Швейцария - Чалъндж Лига (2017 - 2018)
17:00
Аарау
Винтертур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.70 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Винтертур. Разстоянието между двата града е 54.4 км. Мачът ще се играе на стадион Бруглифелд, който има капацитет от 9 249 места, от които седящи 1 542. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бруглифелд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 0 | Аарау | 1.89 | 3.39 | 3.59 |
| 12.03.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Раперсвил-Йона | 2.08 | 3.32 | 3.11 |
| 08.03.2018 | Чалъндж Лига | Раперсвил-Йона | 2 - 0 | Аарау | 2.25 | 3.29 | 2.83 |
| 04.03.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 2 | Волен | 1.39 | 4.35 | 6.40 |
| 24.02.2018 | Чалъндж Лига | Сервет | 4 - 0 | Аарау | 1.47 | 3.93 | 6.00 |
| 18.02.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 1 | Киасо | 1.92 | 3.35 | 3.60 |
| 09.02.2018 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.45 | 4.23 | 5.65 |
| 05.02.2018 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 1 | Шафхаузен | 2.59 | 3.21 | 2.50 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Матерсбург | 1 - 1 | Аарау | 1.54 | 4.00 | 4.87 |
| 02.12.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Киасо | 2.31 | 3.27 | 2.79 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Винтертур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2018 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Сервет | 4.94 | 3.81 | 1.57 |
| 14.03.2018 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 0 | Вадуц | 3.48 | 3.50 | 1.89 |
| 09.03.2018 | Чалъндж Лига | Киасо | 1 - 0 | Винтертур | 2.26 | 3.32 | 2.81 |
| 05.03.2018 | Чалъндж Лига | Винтертур | 4 - 4 | Ксамакс | 5.07 | 3.69 | 1.58 |
| 16.02.2018 | Чалъндж Лига | Вил | 2 - 0 | Винтертур | 2.42 | 3.13 | 2.74 |
| 10.02.2018 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Винтертур | 3.00 | 3.38 | 2.13 |
| 04.02.2018 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Раперсвил-Йона | 2.04 | 3.28 | 3.30 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Базел | 1 - 0 | Винтертур | 1.13 | 7.55 | 12.02 |
| 08.12.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 2 - 1 | Винтертур | 1.28 | 5.31 | 7.82 |
| 03.12.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 1 | Шафхаузен | 3.42 | 3.42 | 1.95 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 3 | Винтертур | 1.55 | 3.89 | 5.12 |
| 07.08.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Аарау | 2.55 | 3.47 | 2.36 |
| 29.04.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 3 - 2 | Аарау | 2.01 | 3.37 | 3.23 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 30.10.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Винтертур | 1.84 | 3.49 | 3.70 |
| 30.07.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 2 | Аарау | 2.97 | 3.25 | 2.18 |
| 30.04.2016 | Чалъндж Лига | Винтертур | 0 - 2 | Аарау | 3.19 | 3.36 | 2.04 |
| 10.04.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 0 | Винтертур | 1.67 | 3.51 | 4.55 |
| 18.10.2015 | Чалъндж Лига | Винтертур | 1 - 1 | Аарау | 2.36 | 3.26 | 2.69 |
| 13.08.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Винтертур | 2.02 | 3.40 | 3.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аарау имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 02.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ксамакс | 26 | +33 | 64 |
| 2 | Сервет | 25 | +21 | 48 |
| 3 | Шафхаузен | 26 | +10 | 42 |
| 4 | Вадуц | 25 | +4 | 40 |
| 5 | Раперсвил-Йона | 25 | +6 | 39 |
| 6 | Аарау | 25 | -9 | 27 |
| 7 | Вил | 24 | -9 | 25 |
| 8 | Киасо | 25 | -11 | 24 |
| 9 | Винтертур | 25 | -9 | 21 |
| 10 | Волен | 26 | -36 | 15 |
Хронология в първенството
| Аарау | |
| Винтертур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аарау | Аарау | Винтертур | Винтертур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ксамакс | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 4 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сервет | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Шафхаузен | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Вадуц | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Раперсвил-Йона | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Аарау | - | - | - | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 7 | Вил | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Киасо | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Винтертур | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | - | - | - | |
| 10 | Волен | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Аарау | Винтертур | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 27 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 22 | 10 |
Форма в шампионата
| Аарау | Винтертур | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
6 12 |
4
9 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 3 |
2
4 6 |
Голове в шампионата
| Аарау | Винтертур | |
|
Вкарани
Получени |
32
41 |
29
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
14 |
17
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.70 | 3.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.28 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
