Швейцария - Чалъндж Лига (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
21:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
4.23 |
4.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.17 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
3.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.24 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.59 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.65 |
2.08 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.27 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Ивердон ле Бен.
Разстоянието между двата града е 126.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бруглифелд,
който има капацитет от
9 249 места, от които седящи 1 542.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Бруглифелд.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
1 - 2 |
Аарау |
2.45 |
3.55 |
2.40 |
| 08.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
5 - 1 |
Стад Нион |
1.33 |
4.87 |
6.80 |
| 01.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
1 - 3 |
Аарау |
4.45 |
4.13 |
1.55 |
| 25.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
2 - 2 |
Аарау |
4.48 |
3.77 |
1.63 |
| 22.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
3 - 0 |
Лозана-Уши |
1.70 |
3.94 |
3.82 |
| 11.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 0 |
Аарау |
5.73 |
4.41 |
1.42 |
| 07.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 3 |
Етоил Каруж |
1.47 |
4.19 |
5.33 |
| 04.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Раперсвил-Йона |
4 - 5 |
Аарау |
4.94 |
4.23 |
1.51 |
| 21.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 0 |
Ксамакс |
1.54 |
3.98 |
4.79 |
| 13.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
2 - 0 |
Вадуц |
2.22 |
3.62 |
2.64 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Ивердон-Спорт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
3 - 1 |
Раперсвил-Йона |
1.58 |
4.04 |
4.47 |
| 08.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
0 - 1 |
Ивердон-Спорт |
2.73 |
3.48 |
2.21 |
| 03.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
3 - 5 |
Етоил Каруж |
1.73 |
3.72 |
3.86 |
| 26.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Лозана-Уши |
0 - 3 |
Ивердон-Спорт |
2.58 |
3.52 |
2.30 |
| 22.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 2 |
Ксамакс |
1.80 |
3.63 |
3.58 |
| 19.04.2026 |
Купа на Швейцария |
Ивердон-Спорт |
0 - 2 |
Санкт Гален |
3.44 |
3.68 |
1.79 |
| 10.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 1 |
Вадуц |
2.65 |
3.44 |
2.28 |
| 06.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Стад Нион |
1 - 4 |
Ивердон-Спорт |
3.07 |
3.38 |
2.06 |
| 03.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
5 - 2 |
Белинзона |
1.49 |
4.00 |
5.52 |
| 20.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
2 - 1 |
Ивердон-Спорт |
1.85 |
3.47 |
3.60 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.01.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 2 |
Аарау |
2.64 |
3.40 |
2.30 |
| 07.12.2025 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 2 |
Аарау |
2.28 |
3.33 |
2.71 |
| 03.10.2025 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.11 |
3.36 |
3.00 |
| 23.05.2023 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 1 |
Аарау |
2.78 |
3.57 |
2.16 |
| 10.02.2023 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.23 |
3.56 |
2.69 |
| 04.11.2022 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
3 - 2 |
Ивердон-Спорт |
2.05 |
3.60 |
3.02 |
| 30.09.2022 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
2 - 2 |
Аарау |
2.39 |
3.45 |
2.53 |
| 06.05.2022 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
0 - 4 |
Аарау |
4.05 |
3.93 |
1.68 |
| 19.03.2022 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
0 - 2 |
Ивердон-Спорт |
1.60 |
3.73 |
4.82 |
| 06.11.2021 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 0 |
Ивердон-Спорт |
1.75 |
3.77 |
3.97 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Аарау имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Чалъндж Лига класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Аарау |
35 |
25 |
4 |
6 |
75 |
45 |
+30 |
79 |
| 2 |
Вадуц |
35 |
24 |
6 |
5 |
72 |
40 |
+32 |
78 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
35 |
20 |
6 |
9 |
73 |
46 |
+27 |
66 |
| 4 |
Ксамакс |
35 |
14 |
7 |
14 |
54 |
54 |
0 |
49 |
| 5 |
Лозана-Уши |
35 |
13 |
8 |
14 |
57 |
50 |
+7 |
47 |
| 6 |
Раперсвил-Йона |
35 |
13 |
2 |
20 |
50 |
61 |
-11 |
41 |
| 7 |
Вил |
35 |
10 |
10 |
15 |
38 |
52 |
-14 |
40 |
| 8 |
Етоил Каруж |
35 |
10 |
9 |
16 |
44 |
52 |
-8 |
39 |
| 9 |
Стад Нион |
35 |
5 |
13 |
17 |
32 |
58 |
-26 |
28 |
| 10 |
Белинзона |
35 |
5 |
7 |
23 |
38 |
75 |
-37 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Аарау |
|
| Ивердон-Спорт |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Аарау |
Аарау |
|
Ивердон-Спорт |
Ивердон-Спорт |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Аарау |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Вадуц |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Ксамакс |
1 - 0 |
1 - 3 |
1 - 0 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Лозана-Уши |
3 - 0 |
4 - 2 |
3 - 0 |
|
0 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 6 |
Раперсвил-Йона |
5 - 3 |
4 - 5 |
5 - 3 |
|
3 - 1 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 7 |
Вил |
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Етоил Каруж |
1 - 3 |
0 - 3 |
1 - 3 |
|
3 - 5 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Стад Нион |
5 - 1 |
1 - 1 |
5 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 10 |
Белинзона |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
5 - 2 |
0 - 4 |
0 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Аарау |
Ивердон-Спорт |
| Победи |
25 |
20 |
| Равни |
4 |
6 |
| Загуби |
6 |
9 |
| Вкарани Голове |
75 |
73 |
| Получени Голове |
45 |
46 |
| Средно Вкарани |
2.14 |
2.09 |
| Средно Получени |
1.29 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
94% |
89% |
| Мачове Получил |
66% |
66% |
| Гол/Гол |
63% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
83% |
| Над 2.5 |
69% |
74% |
| Над 3.5 |
37% |
46% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
13 |
9 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
34 |
36 |
| Получени Голове |
14 |
22 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.12 |
| Средно Получени |
0.82 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
94% |
88% |
| Мачове Получил |
47% |
71% |
| Гол/Гол |
41% |
65% |
| Над 1.5 |
71% |
88% |
| Над 2.5 |
53% |
88% |
| Над 3.5 |
24% |
47% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
4.23 |
4.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.12 |
1.17 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.19 |
3.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.24 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.59 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.65 |
2.08 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.27 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака