Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Аарау
(Швейцария)
Тун
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.20 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2020 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Тун. Разстоянието между двата града е 78.2 км. Мачът ще се играе на стадион Бруглифелд, който има капацитет от 9 249 места, от които седящи 1 542. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бруглифелд. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2020 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 4 | Кринс | 1.84 | 3.77 | 3.49 |
| 16.02.2020 | Чалъндж Лига | Лозана Спорт | 1 - 0 | Аарау | 1.38 | 4.55 | 6.72 |
| 09.02.2020 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Вадуц | 2.09 | 3.61 | 2.97 |
| 02.02.2020 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Шафхаузен | 1.53 | 4.14 | 4.81 |
| 25.01.2020 | Чалъндж Лига | Лозана-Уши | 0 - 2 | Аарау | 2.23 | 3.50 | 2.78 |
| 15.12.2019 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 3 | Киасо | 1.59 | 3.96 | 4.72 |
| 06.12.2019 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 0 - 0 | Аарау | 3.39 | 3.65 | 1.89 |
| 29.11.2019 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Винтертур | 1.88 | 3.79 | 3.36 |
| 24.11.2019 | Чалъндж Лига | Грасхопърс | 0 - 0 | Аарау | 1.96 | 3.54 | 3.37 |
| 10.11.2019 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Вадуц | 1.97 | 3.62 | 3.26 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2020 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Люцерн | 2.71 | 3.37 | 2.46 |
| 15.02.2020 | Суперлига | Базел | 0 - 1 | Тун | 1.34 | 5.06 | 7.94 |
| 09.02.2020 | Суперлига | Тун | 3 - 2 | Лугано | 2.91 | 3.27 | 2.37 |
| 02.02.2020 | Суперлига | Сервет | 2 - 0 | Тун | 1.54 | 4.08 | 5.49 |
| 26.01.2020 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Сион | 2.43 | 3.36 | 2.77 |
| 18.01.2020 | Приятелски срещи | Тун | 4 - 3 | Ксамакс | - | - | - |
| 11.01.2020 | Приятелски срещи | Вил | 3 - 5 | Тун | 3.03 | 3.62 | 2.03 |
| 07.01.2020 | Приятелски срещи | Тун | 2 - 0 | Грасхопърс | 1.98 | 3.61 | 3.17 |
| 14.12.2019 | Суперлига | Сервет | 2 - 1 | Тун | 1.49 | 4.41 | 5.81 |
| 08.12.2019 | Суперлига | Тун | 1 - 4 | Санкт Гален | 3.59 | 3.72 | 1.91 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2019 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 0 | Аарау | - | - | - |
| 07.07.2018 | Приятелски срещи | Тун | 2 - 3 | Аарау | 2.23 | 3.84 | 2.56 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Тун | 6 - 1 | Аарау | 1.91 | 3.60 | 3.20 |
| 25.06.2016 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 3 | Аарау | 1.66 | 3.78 | 4.12 |
| 09.10.2015 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Аарау | - | - | - |
| 01.07.2015 | Приятелски срещи | Тун | 3 - 0 | Аарау | 1.55 | 4.10 | 4.48 |
| 29.05.2015 | Суперлига | Аарау | 3 - 2 | Тун | 3.77 | 3.76 | 1.79 |
| 08.02.2015 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Аарау | 1.68 | 3.56 | 4.69 |
| 25.10.2014 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Аарау | 1.66 | 3.67 | 4.68 |
| 13.09.2014 | Суперлига | Аарау | 2 - 1 | Тун | 2.81 | 3.27 | 2.35 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аарау имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 4.00 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.20 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.06.2020 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра