Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
13:00
13:00
Агилас
Химнастик де Тарагона
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Агилас
X 0% за равен
2 0% за Химнастик де Тарагона
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Агилас, а гостите от Тарагона. Разстоянието между двата града е 479.7 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Агилас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 0 - 0 | Агилас | 2.62 | 3.14 | 2.46 |
| 29.10.2026 | Купа на Краля | Антекера | 2 - 0 | Агилас | 2.15 | 3.32 | 3.11 |
| 24.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Теруел | 1 - 1 | Агилас | 2.78 | 2.89 | 2.49 |
| 17.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 1 - 2 | Ибиса | 2.78 | 3.07 | 2.37 |
| 10.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 2 - 2 | Уеска | 2.71 | 2.88 | 2.57 |
| 03.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 4 - 1 | Агилас | 2.07 | 2.92 | 3.59 |
| 26.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 0 - 1 | Еркулес | 2.52 | 2.94 | 2.72 |
| 20.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 1 | Агилас | 1.98 | 2.99 | 3.79 |
| 12.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 1 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 3.18 | 3.11 | 2.12 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Сант Андреу | 2 - 0 | Агилас | 1.86 | 3.09 | 4.08 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Химнастик де Тарагона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Примера РФЕФ 2 | Уеска | 2 - 0 | Химнастик де Тарагона | 1.65 | 3.49 | 4.65 |
| 25.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 4 - 2 | Еркулес | 2.61 | 3.00 | 2.56 |
| 18.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 2.44 | 3.40 | 2.49 |
| 10.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Хув. Торемолинос | 2 - 2 | Химнастик де Тарагона | 2.77 | 3.27 | 2.28 |
| 04.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мурсия | 2 - 0 | Химнастик де Тарагона | 1.69 | 3.52 | 4.34 |
| 26.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 1 - 2 | Сант Андреу | 2.07 | 3.13 | 3.32 |
| 20.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алкоркон | 3 - 0 | Химнастик де Тарагона | 1.82 | 3.26 | 3.99 |
| 11.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 4 - 2 | Алхесирас | 2.10 | 3.10 | 3.26 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 0 - 0 | Химнастик де Тарагона | 2.06 | 2.98 | 3.51 |
| 30.08.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 0 | Сарагоса | 2.63 | 3.15 | 2.42 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 08.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виляреал Б | 10 | +11 | 21 |
| 2 | Сарагоса | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Реал Хаен | 10 | +5 | 19 |
| 4 | Реал Мурсия | 10 | +4 | 19 |
| 5 | Ибиса | 10 | +4 | 17 |
| 6 | Еркулес | 10 | -1 | 16 |
| 7 | Алкоркон | 10 | +8 | 15 |
| 8 | Картахена | 10 | +3 | 15 |
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 10 | +2 | 15 |
| 9 | Уеска | 10 | +2 | 15 |
| 11 | Химнастик де Тарагона | 10 | -1 | 14 |
| 12 | Алхесирас | 10 | -1 | 13 |
| 13 | Сант Андреу | 10 | 0 | 12 |
| 14 | Атлетико Мадрид Б | 10 | +2 | 11 |
| 15 | Антекера | 10 | 0 | 11 |
| 16 | Агилас | 10 | -6 | 8 |
| 17 | Райо Махадаонда | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Хувентуд Торемолинос | 10 | -9 | 7 |
| 19 | КЕ Еуропа | 10 | -12 | 7 |
| 20 | Теруел | 10 | -13 | 6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Агилас | |
| Химнастик де Тарагона | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Агилас | Агилас | Химнастик де Тарагона | Химнастик де Тарагона | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виляреал Б | |||||||
| 2 | Сарагоса | 2 - 0 | ||||||
| 3 | Реал Хаен | |||||||
| 4 | Реал Мурсия | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 5 | Ибиса | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Еркулес | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | ||||
| 7 | Алкоркон | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 8 | Картахена | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Уеска | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 11 | Химнастик де Тарагона | - | - | - | ||||
| 12 | Алхесирас | 1 - 1 | 4 - 2 | |||||
| 13 | Сант Андреу | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 14 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 1 | ||||||
| 15 | Антекера | |||||||
| 16 | Агилас | - | - | - | ||||
| 17 | Райо Махадаонда | |||||||
| 18 | Хувентуд Торемолинос | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 19 | КЕ Еуропа | |||||||
| 20 | Теруел | 1 - 1 | ||||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Агилас | Химнастик де Тарагона | |
| Победи | 1 | 4 |
| Равни | 5 | 2 |
| Загуби | 4 | 4 |
| Вкарани Голове | 9 | 15 |
| Получени Голове | 15 | 16 |
| Средно Вкарани | 0.90 | 1.50 |
| Средно Получени | 1.50 | 1.60 |
| Мачове Вкарал | 70% | 60% |
| Мачове Получил | 80% | 80% |
| Гол/Гол | 60% | 50% |
| Над 1.5 | 70% | 90% |
| Над 2.5 | 40% | 60% |
| Над 3.5 | 30% | 30% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 2 | 3 |
| Вкарани Голове | 6 | 2 |
| Получени Голове | 7 | 9 |
| Средно Вкарани | 1.20 | 0.40 |
| Средно Получени | 1.40 | 1.80 |
| Мачове Вкарал | 80% | 20% |
| Мачове Получил | 80% | 80% |
| Гол/Гол | 60% | 20% |
| Над 1.5 | 60% | 80% |
| Над 2.5 | 60% | 40% |
| Над 3.5 | 40% | 20% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.11.2026 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Агилас
X 0% за равен
2 0% за Химнастик де Тарагона
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака