Швейцария - Чалъндж Лига (2016 - 2017)
20:00
Аарау
Волен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аарау, а гостите от Волен. Разстоянието между двата града е 18.2 км. Мачът ще се играе на стадион Бруглифелд, който има капацитет от 9 249 места, от които седящи 1 542. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бруглифелд. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аарау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Цюрих | 3 - 2 | Аарау | 1.31 | 4.87 | 7.66 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 3 | Винтертур | 1.84 | 3.52 | 3.66 |
| 02.04.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Аарау | 1.72 | 3.68 | 4.05 |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 0 - 1 | Сервет | 2.42 | 3.32 | 2.59 |
| 06.03.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 3 | Аарау | 2.96 | 3.35 | 2.15 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Аарау | 3 - 5 | Люцерн | 4.48 | 3.92 | 1.62 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 5 - 1 | Аарау | 2.77 | 3.26 | 2.30 |
| 18.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 4 - 2 | Ле Монт | 1.86 | 3.27 | 3.91 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 2 | Аарау | 2.83 | 3.29 | 2.26 |
| 05.02.2017 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 2 | Шафхаузен | 1.84 | 3.53 | 3.67 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Волен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Шафхаузен | 2.82 | 3.22 | 2.29 |
| 09.04.2017 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 4 | Волен | 1.96 | 3.41 | 3.34 |
| 01.04.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Ле Монт | 2.60 | 3.05 | 2.58 |
| 19.03.2017 | Чалъндж Лига | Шафхаузен | 3 - 2 | Волен | 1.59 | 3.78 | 4.85 |
| 11.03.2017 | Чалъндж Лига | Киасо | 0 - 0 | Волен | 1.99 | 3.21 | 3.50 |
| 04.03.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 2 | Сервет | 3.64 | 3.35 | 1.90 |
| 26.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Цюрих | 6.50 | 4.39 | 1.39 |
| 20.02.2017 | Чалъндж Лига | Винтертур | 2 - 1 | Волен | 2.27 | 3.15 | 2.92 |
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 2 | Аарау | 2.83 | 3.29 | 2.26 |
| 05.02.2017 | Чалъндж Лига | Ксамакс | 3 - 1 | Волен | 1.42 | 4.15 | 6.33 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 2 | Аарау | 2.83 | 3.29 | 2.26 |
| 04.12.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 0 | Волен | 1.64 | 3.68 | 4.56 |
| 21.09.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 4 | Аарау | 3.61 | 3.39 | 1.89 |
| 21.05.2016 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 1 | Аарау | 3.54 | 3.50 | 1.88 |
| 12.03.2016 | Чалъндж Лига | Аарау | 2 - 0 | Волен | 1.75 | 3.53 | 4.06 |
| 29.11.2015 | Чалъндж Лига | Волен | 0 - 0 | Аарау | 2.42 | 3.26 | 2.62 |
| 20.07.2015 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 1 | Волен | 1.92 | 3.47 | 3.51 |
| 28.06.2014 | Приятелски срещи | Волен | 2 - 2 | Аарау | 4.00 | 4.00 | 1.60 |
| 02.06.2013 | Чалъндж Лига | Аарау | 3 - 3 | Волен | 1.22 | 5.60 | 9.04 |
| 01.04.2013 | Чалъндж Лига | Волен | 1 - 3 | Аарау | 3.99 | 3.40 | 1.80 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аарау имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Цюрих | 27 | +50 | 68 |
| 2 | Ксамакс | 28 | +24 | 59 |
| 3 | Сервет | 28 | +11 | 51 |
| 4 | Аарау | 27 | -4 | 36 |
| 5 | Шафхаузен | 28 | -6 | 33 |
| 6 | Ле Монт | 28 | -15 | 30 |
| 7 | Винтертур | 28 | -13 | 29 |
| 8 | Волен | 28 | -17 | 27 |
| 9 | Киасо | 28 | -15 | 26 |
| 10 | Вил | 28 | -15 | 25 |
Хронология в първенството
| Аарау | |
| Волен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аарау | Аарау | Волен | Волен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Цюрих | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Ксамакс | 2 - 3 | 3 - 1 | 2 - 3 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Сервет | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 4 | Аарау | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Шафхаузен | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Ле Монт | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Винтертур | 2 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Волен | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 9 | Киасо | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Вил | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Аарау | Волен | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 36 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 19 | 19 |
Форма в шампионата
| Аарау | Волен | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 11 |
8
3 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 4 |
6
1 7 |
Голове в шампионата
| Аарау | Волен | |
|
Вкарани
Получени |
44
48 |
32
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
18 |
21
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
