Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Аален
Мепен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.50 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аален (БВ), а гостите от Мепен. Разстоянието между двата града е 471.7 км. Мачът ще се играе на стадион Шолц Арена, който има капацитет от 13 271 места, от които седящи 4 773. Снимки от Google карта стадион Шолц Арена. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 1 | Аален | 3.26 | 3.17 | 2.13 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Аален | 4 - 1 | Зоненхоф Гроссашпах | 2.02 | 3.26 | 3.48 |
| 02.02.2018 | Трета Лига | Шпортфройнде Лоте | 2 - 0 | Аален | 2.19 | 3.13 | 3.21 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Аален | 3 - 2 | Кемницер | 1.82 | 3.48 | 3.94 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Аален | 2.13 | 3.14 | 3.30 |
| 15.12.2017 | Трета Лига | Аален | 1 - 1 | Фортуна Кьолн | 1.98 | 3.32 | 3.50 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Аален | 1 - 0 | Веен Висбаден | 3.21 | 3.14 | 2.18 |
| 02.12.2017 | Трета Лига | Карлсруе | 0 - 0 | Аален | 1.67 | 3.51 | 4.78 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Аален | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.37 | 3.31 | 2.74 |
| 17.11.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 4 - 1 | Аален | 2.09 | 3.11 | 3.45 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Мепен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Трета Лига | Цвикау | 0 - 1 | Мепен | 1.99 | 3.23 | 3.58 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Мепен | 0 - 2 | Ханза Рощок | 2.60 | 3.08 | 2.63 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Магдебург | 0 - 0 | Мепен | 1.46 | 3.99 | 6.56 |
| 21.01.2018 | Трета Лига | Мепен | 2 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.46 | 3.10 | 2.76 |
| 16.12.2017 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 2 - 0 | Мепен | 1.44 | 3.98 | 7.08 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Мепен | 2 - 2 | Вердер Бремен II | 1.99 | 3.26 | 3.59 |
| 02.12.2017 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 0 | Мепен | 2.48 | 3.12 | 2.74 |
| 24.11.2017 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Зоненхоф Гроссашпах | 2.18 | 3.24 | 3.09 |
| 18.11.2017 | Трета Лига | Шпортфройнде Лоте | 2 - 2 | Мепен | 1.97 | 3.26 | 3.66 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Мепен | 3 - 2 | Кемницер | 2.18 | 3.28 | 3.09 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2017 | Трета Лига | Мепен | 1 - 1 | Аален | 2.60 | 3.12 | 2.59 |
Трета Лига класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Магдебург | 25 | +17 | 53 |
| 2 | Падерборн | 24 | +29 | 51 |
| 3 | Веен Висбаден | 25 | +27 | 44 |
| 4 | Фортуна Кьолн | 26 | +10 | 44 |
| 5 | Карлсруе | 25 | +8 | 44 |
| 6 | Ханза Рощок | 24 | +12 | 43 |
| 7 | Аален | 25 | +4 | 37 |
| 8 | Унтерхахинг | 25 | -2 | 36 |
| 9 | Мепен | 24 | -1 | 35 |
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 25 | -3 | 35 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 24 | -4 | 33 |
| 12 | Пройсен Мюнстер | 25 | -4 | 30 |
| 13 | Халешер | 25 | -2 | 29 |
| 14 | Шпортфройнде Лоте | 25 | -6 | 29 |
| 15 | Карл Цайс Йена | 25 | -6 | 29 |
| 16 | Оснабрюк | 25 | -7 | 29 |
| 17 | Цвикау | 25 | -9 | 28 |
| 18 | Вердер Бремен II | 26 | -21 | 18 |
| 19 | Кемницер | 25 | -17 | 13 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 25 | -25 | 8 |
Хронология в първенството
| Аален | |
| Мепен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аален | Аален | Мепен | Мепен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Магдебург | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Падерборн | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Веен Висбаден | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 4 | Фортуна Кьолн | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 5 | Карлсруе | 0 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Ханза Рощок | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 7 | Аален | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Унтерхахинг | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 9 | Мепен | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 4 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Пройсен Мюнстер | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 13 | Халешер | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 14 | Шпортфройнде Лоте | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 15 | Карл Цайс Йена | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 16 | Оснабрюк | 4 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Цвикау | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Кемницер | 3 - 2 | 2 - 4 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Аален | Мепен | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 37 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 27 | 13 |
Форма в шампионата
| Аален | Мепен | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
7 8 |
9
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 2 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Аален | Мепен | |
|
Вкарани
Получени |
36
32 |
28
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
14 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.50 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.30 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
