Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:00
Аарау
Вил
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Вил. Разстоянието между двата града е 75.7 км. Мачът ще се играе на стадион Бруглифелд, който има капацитет от 9 249 места, от които седящи 1 542. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бруглифелд. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 4 - 0 | Аарау | 1.62 | 3.88 | 4.21 |
| 04.05.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 1 | Цюрих | 7.28 | 4.60 | 1.33 |
| 29.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 3 - 2 | Аарау | 2.01 | 3.37 | 3.23 |
| 22.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 3 | Волен | 1.75 | 3.59 | 3.98 |
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 3 - 2 | Аарау | 1.31 | 4.87 | 7.66 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 02.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.72 | 3.68 | 4.05 |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Сервет | 2.42 | 3.32 | 2.59 |
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Аарау | 3 - 5 | Люцерн | 4.48 | 3.92 | 1.62 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Вил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 4 | Ксамакс | 5.51 | 3.91 | 1.47 |
| 30.04.2017 | Чалъндж Лига | Ле Монт | 0 - 1 | Вил | 1.84 | 3.34 | 3.83 |
| 23.04.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 3 - 1 | Вил | 1.58 | 3.71 | 4.91 |
| 15.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Сервет | 4.33 | 3.70 | 1.65 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 4 | Волен | 1.96 | 3.41 | 3.34 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Вил | 1.72 | 3.53 | 4.14 |
| 18.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 3 | Киасо | 3.22 | 3.21 | 2.05 |
| 12.03.2017 | Чалъндж Лига | Сервет | 2 - 0 | Вил | 1.29 | 4.86 | 9.02 |
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 01.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 0 | Вил | 1.86 | 3.41 | 3.70 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 16.10.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Вил | 2.34 | 3.28 | 2.72 |
| 11.08.2016 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 0 | Аарау | 2.45 | 3.33 | 2.56 |
| 13.05.2016 | Чалъндж Лига | Вил | 3 - 3 | Аарау | 2.25 | 3.32 | 2.81 |
| 20.03.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 1 | Вил | 2.01 | 3.29 | 3.32 |
| 04.10.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Вил | 1.98 | 3.36 | 3.29 |
| 25.07.2015 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 0 | Аарау | 2.56 | 3.33 | 2.42 |
| 03.02.2015 | Приятелски срещи | Вил | 1 - 0 | Аарау | 3.20 | 3.52 | 1.93 |
| 08.07.2014 | Приятелски срещи | Аарау | 5 - 0 | Вил | 1.55 | 3.95 | 4.62 |
| 02.07.2013 | Приятелски срещи | Аарау | 8 - 0 | Вил | 1.64 | 3.70 | 4.31 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аарау имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 13.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 31 | +53 | 75 |
| 2 | Ксамакс | 31 | +29 | 66 |
| 3 | Сервет | 31 | +9 | 52 |
| 4 | Шафхаузен | 31 | +1 | 42 |
| 5 | Аарау | 31 | -10 | 39 |
| 6 | Винтертур | 31 | -12 | 35 |
| 7 | Волен | 31 | -14 | 33 |
| 8 | Киасо | 31 | -14 | 30 |
| 9 | Ле Монт | 31 | -22 | 30 |
| 10 | Вил | 31 | -20 | 28 |
Хронология в първенството
| Аарау | |
| Вил | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аарау | Аарау | Вил | Вил | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Сервет | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Шафхаузен | 2 - 2 | 4 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Аарау | - | - | - | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Винтертур | 2 - 3 | 3 - 2 | 2 - 3 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Волен | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 8 | Киасо | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Ле Монт | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Вил | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Аарау | Вил | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 39 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 22 | 14 |
Форма в шампионата
| Аарау | Вил | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 14 |
8
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 5 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Аарау | Вил | |
|
Вкарани
Получени |
49
59 |
30
50 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
22 |
15
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
