Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
19:45
19:45
Агилас
Ибиса
Прогнози на потребителите
1 0% за Агилас
X 0% за равен
2 0% за Ибиса
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.00 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Агилас, а гостите от Ибиса. Разстоянието между двата града е 312.8 км. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Агилас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 2 - 2 | Уеска | 2.71 | 2.88 | 2.57 |
| 03.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 4 - 1 | Агилас | 2.07 | 2.92 | 3.59 |
| 26.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 0 - 1 | Еркулес | 2.52 | 2.94 | 2.72 |
| 20.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 1 | Агилас | 1.98 | 2.99 | 3.79 |
| 12.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 1 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 3.18 | 3.11 | 2.12 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Сант Андреу | 2 - 0 | Агилас | 1.86 | 3.09 | 4.08 |
| 30.08.2026 | Примера РФЕФ 2 | Агилас | 2 - 2 | Алкоркон | 2.54 | 2.95 | 2.61 |
| 19.08.2026 | Приятелски срещи | Агилас | 3 - 0 | Алкояно | 2.25 | 3.01 | 2.99 |
| 15.08.2026 | Приятелски срещи | Агилас | 1 - 0 | Лорка Депортива | 1.66 | 3.43 | 4.64 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 9 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Ибиса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 1 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.14 | 3.23 | 3.04 |
| 04.10.2026 | Примера РФЕФ 2 | Виляреал Б | 0 - 1 | Ибиса | 2.05 | 3.34 | 3.15 |
| 25.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 0 - 2 | Сарагоса | 2.39 | 3.24 | 2.65 |
| 19.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Реал Хаен | 2 - 1 | Ибиса | 2.21 | 3.08 | 3.03 |
| 12.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 2 - 0 | Сант Андреу | 1.76 | 3.28 | 4.31 |
| 05.09.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 2 - 1 | Райо Махадаонда | 1.66 | 3.44 | 4.79 |
| 30.08.2026 | Примера РФЕФ 2 | Антекера | 3 - 2 | Ибиса | 2.96 | 2.94 | 2.28 |
| 14.08.2026 | Приятелски срещи | Ибиса | 5 - 0 | Пеня Депортива | 1.38 | 4.23 | 6.46 |
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | КЕ Еуропа | 3 - 2 | Ибиса | 1.47 | 3.76 | 6.01 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 3 - 1 | Картахена | 1.91 | 3.11 | 3.73 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 17.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сарагоса | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Реал Мурсия | 7 | +4 | 15 |
| 3 | Виляреал Б | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Еркулес | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Алкоркон | 7 | +8 | 12 |
| 6 | Картахена | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Реал Хаен | 7 | +3 | 12 |
| 8 | Антекера | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Уеска | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Ибиса | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Атлетико Мадрид Б | 7 | +3 | 9 |
| 12 | Реал Мадрид Кастиля | 7 | +1 | 9 |
| 13 | Сант Андреу | 7 | -1 | 8 |
| 14 | Химнастик де Тарагона | 7 | -2 | 8 |
| 15 | Алхесирас | 7 | -4 | 7 |
| 16 | КЕ Еуропа | 7 | -5 | 7 |
| 17 | Агилас | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Теруел | 7 | -9 | 5 |
| 19 | Райо Махадаонда | 7 | -3 | 4 |
| 20 | Хувентуд Торемолинос | 7 | -10 | 2 |
Хронология в първенството
| Агилас | |
| Ибиса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Агилас | Агилас | Ибиса | Ибиса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сарагоса | 0 - 2 | ||||||
| 2 | Реал Мурсия | |||||||
| 3 | Виляреал Б | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 4 | Еркулес | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Алкоркон | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 6 | Картахена | 4 - 1 | ||||||
| 7 | Реал Хаен | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Антекера | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 9 | Уеска | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 10 | Ибиса | - | - | - | ||||
| 11 | Атлетико Мадрид Б | |||||||
| 12 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Сант Андреу | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 14 | Химнастик де Тарагона | |||||||
| 15 | Алхесирас | 1 - 1 | ||||||
| 16 | КЕ Еуропа | |||||||
| 17 | Агилас | - | - | - | ||||
| 18 | Теруел | |||||||
| 19 | Райо Махадаонда | 2 - 1 | ||||||
| 20 | Хувентуд Торемолинос | |||||||
Представяне в Шампионата
| Агилас | Ибиса | |
| Победи | 1 | 3 |
| Равни | 3 | 1 |
| Загуби | 3 | 3 |
| Вкарани Голове | 7 | 9 |
| Получени Голове | 12 | 9 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.29 |
| Средно Получени | 1.71 | 1.29 |
| Мачове Вкарал | 71% | 86% |
| Мачове Получил | 86% | 71% |
| Гол/Гол | 57% | 57% |
| Над 1.5 | 71% | 86% |
| Над 2.5 | 43% | 43% |
| Над 3.5 | 43% | 14% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 5 | 4 |
| Получени Голове | 5 | 5 |
| Средно Вкарани | 1.25 | 1.33 |
| Средно Получени | 1.25 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 75% | 100% |
| Мачове Получил | 75% | 67% |
| Гол/Гол | 50% | 67% |
| Над 1.5 | 50% | 67% |
| Над 2.5 | 50% | 67% |
| Над 3.5 | 50% | 33% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.00 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.30 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Агилас
X 0% за равен
2 0% за Ибиса
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
