Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.57 |
3.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.20 |
1.87 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
2.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.05 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.51 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малмьо, а гостите от Твоокер.
Разстоянието между двата града е 164.0 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АФК Малмьо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Д1 Юг |
Тролхетан |
0 - 2 |
АФК Малмьо |
2.57 |
3.43 |
2.32 |
| 08.05.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
3 - 2 |
Хеслехолм |
2.04 |
3.40 |
3.05 |
| 02.05.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 3 |
АФК Малмьо |
3.35 |
3.60 |
1.87 |
| 25.04.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
3 - 0 |
АФК Малмьо |
2.31 |
3.28 |
2.66 |
| 18.04.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
1 - 1 |
Розенгард 1917 |
2.19 |
3.40 |
2.77 |
| 11.04.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
1 - 1 |
АФК Малмьо |
1.59 |
3.92 |
4.37 |
| 03.04.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 2 |
Кристианстад |
1.77 |
3.66 |
3.67 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Лунд |
1 - 3 |
АФК Малмьо |
- |
- |
- |
| 28.02.2026 |
Приятелски срещи |
АФК Малмьо |
3 - 0 |
Енгелхолм |
- |
- |
- |
| 21.02.2026 |
Приятелски срещи |
Розенгард 1917 |
1 - 4 |
АФК Малмьо |
- |
- |
- |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Твоокерш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
1 - 0 |
Олимпик Малмьо |
2.44 |
3.36 |
2.45 |
| 09.05.2026 |
Д1 Юг |
Розенгард 1917 |
0 - 1 |
Твоокерш |
1.74 |
3.57 |
3.94 |
| 02.05.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
1 - 2 |
Лахолмс |
1.67 |
3.78 |
4.06 |
| 25.04.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
1 - 0 |
Твоокерш |
2.05 |
3.29 |
3.11 |
| 18.04.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
4 - 1 |
Твоокерш |
1.56 |
3.92 |
4.68 |
| 11.04.2026 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
1 - 0 |
Ескилсмине |
2.24 |
3.43 |
2.67 |
| 06.04.2026 |
Д1 Юг |
Шьовде АИК |
0 - 0 |
Твоокерш |
2.44 |
3.28 |
2.48 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Лахолмс |
1 - 6 |
Твоокерш |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Твоокерш |
3 - 0 |
Торшланда |
- |
- |
- |
| 10.03.2026 |
Приятелски срещи |
Твоокерш |
3 - 3 |
Халмия |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.08.2024 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
4 - 1 |
Твоокерш |
1.95 |
3.26 |
3.34 |
| 08.06.2024 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
0 - 2 |
АФК Малмьо |
2.35 |
3.22 |
2.59 |
| 19.08.2023 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
0 - 1 |
Твоокерш |
1.92 |
3.36 |
3.56 |
| 29.04.2023 |
Д1 Юг |
Твоокерш |
0 - 1 |
АФК Малмьо |
2.03 |
3.34 |
3.16 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на АФК Малмьо имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Първа Дивизия - Юг класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
7 |
5 |
2 |
0 |
19 |
6 |
+13 |
17 |
| 2 |
Ескилсмине |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
13 |
| 3 |
АФК Малмьо |
7 |
3 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
12 |
| 4 |
Лунд |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 5 |
Атвидаберг |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 6 |
Шьовде АИК |
7 |
2 |
5 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 7 |
Твоокерш |
7 |
3 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
10 |
| 8 |
Олимпик Малмьо |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 9 |
Розенгард 1917 |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 10 |
Енгелхолм |
7 |
1 |
5 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
8 |
| 11 |
Хеслехолм |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
8 |
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
10 |
0 |
8 |
| 13 |
Тролхетан |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
8 |
| 14 |
Лахолмс |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 15 |
Кристианстад |
7 |
1 |
2 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
5 |
| 16 |
Утсиктенс |
7 |
1 |
0 |
6 |
7 |
20 |
-13 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| АФК Малмьо |
|
| Твоокерш |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
АФК Малмьо |
АФК Малмьо |
|
Твоокерш |
Твоокерш |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
|
1 - 1 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Ескилсмине |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
АФК Малмьо |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Лунд |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Атвидаберг |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Шьовде АИК |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Твоокерш |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Олимпик Малмьо |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Розенгард 1917 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Енгелхолм |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Хеслехолм |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Тролхетан |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Лахолмс |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 15 |
Кристианстад |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Утсиктенс |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
АФК Малмьо |
Твоокерш |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
12 |
5 |
| Получени Голове |
9 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.71 |
0.71 |
| Средно Получени |
1.29 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
86% |
71% |
| Мачове Получил |
71% |
43% |
| Гол/Гол |
57% |
29% |
| Над 1.5 |
100% |
29% |
| Над 2.5 |
57% |
29% |
| Над 3.5 |
29% |
14% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
5 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.67 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
25% |
| Над 2.5 |
67% |
25% |
| Над 3.5 |
67% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.57 |
3.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.20 |
1.87 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
2.95 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.05 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.12 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.43 |
2.51 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака