Швейцария - Чалъндж Лига (2017 - 2018)
17:00
Аарау
Киасо
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.39 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Киасо. Разстоянието между двата града е 189.2 км. Мачът ще се играе на стадион Бруглифелд, който има капацитет от 9 249 места, от които седящи 1 542. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бруглифелд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2018 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.45 | 4.23 | 5.65 |
| 05.02.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 1 | Шафхаузен | 2.59 | 3.21 | 2.50 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Матерсбург | 1 - 1 | Аарау | 1.54 | 4.00 | 4.87 |
| 02.12.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Киасо | 2.31 | 3.27 | 2.79 |
| 27.11.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 1 | Аарау | 3.09 | 3.62 | 2.00 |
| 17.11.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 0 | Сервет | 3.08 | 3.38 | 2.09 |
| 05.11.2017 | Чалъндж Лига | Вадуц | 4 - 1 | Аарау | 2.14 | 3.49 | 2.89 |
| 28.10.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 4 - 1 | Аарау | 2.05 | 3.62 | 2.99 |
| 23.10.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 3 | Винтертур | 1.55 | 3.89 | 5.12 |
| 18.10.2017 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 3 - 3 | Аарау | - | - | - |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Киасо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 1 | Вил | 2.17 | 3.26 | 3.02 |
| 03.02.2018 | Чалъндж Лига | Сервет | 1 - 1 | Киасо | 1.56 | 3.72 | 5.17 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Йънг Бойс | 3 - 2 | Киасо | 1.34 | 4.83 | 5.98 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Люцерн | 1 - 1 | Киасо | 1.43 | 4.09 | 6.10 |
| 14.01.2018 | Приятелски срещи | Лугано | 5 - 1 | Киасо | 4.55 | 4.14 | 1.53 |
| 09.12.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 1 | Вадуц | 2.92 | 3.28 | 2.21 |
| 02.12.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Киасо | 2.31 | 3.27 | 2.79 |
| 25.11.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 1 | Винтертур | 1.95 | 3.49 | 3.35 |
| 19.11.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 4 - 0 | Волен | 1.63 | 3.85 | 4.44 |
| 10.11.2017 | Приятелски срещи | Люцерн | 0 - 3 | Киасо | 1.82 | 3.53 | 3.60 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Киасо | 2.31 | 3.27 | 2.79 |
| 20.09.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 0 | Аарау | 2.30 | 3.28 | 2.74 |
| 21.05.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Киасо | 1.88 | 3.44 | 3.40 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 5 - 1 | Аарау | 2.77 | 3.26 | 2.30 |
| 22.10.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 1 | Аарау | 3.37 | 3.20 | 2.04 |
| 24.07.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Киасо | 1.32 | 4.43 | 8.24 |
| 16.05.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 2 | Киасо | 1.56 | 3.82 | 5.04 |
| 13.02.2016 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 2 | Аарау | 2.90 | 3.16 | 2.27 |
| 07.11.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Киасо | 1.98 | 3.29 | 3.40 |
| 08.08.2015 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 1 | Аарау | 2.40 | 3.29 | 2.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аарау имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 18.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ксамакс | 20 | +25 | 50 |
| 2 | Сервет | 19 | +16 | 39 |
| 3 | Шафхаузен | 21 | +9 | 36 |
| 4 | Вадуц | 20 | -2 | 30 |
| 5 | Раперсвил-Йона | 20 | +1 | 27 |
| 6 | Киасо | 20 | -3 | 21 |
| 7 | Аарау | 19 | -6 | 21 |
| 8 | Вил | 21 | -11 | 18 |
| 9 | Винтертур | 21 | -9 | 16 |
| 10 | Волен | 19 | -20 | 14 |
Хронология в първенството
| Аарау | |
| Киасо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аарау | Аарау | Киасо | Киасо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ксамакс | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Сервет | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Шафхаузен | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Вадуц | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Раперсвил-Йона | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Киасо | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 7 | Аарау | - | - | - | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Вил | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Винтертур | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Волен | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Аарау | Киасо | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 21 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 16 | 8 |
Форма в шампионата
| Аарау | Киасо | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 8 |
6
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 2 |
1
5 4 |
Голове в шампионата
| Аарау | Киасо | |
|
Вкарани
Получени |
24
30 |
23
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
10 |
10
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.39 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
