Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
15:30
Ахил '29
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 5.25 | 1.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.18 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.07 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Грусбек, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 158.7 км. Мачът ще се играе на стадион Шпортпарк де Хейкант, който има капацитет от 4 500 места. Снимки от Google карта стадион Шпортпарк де Хейкант. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ахил '29 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 4 - 0 | Ахил '29 | 1.09 | 8.83 | 16.30 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 3 | Йънг Аякс | 6.39 | 4.85 | 1.37 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 1 | Ахил '29 | 1.44 | 4.12 | 6.30 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 4 - 3 | ФК Айндховен | 5.65 | 4.12 | 1.48 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | Ахил '29 | 1.16 | 6.44 | 13.02 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 1 - 2 | Хелмонд Спорт | 5.03 | 3.76 | 1.59 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 2 - 0 | Ахил '29 | 1.17 | 6.64 | 12.27 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 0 - 1 | Фортуна Ситард | 2.94 | 3.22 | 2.26 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 3 - 0 | Ахил '29 | 1.37 | 4.62 | 6.89 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 0 - 6 | Волендам | 6.82 | 4.36 | 1.39 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2017 | КНВБ Купа | АЗ Алкмаар | 0 - 0 | Камбур | 1.42 | 4.42 | 6.73 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 0 | МВВ Маастрихт | 1.71 | 3.52 | 4.44 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 1 | Камбур | 2.94 | 3.57 | 2.12 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.25 | 5.38 | 9.23 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Камбур | 3.29 | 3.57 | 1.96 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.47 | 4.07 | 6.01 |
| 28.01.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.33 | 4.84 | 7.47 |
| 25.01.2017 | КНВБ Купа | Утрехт | 2 - 2 | Камбур | 1.43 | 4.35 | 6.40 |
| 21.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Камбур | 3.38 | 3.44 | 1.97 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 2 | ВВВ Венло | 2.13 | 3.34 | 3.07 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 1 | Ахил '29 | 1.18 | 6.18 | 11.44 |
Ерсте Дивизи класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 27 | +42 | 62 |
| 2 | Йънг Аякс | 28 | +32 | 57 |
| 3 | Йънг ПСВ | 28 | +18 | 50 |
| 4 | Волендам | 28 | +19 | 49 |
| 5 | МВВ Маастрихт | 28 | +11 | 48 |
| 6 | Камбур | 27 | +13 | 46 |
| 7 | Алмере Сити | 28 | +5 | 44 |
| 8 | НАК Бреда | 28 | +5 | 44 |
| 9 | ФК Айндховен | 28 | +1 | 43 |
| 10 | Ваалвийк | 28 | -2 | 42 |
| 11 | Еммен | 28 | +5 | 39 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 28 | -9 | 38 |
| 13 | Ден Бош | 28 | -10 | 34 |
| 14 | Телстар | 28 | -11 | 32 |
| 15 | ТОП Ос | 28 | -19 | 31 |
| 16 | Де Граафшап | 28 | -2 | 30 |
| 17 | Фортуна Ситард | 28 | -12 | 25 |
| 18 | Йънг Утрехт | 27 | -21 | 24 |
| 19 | Дордрехт | 28 | -20 | 19 |
| 20 | Ахил '29 | 27 | -45 | 7 |
Хронология в първенството
| Ахил '29 | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ахил '29 | Ахил '29 | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 3 | 4 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Йънг Аякс | 2 - 3 | 7 - 1 | 2 - 3 | 1 - 3 | |||
| 3 | Йънг ПСВ | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 4 | Волендам | 0 - 6 | 0 - 6 | 2 - 1 | ||||
| 5 | МВВ Маастрихт | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 3 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Камбур | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Алмере Сити | 1 - 0 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 8 | НАК Бреда | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||
| 9 | ФК Айндховен | 4 - 3 | 2 - 1 | 4 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Ваалвийк | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 11 | Еммен | 0 - 4 | 0 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Ден Бош | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 14 | Телстар | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 15 | ТОП Ос | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 16 | Де Граафшап | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 17 | Фортуна Ситард | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 2 | ||||
| 19 | Дордрехт | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Ахил '29 | - | - | - | 3 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Ахил '29 | Камбур | |
| Позиция | 20 | 6 |
| Точки | 7 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 8 |
| Точки | 5 | 16 |
Форма в шампионата
| Ахил '29 | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 21 |
14
4 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 10 |
5
1 7 |
Голове в шампионата
| Ахил '29 | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
21
66 |
47
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
32 |
13
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 5.25 | 1.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.18 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.07 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
