Приятелски Срещи - Клубни

петък, 31 юли, 2026
20:00
АДО Ден Хааг

АДО Ден Хааг
(Нидерландия)

Астерас Триполис

Астерас Триполис
(Гърция)

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за АДО Ден Хааг
X 0% за равен
2 0% за Астерас Триполис
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Обща информация за мача

Домакините са от Хага (Нидерландия), а гостите от Триполи (Гърция). Разстоянието между двата града е 2 146.5 км.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

АДО Ден Хааг - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
24.07.2026 Приятелски срещи Ломел 0 - 4 АДО Ден Хааг 2.61 3.67 2.23
18.07.2026 Приятелски срещи Мехелен 2 - 3 АДО Ден Хааг 2.33 3.48 2.54
24.04.2026 Ерсте Дивизи Ден Бош 1 - 3 АДО Ден Хааг 8.22 5.67 1.27
17.04.2026 Ерсте Дивизи АДО Ден Хааг 5 - 1 Ваалвийк 1.66 4.04 4.18
12.04.2026 Ерсте Дивизи Дордрехт 1 - 0 АДО Ден Хааг 3.51 3.73 1.87
06.04.2026 Ерсте Дивизи АДО Ден Хааг 4 - 0 ФК Айндховен 1.32 5.20 7.11
03.04.2026 Ерсте Дивизи АДО Ден Хааг 4 - 2 Йънг Аякс 1.15 7.06 12.52
22.03.2026 Ерсте Дивизи Де Граафшап 1 - 2 АДО Ден Хааг 2.87 3.75 2.10
17.03.2026 Ерсте Дивизи АДО Ден Хааг 1 - 0 Йънг Утрехт 1.24 5.72 8.97
13.03.2026 Ерсте Дивизи Еммен 0 - 1 АДО Ден Хааг 4.96 4.32 1.52

Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.

Астерас Триполис - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
21.05.2026 Група за Изпадане Панайтоликос 1 - 2 Астерас Триполис 2.44 3.16 2.75
16.05.2026 Група за Изпадане Астерас Триполис 0 - 0 Кифисия 1.56 3.69 5.70
12.05.2026 Група за Изпадане Астерас Триполис 1 - 0 Пансерайкос 1.83 3.29 4.22
09.05.2026 Група за Изпадане АЕЛ Лариса 1 - 1 Астерас Триполис 2.50 2.96 2.84
02.05.2026 Група за Изпадане Астерас Триполис 4 - 2 Атромитос 1.74 3.46 4.43
26.04.2026 Група за Изпадане Атромитос 2 - 1 Астерас Триполис 2.17 3.02 3.35
22.04.2026 Група за Изпадане Астерас Триполис 2 - 1 Панайтоликос 2.19 3.03 3.30
18.04.2026 Група за Изпадане Кифисия 0 - 0 Астерас Триполис 2.07 3.14 3.49
08.04.2026 Група за Изпадане Пансерайкос 0 - 0 Астерас Триполис 2.87 3.01 2.43
04.04.2026 Група за Изпадане Астерас Триполис 3 - 1 АЕЛ Лариса 2.16 3.03 3.31

Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за АДО Ден Хааг
X 0% за равен
2 0% за Астерас Триполис
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака