Гърция - Група за Изпадане (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.26 |
3.15 |
2.97 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.31 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.14 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.98 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.11 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лариса, а гостите от Атина.
Разстоянието между двата града е 215.8 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АЕЛ Лариса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Панайтоликос |
1 - 1 |
АЕЛ Лариса |
2.22 |
3.10 |
3.16 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
АЕЛ Лариса |
1 - 1 |
Астерас Триполис |
2.50 |
2.96 |
2.84 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Пансерайкос |
1 - 1 |
АЕЛ Лариса |
2.72 |
2.94 |
2.61 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
АЕЛ Лариса |
0 - 1 |
Пансерайкос |
1.84 |
3.25 |
4.20 |
| 22.04.2026 |
Група за Изпадане |
АЕЛ Лариса |
1 - 1 |
Кифисия |
2.55 |
3.14 |
2.66 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
3 - 2 |
АЕЛ Лариса |
1.77 |
3.17 |
4.85 |
| 08.04.2026 |
Група за Изпадане |
АЕЛ Лариса |
1 - 2 |
Панайтоликос |
2.16 |
3.07 |
3.28 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Астерас Триполис |
3 - 1 |
АЕЛ Лариса |
2.16 |
3.03 |
3.31 |
| 22.03.2026 |
Супер Лига |
Олимпиакос |
0 - 0 |
АЕЛ Лариса |
1.15 |
6.56 |
16.27 |
| 14.03.2026 |
Супер Лига |
АЕЛ Лариса |
1 - 1 |
Астерас Триполис |
2.19 |
3.02 |
3.31 |
Общо 6 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Атромитос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Кифисия |
0 - 3 |
Атромитос |
2.22 |
3.23 |
3.02 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
1 - 2 |
Панайтоликос |
2.20 |
3.20 |
3.10 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Астерас Триполис |
4 - 2 |
Атромитос |
1.74 |
3.46 |
4.43 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
2 - 1 |
Астерас Триполис |
2.17 |
3.02 |
3.35 |
| 22.04.2026 |
Група за Изпадане |
Пансерайкос |
0 - 4 |
Атромитос |
2.58 |
2.90 |
2.79 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
3 - 2 |
АЕЛ Лариса |
1.77 |
3.17 |
4.85 |
| 08.04.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
0 - 0 |
Кифисия |
2.04 |
3.20 |
3.45 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Панайтоликос |
1 - 1 |
Атромитос |
2.72 |
2.97 |
2.57 |
| 22.03.2026 |
Супер Лига |
Левадиакос |
1 - 0 |
Атромитос |
2.03 |
3.19 |
3.55 |
| 15.03.2026 |
Супер Лига |
Атромитос |
2 - 2 |
АЕК Атина |
6.59 |
4.01 |
1.45 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
3 - 2 |
АЕЛ Лариса |
1.77 |
3.17 |
4.85 |
| 21.12.2025 |
Супер Лига |
АЕЛ Лариса |
0 - 0 |
Атромитос |
2.72 |
3.01 |
2.57 |
| 03.12.2025 |
Купа на Гърция |
АЕЛ Лариса |
0 - 1 |
Атромитос |
2.46 |
3.10 |
2.63 |
| 29.09.2025 |
Супер Лига |
Атромитос |
1 - 1 |
АЕЛ Лариса |
1.96 |
3.25 |
3.73 |
| 16.01.2024 |
Купа на Гърция |
Атромитос |
4 - 0 |
АЕЛ Лариса |
1.69 |
3.39 |
4.55 |
| 06.12.2023 |
Купа на Гърция |
АЕЛ Лариса |
1 - 1 |
Атромитос |
3.30 |
3.16 |
2.06 |
| 10.04.2021 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
0 - 1 |
АЕЛ Лариса |
2.35 |
3.10 |
3.05 |
| 20.02.2021 |
Супер Лига |
Атромитос |
1 - 1 |
АЕЛ Лариса |
2.04 |
2.88 |
4.18 |
| 28.11.2020 |
Супер Лига |
АЕЛ Лариса |
0 - 0 |
Атромитос |
2.80 |
2.91 |
2.65 |
| 29.06.2020 |
Група за Изпадане |
Атромитос |
3 - 0 |
АЕЛ Лариса |
1.97 |
3.12 |
4.02 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на АЕЛ Лариса имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Атромитос |
34 |
11 |
10 |
13 |
42 |
40 |
+2 |
43 |
| 2 |
Кифисия |
34 |
8 |
13 |
13 |
37 |
49 |
-12 |
37 |
| 3 |
Панайтоликос |
34 |
9 |
8 |
17 |
33 |
48 |
-15 |
35 |
| 4 |
Астерас Триполис |
34 |
7 |
11 |
16 |
34 |
48 |
-14 |
32 |
| 5 |
Пансерайкос |
34 |
7 |
7 |
20 |
24 |
66 |
-42 |
28 |
| 6 |
АЕЛ Лариса |
34 |
4 |
15 |
15 |
30 |
52 |
-22 |
27 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| АЕЛ Лариса |
|
| Атромитос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
АЕЛ Лариса |
АЕЛ Лариса |
|
Атромитос |
Атромитос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Атромитос |
|
3 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Кифисия |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 3 |
Панайтоликос |
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Астерас Триполис |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 5 |
Пансерайкос |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 6 |
АЕЛ Лариса |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
АЕЛ Лариса |
Атромитос |
| Победи |
4 |
11 |
| Равни |
15 |
10 |
| Загуби |
15 |
13 |
| Вкарани Голове |
30 |
42 |
| Получени Голове |
52 |
40 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
1.24 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.18 |
| Мачове Вкарал |
71% |
68% |
| Мачове Получил |
82% |
68% |
| Гол/Гол |
59% |
47% |
| Над 1.5 |
79% |
68% |
| Над 2.5 |
35% |
50% |
| Над 3.5 |
18% |
24% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
7 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
15 |
23 |
| Получени Голове |
26 |
18 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
1.35 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
76% |
65% |
| Мачове Получил |
82% |
59% |
| Гол/Гол |
65% |
35% |
| Над 1.5 |
76% |
65% |
| Над 2.5 |
29% |
47% |
| Над 3.5 |
18% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.26 |
3.15 |
2.97 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.31 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.14 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.98 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.11 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака