Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.62 |
2.94 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.22 |
1.65 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.44 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малмьо, а гостите от Атвидаберг.
Разстоянието между двата града е 341.1 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АФК Малмьо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
2 - 2 |
АФК Малмьо |
3.56 |
3.88 |
1.76 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 5 |
Лунд |
1.97 |
3.50 |
3.19 |
| 15.08.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
2 - 2 |
АФК Малмьо |
2.81 |
3.65 |
2.09 |
| 08.08.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
1 - 2 |
Трелеборг |
2.62 |
3.45 |
2.30 |
| 01.08.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
2 - 2 |
АФК Малмьо |
2.76 |
3.52 |
2.16 |
| 27.06.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
1 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
2.42 |
3.37 |
2.49 |
| 21.06.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
1 - 2 |
Олимпик Малмьо |
1.61 |
4.00 |
4.20 |
| 12.06.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
1 - 4 |
АФК Малмьо |
2.13 |
3.41 |
2.85 |
| 07.06.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 1 |
Ескилсмине |
1.69 |
3.77 |
3.87 |
| 30.05.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
4 - 2 |
Лахолмс |
1.31 |
4.86 |
7.08 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Атвидаберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
5 - 2 |
Атвидаберг |
3.59 |
3.64 |
1.82 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
4 - 1 |
Енгелхолм |
1.62 |
3.84 |
4.43 |
| 16.08.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
2 - 1 |
Шьовде АИК |
1.40 |
4.44 |
5.96 |
| 08.08.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
1 - 2 |
Атвидаберг |
2.62 |
3.39 |
2.33 |
| 01.08.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
2 - 0 |
Атвидаберг |
2.67 |
3.45 |
2.26 |
| 27.06.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
3 - 3 |
Розенгард 1917 |
2.23 |
3.45 |
2.67 |
| 17.06.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 3 |
Атвидаберг |
6.18 |
4.36 |
1.39 |
| 13.06.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
4 - 0 |
Ескилсмине |
1.94 |
3.48 |
3.19 |
| 07.06.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
2 - 2 |
Твоокерш |
1.79 |
3.52 |
3.69 |
| 30.05.2026 |
Д1 Юг |
Тролхетан |
3 - 3 |
Атвидаберг |
2.18 |
3.37 |
2.78 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
3 - 0 |
АФК Малмьо |
2.31 |
3.28 |
2.66 |
| 05.08.2023 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
6 - 0 |
Атвидаберг |
1.92 |
3.39 |
3.42 |
| 13.05.2023 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
2 - 0 |
АФК Малмьо |
2.30 |
3.12 |
2.81 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на АФК Малмьо имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Първа Дивизия - Юг класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
19 |
11 |
6 |
2 |
41 |
21 |
+20 |
39 |
| 2 |
Хеслехолм |
19 |
11 |
3 |
5 |
38 |
23 |
+15 |
36 |
| 3 |
Атвидаберг |
19 |
10 |
5 |
4 |
40 |
28 |
+12 |
35 |
| 4 |
Лунд |
19 |
9 |
7 |
3 |
41 |
25 |
+16 |
34 |
| 5 |
Розенгард 1917 |
19 |
8 |
7 |
4 |
31 |
24 |
+7 |
31 |
| 6 |
АФК Малмьо |
19 |
8 |
6 |
5 |
37 |
29 |
+8 |
30 |
| 7 |
Твоокерш |
19 |
8 |
5 |
6 |
27 |
28 |
-1 |
29 |
| 8 |
Йонкьопинг Содра |
19 |
7 |
5 |
7 |
25 |
19 |
+6 |
26 |
| 9 |
Ескилсмине |
19 |
7 |
4 |
8 |
30 |
33 |
-3 |
25 |
| 10 |
Олимпик Малмьо |
19 |
7 |
2 |
10 |
31 |
40 |
-9 |
23 |
| 11 |
Тролхетан |
19 |
5 |
7 |
7 |
24 |
31 |
-7 |
22 |
| 12 |
Шьовде АИК |
19 |
4 |
9 |
6 |
18 |
28 |
-10 |
21 |
| 13 |
Кристианстад |
19 |
5 |
5 |
9 |
24 |
31 |
-7 |
20 |
| 14 |
Лахолмс |
19 |
5 |
3 |
11 |
25 |
34 |
-9 |
18 |
| 15 |
Енгелхолм |
19 |
3 |
8 |
8 |
25 |
31 |
-6 |
17 |
| 16 |
Утсиктенс |
19 |
1 |
4 |
14 |
16 |
48 |
-32 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| АФК Малмьо |
|
| Атвидаберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
АФК Малмьо |
АФК Малмьо |
|
Атвидаберг |
Атвидаберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Хеслехолм |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Атвидаберг |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Лунд |
2 - 5 |
1 - 4 |
2 - 5 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Розенгард 1917 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
3 - 3 |
|
|
| 6 |
АФК Малмьо |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
| 7 |
Твоокерш |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Йонкьопинг Содра |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Ескилсмине |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
4 - 0 |
|
|
| 10 |
Олимпик Малмьо |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 11 |
Тролхетан |
|
0 - 2 |
|
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 12 |
Шьовде АИК |
|
0 - 4 |
|
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Кристианстад |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
2 - 1 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 14 |
Лахолмс |
4 - 2 |
2 - 2 |
4 - 2 |
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Енгелхолм |
|
2 - 2 |
|
|
4 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 16 |
Утсиктенс |
|
0 - 3 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
АФК Малмьо |
Атвидаберг |
| Победи |
8 |
10 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
5 |
4 |
| Вкарани Голове |
37 |
40 |
| Получени Голове |
29 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.95 |
2.11 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.47 |
| Мачове Вкарал |
89% |
84% |
| Мачове Получил |
79% |
74% |
| Гол/Гол |
68% |
63% |
| Над 1.5 |
89% |
89% |
| Над 2.5 |
74% |
79% |
| Над 3.5 |
47% |
47% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
17 |
15 |
| Получени Голове |
18 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.80 |
1.89 |
| Мачове Вкарал |
90% |
67% |
| Мачове Получил |
90% |
78% |
| Гол/Гол |
80% |
56% |
| Над 1.5 |
80% |
89% |
| Над 2.5 |
70% |
67% |
| Над 3.5 |
40% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.62 |
2.94 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.22 |
1.65 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.44 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.26 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака