Узбекистан - Суперлига (2026)
понеделник, 27 юли, 2026
18:00
АГМК Алмалик
Маш'ал Мубарек
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
4.25 |
7.43 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.16 |
2.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.71 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.91 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.08 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмалик, а гостите от Мубарек.
Разстоянието между двата града е 417.5 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АГМК Алмалик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.07.2026 |
Суперлига |
Коканд 1912 |
1 - 4 |
АГМК Алмалик |
3.41 |
3.04 |
2.03 |
| 17.07.2026 |
Суперлига |
Навбахор Наманган |
2 - 3 |
АГМК Алмалик |
1.69 |
3.29 |
4.59 |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
0 - 0 |
Нефтчи Фергана |
4.68 |
3.38 |
1.66 |
| 27.04.2026 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
2 - 1 |
Локомотив Ташкент |
2.08 |
3.13 |
3.16 |
| 23.04.2026 |
Суперлига |
Динамо Самарканд |
2 - 2 |
АГМК Алмалик |
2.08 |
3.21 |
3.14 |
| 17.04.2026 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
3 - 2 |
Бухара |
1.97 |
3.05 |
3.60 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Андижан |
1 - 2 |
АГМК Алмалик |
2.40 |
2.86 |
2.84 |
| 08.04.2026 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
1 - 1 |
Сурхан Термез |
2.11 |
3.11 |
3.20 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Пахтакор Ташкент |
3 - 1 |
АГМК Алмалик |
1.64 |
3.42 |
4.76 |
| 18.03.2026 |
Суперлига |
Кизилкум Зарафшан |
0 - 1 |
АГМК Алмалик |
3.05 |
3.03 |
2.19 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Маш'ал Мубарек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.07.2026 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
1 - 1 |
Насаф Карши |
5.28 |
3.46 |
1.58 |
| 17.07.2026 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
1 - 0 |
Коканд 1912 |
4.17 |
3.06 |
1.83 |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Динамо Самарканд |
3 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.21 |
5.47 |
9.95 |
| 27.04.2026 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 1 |
Бухара |
3.66 |
2.98 |
1.98 |
| 22.04.2026 |
Суперлига |
Сурхан Термез |
2 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.52 |
3.57 |
5.70 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 1 |
Хоразм Ургенч |
2.87 |
2.93 |
2.35 |
| 13.04.2026 |
Суперлига |
Пахтакор Ташкент |
2 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.12 |
6.63 |
15.76 |
| 07.04.2026 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 1 |
Буньодкор Ташкент |
3.61 |
3.06 |
1.96 |
| 03.04.2026 |
Суперлига |
Навбахор Наманган |
2 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.29 |
4.43 |
9.26 |
| 19.03.2026 |
Суперлига |
Андижан |
2 - 0 |
Маш'ал Мубарек |
1.43 |
3.75 |
6.73 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.11.2025 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
2 - 0 |
Маш'ал Мубарек |
1.62 |
3.46 |
4.71 |
| 05.07.2025 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 1 |
АГМК Алмалик |
4.89 |
3.46 |
1.59 |
| 15.10.2021 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
3 - 2 |
Маш'ал Мубарек |
1.33 |
4.44 |
8.40 |
| 19.05.2021 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
2 - 1 |
АГМК Алмалик |
4.33 |
3.43 |
1.76 |
| 17.10.2020 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 2 |
АГМК Алмалик |
3.40 |
3.30 |
2.11 |
| 27.06.2020 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
1 - 0 |
Маш'ал Мубарек |
- |
- |
- |
| 19.09.2018 |
Узбекистан |
АГМК Алмалик |
1 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.53 |
3.75 |
5.00 |
| 20.10.2017 |
Суперлига |
АГМК Алмалик |
2 - 1 |
Маш'ал Мубарек |
1.79 |
3.45 |
3.83 |
| 13.05.2017 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
0 - 0 |
АГМК Алмалик |
1.72 |
3.48 |
4.07 |
| 14.10.2016 |
Суперлига |
Маш'ал Мубарек |
2 - 1 |
АГМК Алмалик |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на АГМК Алмалик имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 27.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Фергана |
13 |
11 |
1 |
1 |
32 |
5 |
+27 |
34 |
| 2 |
Пахтакор Ташкент |
14 |
10 |
3 |
1 |
26 |
14 |
+12 |
33 |
| 3 |
Бухара |
13 |
7 |
2 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
23 |
| 4 |
АГМК Алмалик |
13 |
6 |
4 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
22 |
| 5 |
Навбахор Наманган |
13 |
6 |
3 |
4 |
17 |
12 |
+5 |
21 |
| 6 |
Локомотив Ташкент |
13 |
5 |
4 |
4 |
18 |
18 |
0 |
19 |
| 7 |
Буньодкор Ташкент |
14 |
6 |
1 |
7 |
14 |
16 |
-2 |
19 |
| 8 |
Насаф Карши |
13 |
4 |
6 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
18 |
| 9 |
Андижан |
13 |
5 |
2 |
6 |
20 |
16 |
+4 |
17 |
| 10 |
Динамо Самарканд |
13 |
5 |
2 |
6 |
21 |
23 |
-2 |
17 |
| 11 |
Сурхан Термез |
13 |
4 |
3 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
15 |
| 12 |
Кизилкум Зарафшан |
13 |
4 |
2 |
7 |
10 |
18 |
-8 |
14 |
| 13 |
Хоразм Ургенч |
13 |
3 |
4 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
13 |
| 14 |
Согдиана Джизак |
13 |
3 |
3 |
7 |
22 |
30 |
-8 |
12 |
| 15 |
Коканд 1912 |
13 |
2 |
5 |
6 |
11 |
20 |
-9 |
11 |
| 16 |
Маш'ал Мубарек |
13 |
1 |
1 |
11 |
6 |
22 |
-16 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| АГМК Алмалик |
|
| Маш'ал Мубарек |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
АГМК Алмалик |
АГМК Алмалик |
|
Маш'ал Мубарек |
Маш'ал Мубарек |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Фергана |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Пахтакор Ташкент |
|
3 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Бухара |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
АГМК Алмалик |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Навбахор Наманган |
|
2 - 3 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Локомотив Ташкент |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Буньодкор Ташкент |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Насаф Карши |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Андижан |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Динамо Самарканд |
|
2 - 2 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 11 |
Сурхан Термез |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Кизилкум Зарафшан |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 13 |
Хоразм Ургенч |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 14 |
Согдиана Джизак |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 15 |
Коканд 1912 |
|
1 - 4 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 16 |
Маш'ал Мубарек |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
АГМК Алмалик |
Маш'ал Мубарек |
| Победи |
6 |
1 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
3 |
11 |
| Вкарани Голове |
21 |
6 |
| Получени Голове |
17 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
0.46 |
| Средно Получени |
1.31 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
77% |
46% |
| Мачове Получил |
85% |
92% |
| Гол/Гол |
69% |
38% |
| Над 1.5 |
69% |
69% |
| Над 2.5 |
62% |
38% |
| Над 3.5 |
46% |
8% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
8 |
4 |
| Получени Голове |
7 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
83% |
| Над 3.5 |
33% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
4.25 |
7.43 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.16 |
2.86 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.71 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.91 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.08 |
1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.07.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите