понту 2.002.983.61 15:00 Верия - Теспротос Игуменица 1.334.327.57 15:00 Кавала - АЕП Караяния 1.403.618.17 15:00 Олимпиакос Волос - Пансерайкос 2.613.202.37 15:00 Пиерикос Катерини - Триглия 2.202.983.11
Гърция - Футболна Лига - Юг Гърция - Футболна Лига - Юг
14:00 Санторини 2020 - Еноси ПД Аспропиргос --- 14:30 Родос - Егалео 2.252.983.01 15:00 Астерас Влахиоти - Калитеа 2.612.892.60 15:00 Ялисос 1948 - Епископи ---
Гърция - Група за Титлата Гърция - Група за Титлата
15:00 Панатинайкос - Арис Солун 2.622.932.87 17:15 АЕК Атина - Астерас Триполис 1.563.935.67 19:30 ПАОК - Олимпиакос 2.343.193.02
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата
17:00 ФК Копенхаген - Нордселанд 1.534.435.45 19:00 Брьондби - Орхус 2.113.473.30
Дания - Група за Промоция Дания - Група за Промоция
15:00 Фредериция - Хелзингор 2.573.442.51
Дания - Група за Изпадане Дания - Група за Изпадане
15:00 Одензе - Сьондерийске 2.083.103.86 15:00 Хорсенс - Лингби 3.213.602.11
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига
15:00 ФКИ Левадия Талин - Пайде Линнамеесконд 1.873.723.44 19:00 Номе Калю - Вапрус Пярну 1.079.0523.50
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата
20:30 Макаби Тел Авив - МС Ашдод 1.414.206.55
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане
19:00 Апоел Хадера - Апоел Хайфа 2.962.812.50
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига
12:00 Тараз - Акжайк 1.713.334.75 13:00 Астана - Кизилжар Петропавл 1.295.008.04 16:00 Кайсар Къзълорда - Атирау 2.103.273.21
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата
17:00 АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол 2.652.992.57 19:30 Олимпиакос Никозия - АЕК Ларнака 4.163.531.74
Косово - Суперлига Косово - Суперлига
16:00 Трепча 89 Митровица - Дрита Гниляне --- 16:00 Фероникели Глоговац - Балкани Суха река ---
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига
14:00 Метта ЛУ Рига - РФШ Рига 10.535.671.21 17:00 Вентспилс - ФК Лиепая 3.263.202.08
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия
17:00 Вилц 71 отл. Диферданж 2.403.402.50 17:00 Прогрес Нидеркорн - Фола Еш 3.873.941.71 17:00 УНА Щрасен - Етцела Етелбрюк 1.434.575.57 17:00 Ф91 Дюделанж - Мондорф-ле-Бен --- 17:00 Юнион Титус Петанж - Суифт Есперанж 6.604.281.42
Нидерландия - КНВБ Купа Нидерландия - КНВБ Купа
19:00 Аякс - Витес 1.404.836.95
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа
13:30 Стал Мелец - Заглембие Любин 2.743.252.55 16:00 Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток 2.213.283.29 18:30 Легия Варшава - Краковия Краков 1.454.018.14
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига
13:40 Заглембие Сосновец - ГКС Белхатов 1.723.404.76 13:40 Одра Ополе - Корона Келце 2.442.962.95
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига
17:00 Фамаликао - Портимонензе 2.203.193.40 19:30 Насионал Мадейра - Порто 11.005.551.27
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига
13:15 Каза Пиа - Академика Коимбра 2.693.032.57 16:00 Пенафиел - Кова Да Пиедаде 2.133.023.48 17:00 Порто Б - Ещорил Прая 2.932.962.44 19:00 Оливейрензе - Мафра 2.752.972.58 22:30 Шавеш - Академико Визеу 1.533.646.38
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата
18:30 Клуж - Академика Клинчени 1.513.746.64 21:00 ФК ФКСБ - Ботошани 1.593.665.68
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане
13:30 Арджеш Питещ - Политехника Яш 1.993.193.83
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига
12:00 Урал Свердловска област - Рубин Казан 3.853.322.01 14:00 Арсенал Тула - ФК Тамбов 1.186.5915.80 16:30 ПФК Сочи - ЦСКА Москва 3.623.462.02 19:00 Спартак Москва - ФК Уфа 1.384.628.18
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
16:00 Отл Ла Фиорита - Тре Фиори --- 16:00 Либертас - Виртус --- 16:00 Фаетано - Сан Джовани ---
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига
14:00 Академия Пандев - Вардар Скопие 1.633.604.62 14:00 Беласица Струмица - Шкендия 79 Тетово 25.0012.001.04 14:00 Борец Велес - Шкупи Скопие 3.203.022.28 14:00 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров 2.353.202.93 14:00 Струга Трим-Лум - Пелистер Битоля 1.853.303.82
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Петржалка Братислава 2.193.272.93
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата
17:00 Злате Моравце - Жилина 2.743.632.23
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига
14:00 Златибор Чайетина - Рад Белград 10.624.911.24 14:00 Металац - ФК Инджия 2.233.093.09 14:00 ФК Нови Пазар - Чукарички 3.603.371.91 20:00 Пролетер Нови Сад - Младост Лучани 2.843.002.41 20:00 Раднички Ниш - Явор Иваница 1.603.655.00 20:00 Спартак Суботица - Напредак Крушевац 7.103.591.45 20:00 ТСЦ Бачка Топола - Вождовац Белград 1.803.414.00
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига
16:00 Газиантеп ФК - Касъмпаша 2.243.303.17 19:00 Истанбул Башакшехир - Фенербахче 3.493.602.00
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига
13:30 Ескишехирспор - Балъкесирспор 6.434.141.42 16:00 Акхисар Беледиеспор - Алтънорду 3.533.421.90 19:00 Истанбулспор - Менеменспор 1.563.655.47
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига
14:00 Ингулец Петрово - Рух Лвов 2.353.402.71 17:00 ФК Мариупол - Олимпик Донецк 2.393.132.85 19:30 Колос Ковалевка - Днипро-1 2.343.063.00
Унгария - НП I Унгария - НП I
16:15 Пушкаш Академи - МТК Будапеща 1.793.573.93 18:30 Хонвед Будапеща - МОЛ Фехервар 3.823.491.83
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига
20:05 Динамо Загреб - Истра 1961 1.186.1214.95
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига
15:00 Збройовка Бърно - Пардубице 2.003.303.63 15:00 Фастав Злин - Прибрам 1.563.835.70 17:00 Слован Либерец - Славия Прага 4.283.491.79 19:30 Спарта Прага - Словачко 1.653.675.01
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига
11:15 Виктория Жижков - Усти над Лабем 1.903.433.61 16:00 Славой Вишеград - Простейов 8.325.081.28 18:00 Височина Ихлава - Дукла Прага 2.533.222.54 18:00 Влашим - Варнсдорф 1.933.313.56 18:00 МАС Таборско - Бланско 2.023.233.35 18:00 Храдец Кралове - Тринец 1.474.604.94
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига
17:00 Базел - Сервет 2.603.532.51 17:00 Йънг Бойс - Лугано 1.424.387.36 17:00 Лозана Спорт - Вадуц 1.793.524.42
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига
16:00 Дегерфорш - Калмар 2.253.283.15 16:00 Йостерсунд - Йоребро 3.003.182.38 16:00 Хакен - Малмьо 3.803.551.92 18:30 Сириус - Халмстад 2.333.233.07 18:30 Юргорден - Норкьопинг 2.093.453.37
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига
14:00 Йостерс - Ландскрона БоИС 1.733.305.13 16:00 Вернаму - Сундсвал 3.433.272.09
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север
17:00 Асириска Сьодертале - Карлстад Футбол 4.664.321.51 17:00 ИФ Сюлвия - Солентюна 2.313.552.61 17:15 Питео - Хамарби ТФФ 2.833.612.14
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия
14:15 Странрар - Хибърниън 15.217.181.14 17:00 Рейнджърс - Селтик 2.363.282.84
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига
09:05 80' Сидни 2 - 2 Аделаида Юнайтед 1.683.884.61 11:10 Макартър - Нюкасъл Юнайтед Джетс 1.983.543.57 13:15 Пърт Глори - Уелингтън Финикс 2.423.542.70
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола
19:00 Примейро де Агосто - Уилиет Бенгела 1.473.636.83
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А
19:30 Атланта Буенос Айрес - Депортиво Риестра 1.913.063.98 21:00 Естудиантес Буенос Айрес - Естудиантес Рио Куарто 2.333.152.83
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
21:00 Атлетико Рафаела - Клуб Алмагро 2.093.023.53 22:00 Гилермо Браун - Сантамарина 2.682.652.88 22:30 Сан Мартин Сан Хуан - Сан Телмо 2.172.943.35
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
00:00 Бока Хуниорс 3 - 1 Атлетико Тукуман 1.633.774.44 02:15 Нюелс Олд Бойс Росарио 2 - 0 Патронато Парана 2.083.203.24 19:30 Арсенал Саранди - Расинг Клуб 3.203.202.09 21:45 Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата 2.382.982.89
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион
00:15 Дъ Стронгест Ла Пас отл. Атлетико Палмафлор 1.355.006.49 02:30 Индепендиенте Петролеро отл. Хорхе Вилстерман 2.483.382.52 22:00 Реал Томаяпо отл. Блуминг Санта Крус 1.933.533.37
Бразилия - Други Бразилия - Други
00:30 Витория Салвадор BA 2 - 1 Алтос PI 1.334.168.98 22:00 Агуя де Мараба PA - Ремо PA 5.153.941.58 22:00 Сеара CE - Сампайо Кореа MA 1.553.635.77
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
01:15 Депортиво Лара 1 - 2 Яракуянос Сан Фелипе 1.513.606.10
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1
13:00 Биндуонг - СХБ Дананг 1.933.153.81 13:00 Хоанган Гялай - Ханой ФК 2.403.072.80 14:00 Намдин - Хошимин Сити 2.713.162.41
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура
00:00 Санта Лусия Коцумалгуапа 1 - 1 Кобан Империал 2.402.882.94 03:00 Комуникасионес 3 - 0 Санарате 1.424.066.66 20:30 Антигуа ГФК - Мунисипал 3.723.251.87 21:00 Малакатеко - Ачуапа 1.933.093.76
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига
22:30 Замалек Кайро - Ал Ахли Кайро 2.892.832.52
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза
01:30 Аукас Кито 1 - 3 Олмедо Риобамба --- 04:00 Гуаякил Сити 2 - 2 ЛДУ Кито 4.983.681.60 21:00 Депортиво Куенка - Универсидад Католика Кито 3.213.432.05 23:30 Индепендиенте дел Вале - 9 де Октубре Гуаякил 1.384.426.81
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Втора Фаза
03:00 Чалатенанго 2 - 1 Сонсонате 1.713.384.54 04:15 Алианса Сан Салвадор 4 - 0 Хокоро 1.206.1910.44 04:15 Исидро Метапан 1 - 1 Агила Сан Мигел --- 23:30 Фирпо Усулутан - Онсе Депортиво де Ауачапан 2.452.922.83
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига
16:00 Билдкон - Кабуе Уориърс --- 16:00 Лумвана Рейдиънтс - Нкана 2.372.803.15 16:00 Нквази - Ред Ероус 2.652.603.00 16:00 Форест Рейнджърс - Пауър Динамос 2.352.603.26
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура
23:30 Америка де Кали - Депортес Толима 1.983.123.79 23:30 Атлетико Букараманга - Рионегро --- 23:30 Атлетико Насионал - Патриотас Бояка 1.324.708.94 23:30 Бояка Чико - Хагуарес де Кордоба 1.833.184.39 23:30 Депортиво Перейра - Депортиво Пасто 1.953.213.74 23:30 Ла Екуидад Богота - Санта Фе Богота 2.912.782.60 23:30 Мильонариос Богота - Депортиво Кали 2.262.773.58 23:30 Онсе Калдас - Индепендиенте Меделин 3.113.162.21
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут
17:30 Блесинг - ТП Мазембе --- 17:30 Маниема Юнион - Симба Колвези --- 17:30 СМ Санга Баленде - ДК Мотема Пембе ---
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
02:00 Перес Селедон 3 - 2 Лимон 2.023.033.64 03:00 Спортинг Сан Хосе 0 - 3 Гуадалупе 2.423.072.74 05:00 Ередиано 1 - 2 Картахинес 1.943.304.06
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1
18:30 Стела Клуб д'Аджаме - Старс Олимпик д'Абобо --- 18:30 Танда - АСЕК Мимозас 2.802.772.47 21:00 Расинг Клуб Абиджан - Буаке 1.483.357.25 21:00 Спортинг Ганьоа - АФАД Джекану 2.772.772.48
Малави - Супер Лига Малави - Супер Лига
15:30 Отл Блу Ийгълс - Би Форвард Уондърърс --- 15:30 Мзузу Юнивърсити - МАФКО Салима --- 15:30 Нтопва - Силвър Страйкърс --- 15:30 Читипа Юнайтед - Майти Тайгърс ---
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига
17:00 Мелака Юнайтед - Селангор 2.393.312.59 17:00 Петалинг Джая Сити - Пенанг 2.563.352.42
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия
01:00 Олимпик Сафи 2 - 1 Рапиде Оуед Зем 1.902.834.47 01:00 ФУС Рабат 1 - 2 Ренесанс Земамра 1.722.895.42
Мексико - Лига МХ Мексико - Лига МХ Клаусура
01:00 Атлетико Сан Луис 1 - 4 Пуебла 2.803.242.46 03:00 Чивас Гуадалахара 2 - 0 Тихуана 2.173.223.20 05:05 Америка Мексико 1 - 1 Крус Асул 2.353.232.86 20:00 Пумас УНАМ Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей 3.013.242.29
Никарагуа - Лига Примера Никарагуа - Лига Примера Клаусура
04:00 Депортиво Окотал 1 - 1 Реал Мадрис --- 04:00 Дирианген 1 - 1 Уолтър Ферети ---
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура
00:45 Насионал Асунсион 1 - 0 Спортиво Лукеньо 1.863.413.79 03:00 Ривър Плейт Асунсион 0 - 2 Сол де Америка 2.103.263.27
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига
01:00 Лос Анджелис ФК 2 - 0 Остин 1.444.576.67 03:00 Далас 0 - 0 Колорадо Рапидс 2.133.493.19 03:00 Ди Си Юнайтед 2 - 1 Ню Йорк Сити 4.303.871.74 03:00 Ню Йорк Ред Булс 1 - 2 Спортинг Канзас Сити 2.413.502.74 03:30 Нашвил 2 - 2 Синсинати 1.873.424.23 03:30 Чикаго Файър 2 - 2 Ню Инглънд Революшън 2.563.442.59 22:00 Интер Маями - Лос Анджелис Галакси   1.644.094.68
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига
15:30 Лайън Сити Сейлърс - Балестиер Халса 1.335.176.32
Таджикистан - Висша Лига Таджикистан - Висша Лига
14:30 Есхата Худжанд - Равшан Куляб 2.163.222.97
Тайван - Висша Лига Тайван - Висша Лига
11:00 КПК Корпорейшън - Тайван Юнивърсити 1.803.903.48 11:00 Тайван Стийл - Тайпе Ред Лайънс 1.117.8314.00 11:00 Тайпе Сити Татунг - Тайпауър 2.113.792.79 11:00 Хан Юен - Тайчун Футуро 2.543.642.30
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1
15:30 Есперанс де Тунис - Кайруан --- 15:30 Сфаксиен Сфакс - Етоил дю Сахел Сус 4.423.342.03
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура
00:15 Реал Сосиедад Токоа 1 - 1 Маратон Сан Педро 2.773.212.28 01:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 0 Платенсе 1.983.313.30 02:00 Реал де Минас 2 - 2 Вида Ла Сейба --- 04:15 Хондурас Прогресо 0 - 5 Олимпия Тегусигалпа --- 05:00 Мотагуа Тегусигалпа 1 - 0 Реал Еспаня 1.683.844.45
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион
01:00 О'Хигинс Ранкагуа 0 - 0 Депортес Ла Серена 2.013.253.53 03:30 Унион Ла Калера 1 - 1 Аудакс Италяно Сантяго 2.053.073.81 18:00 Кобресал Ел Салвадор - Сантяго Уондърърс 1.763.544.34 22:00 Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго 2.462.992.89
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига
19:30 Орландо Пайрътс - Марицбург Юнайтед ---
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп
16:00 Мамелоди Съндаунс - Тшахума Тша Мадзивхандила 1.424.157.38
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс 3 - 0 Улсан Хюндай 3.313.132.14 10:30 7' Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 Съннам 1.533.666.17
Южна Корея - К-Лига 2 Южна Корея - К-Лига 2
07:30 Анянг 2 - 1 Чунгнам Асан 2.083.143.38 10:00 44' Чуннам Драгонс 0 - 0 Кимчхон Сангму ---
Япония - Джей1 Лига Япония - Джей1 Лига
08:00 Кавазаки Фронтейл 1 - 1 Санфрече Хирошима 1.444.307.00 09:00 83' Нагоя Грампус 0 - 2 Саган Тошу 1.863.274.41 09:00 82' Серезо Осака 1 - 0 Урава Ред Даймъндс 2.033.283.62 11:00 Гамба Осака - Шимизу Ес-Пулс 2.073.303.51
Япония - Джей2 Лига Япония - Джей2 Лига
07:00 Сагамихара 1 - 2 Джубило Ивата 5.613.551.61
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия
20:45 Ал Ахли Джеда (Сар) - Ал-Духаил Доха (Кат) --- 22:00 АГМК Алмалик (Узб) - Истиклол Душанбе (Тдж) 1.913.403.67 22:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай (Оае) - Ал Хилал Рияд (Сар) 4.823.771.65 23:15 Отл Ал Шорта Багдад (Ирк) - Естеглал Техеран (Ирн)   4.573.571.68
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни
13:00 Бодо Глимт (Нор) - Тромсьо (Нор) --- 13:00 Клуби-04 Хелзинки (Фин) - Хонка Академия (Фин) --- 14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Стабек (Нор) --- 15:00 РоПС Рованиеми (Фин) - АС Оулу (Фин) --- 15:00 Стрьомгодсет (Нор) - Лилестрьом (Нор) --- 15:00 Хака (Фин) - КТП Котка (Фин) --- 16:00 Фредрикстад (Нор) - Уленсакер Киса (Нор) --- 17:00 ХамКам (Нор) - Стрьомен (Нор) ---

*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!

bet365 account offer
Топ факти за деня

» Оснабрюк като домакин 11 загуби от 14 мача

» Реал Сосиедад Б като домакин няма равенство от 11 мача

» Дижон като домакин няма победа от 16 мача

» Монако като гост няма равенство от 15 мача

» Влазня като гост само 4 получени гола в 13 мача - 0.31 на мач

» Пеня Енкарнада 40 получени гола в 13 мача - 3.08 на мач

» Динамо Минск само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

» Сморгон само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

» Юръп Пойнт само загуби от 4 мача

» Верия само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

» Родос 4 равенства от 5 мача

» Астерас Влахиоти само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

» ФКИ Левадия Талин само победи от 4 мача

» Олимпиакос Никозия 5 загуби от 6 мача

» Вентспилс само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

» Суифт Есперанж като гост няма загуба от 10 мача

» Ла Фиорита 11 победи от 12 мача

» Академия Пандев като домакин няма равенство от 13 мача

» Беласица Струмица като домакин няма победа от 13 мача

» Шкендия 79 Тетово като гост няма загуба от 13 мача

» Прибрам като гост няма победа от 13 мача

» Славия Прага няма загуба от 26 мача

» Славой Вишеград като домакин 8 загуби от 9 мача

» Атлетико Рафаела 4 равенства от 5 мача

» Хоанган Гялай като домакин само победи от 4 мача

» Намдин няма равенство от 9 мача

» Санта Лусия Коцумалгуапа като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

» Ачуапа като гост само загуби от 5 мача

» Ал Ахли Кайро няма загуба от 11 мача

» Олмедо Риобамба няма победа от 8 мача

» Маниема Юнион като домакин 9 победи от 10 мача

» СМ Санга Баленде като домакин само 1 получен гол в 9 мача - 0.11 на мач

» Америка Мексико като домакин само победи от 7 мача

» Крус Асул като гост 6 победи от 7 мача

» Спортиво Лукеньо като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

» Кайруан няма победа от 22 мача

» Реал Сосиедад Токоа като домакин 4 равенства от 5 мача

» Реал де Минас няма победа от 11 мача

» Хондурас Прогресо като домакин 4 равенства от 5 мача

» Кавазаки Фронтейл като домакин само победи от 7 мача

» Нагоя Грампус само 1 получен гол в 10 мача - 0.10 на мач

» Гамба Осака само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач