Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
13:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
6.00 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.11 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ъгдър, а гостите от Болу.
Разстоянието между двата града е 1 057.4 км.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ъгдър - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
0 - 0 |
Ъгдър |
1.94 |
3.44 |
3.37 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
2 - 1 |
Батман Петрол. |
2.04 |
3.39 |
3.14 |
| 18.09.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
2 - 2 |
Ъгдър |
2.99 |
3.03 |
2.29 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
1 - 0 |
Мардин 1969 Спор |
2.27 |
3.24 |
2.85 |
| 07.09.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
1 - 2 |
Ъгдър |
3.17 |
3.36 |
2.04 |
| 03.09.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
4 - 2 |
Маниса ФК |
2.01 |
3.35 |
3.23 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
0 - 1 |
Ъгдър |
1.79 |
3.49 |
3.87 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
0 - 1 |
Кайзериспор |
2.77 |
3.20 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Бурсаспор |
1 - 0 |
Ъгдър |
1.69 |
3.55 |
4.38 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
2 - 0 |
Фатих Карагюмрук |
2.34 |
3.18 |
2.75 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Болуспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 1 |
Анталияспор |
5.05 |
3.98 |
1.53 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 1 |
Болуспор |
1.21 |
5.63 |
10.37 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 1 |
Пендикспор |
6.99 |
4.53 |
1.35 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
6 - 0 |
Болуспор |
1.24 |
5.15 |
10.06 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 2 |
Кечиоренгуджу |
5.06 |
4.06 |
1.51 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Мугласпор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.51 |
3.83 |
5.37 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 3 |
Мардин 1969 Спор |
5.40 |
3.91 |
1.51 |
| 17.08.2026 |
Първа Лига |
Батман Петрол. |
2 - 0 |
Болуспор |
1.59 |
3.83 |
4.71 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
1 - 2 |
Маниса ФК |
5.77 |
4.16 |
1.46 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
3 - 1 |
Серикспор |
1.65 |
3.87 |
4.12 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
2 - 0 |
Ъгдър |
2.90 |
3.34 |
2.17 |
| 19.10.2025 |
Първа Лига |
Ъгдър |
1 - 1 |
Болуспор |
1.53 |
3.93 |
5.02 |
| 19.01.2025 |
Първа Лига |
Ъгдър |
0 - 1 |
Болуспор |
1.60 |
3.60 |
4.88 |
| 11.08.2024 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 1 |
Ъгдър |
2.35 |
3.08 |
2.77 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ъгдър имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кайзериспор |
10 |
8 |
1 |
1 |
22 |
5 |
+17 |
25 |
| 2 |
Бурсаспор |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
22 |
| 3 |
Ъгдър |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
20 |
| 4 |
Батман Петролспор |
10 |
6 |
1 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
10 |
5 |
3 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 6 |
Кечиоренгуджу |
10 |
4 |
5 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
17 |
| 7 |
Саръйер |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Анталияспор |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 9 |
Бандърмаспор |
10 |
3 |
5 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
14 |
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 11 |
Сивасспор |
10 |
2 |
6 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 12 |
Мугласпор |
10 |
2 |
6 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
12 |
| 13 |
Бодрум |
10 |
2 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
11 |
| 14 |
Маниса ФК |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
10 |
| 15 |
Пендикспор |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
10 |
1 |
6 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 17 |
Ванспор |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
9 |
| 18 |
Юмраниеспор |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 19 |
Истанбулспор |
10 |
1 |
2 |
7 |
9 |
24 |
-15 |
5 |
| 20 |
Болуспор |
9 |
0 |
1 |
8 |
3 |
21 |
-18 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ъгдър |
|
| Болуспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ъгдър |
Ъгдър |
|
Болуспор |
Болуспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кайзериспор |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 2 |
Бурсаспор |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Ъгдър |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Батман Петролспор |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 3 |
|
|
| 6 |
Кечиоренгуджу |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Саръйер |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Анталияспор |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Бандърмаспор |
|
|
|
|
|
6 - 0 |
6 - 0 |
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Сивасспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Мугласпор |
|
2 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Бодрум |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Маниса ФК |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 15 |
Пендикспор |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Ванспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ъгдър |
Болуспор |
| Победи |
6 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
8 |
| Вкарани Голове |
14 |
3 |
| Получени Голове |
8 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
0.33 |
| Средно Получени |
0.80 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
70% |
33% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
89% |
| Над 2.5 |
40% |
44% |
| Над 3.5 |
20% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
1 |
| Получени Голове |
4 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
0.25 |
| Средно Получени |
0.80 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
25% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
25% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
6.00 |
12.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.11 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.05 |
11.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака