Венецуела - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
02:30
Академия Пуерто Кабейо
Ансоатеги
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.21 | 7.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 5.59 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.63 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 3.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.09.2026 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пуерто Кабейо, а гостите от Пуерто Ла Крус. Разстоянието между двата града е 373.0 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Академия Пуерто Кабейо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Примера Дивисион | Естудиантес де Мерида | 1 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.54 | 3.05 | 2.02 |
| 16.08.2026 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 2 - 0 | Райо Сулиано | 1.31 | 4.59 | 8.66 |
| 09.08.2026 | Примера Дивисион | Замора Баринас | 0 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.03 | 2.90 | 2.32 |
| 07.08.2026 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 3 - 1 | Каракас | 1.68 | 3.38 | 4.78 |
| 03.08.2026 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 2 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.11 | 2.89 | 2.27 |
| 08.06.2026 | Плейофи | Карабобо Валенсия | 2 - 1 | Академия П. Кабейо | 1.79 | 3.04 | 4.52 |
| 31.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 0 - 2 | Академия П. Кабейо | 2.15 | 2.96 | 3.24 |
| 28.05.2026 | Копа Судамерикана | Атлетико MG | 1 - 0 | Академия П. Кабейо | 1.26 | 5.10 | 11.27 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 2 - 1 | Унив. Сентрал | 1.91 | 3.20 | 3.68 |
| 22.05.2026 | Копа Судамерикана | Академия П. Кабейо | 1 - 1 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.19 | 3.12 | 3.28 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Ансоатеги - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 0 | Трухилянос Валера | 1.87 | 3.27 | 3.84 |
| 15.08.2026 | Примера Дивисион | Естудиантес де Мерида | 1 - 0 | Ансоатеги | 1.96 | 3.22 | 3.56 |
| 09.08.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 3 - 4 | Португеза Акаригуа | 2.57 | 3.08 | 2.54 |
| 06.08.2026 | Примера Дивисион | Райо Сулиано | 0 - 1 | Ансоатеги | 2.53 | 2.98 | 2.67 |
| 01.08.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 3 | Депортиво Тачира *** | 4.46 | 3.31 | 1.72 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 1 - 1 | Замора Баринас | 2.76 | 2.97 | 2.42 |
| 21.04.2026 | Примера Дивисион | Карабобо Валенсия | 6 - 3 | Ансоатеги | 1.37 | 4.26 | 6.91 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Каракас | 1 - 3 | Ансоатеги | 1.81 | 3.45 | 3.73 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 2 - 3 | Унив. Сентрал | 3.27 | 3.12 | 2.05 |
| 24.03.2026 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 2 - 0 | Ансоатеги | 1.77 | 3.31 | 4.10 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.68 | 3.09 | 1.94 |
| 01.09.2025 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 1 - 0 | Академия П. Кабейо | 2.70 | 2.98 | 2.50 |
| 30.03.2025 | Примера Дивисион | Академия П. Кабейо | 0 - 0 | Ансоатеги | 1.92 | 3.10 | 3.73 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Академия Пуерто Кабейо имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 01.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Тачира | 6 | +5 | 13 |
| 2 | Метрополитанос | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Депортиво Ла Гуайра | 6 | +8 | 12 |
| 4 | Португеза Акаригуа | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Естудиантес де Мерида | 6 | 0 | 11 |
| 6 | Академия Пуерто Кабейо | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Карабобо Валенсия | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Трухилянос Валера | 6 | -1 | 7 |
| 9 | Замора Баринас | 6 | -4 | 7 |
| 10 | Каракас | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Монагас Матурин | 6 | -4 | 4 |
| 12 | Ансоатеги | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Райо Сулиано | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Универсидад Сентрал | 5 | -5 | 3 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Академия Пуерто Кабейо | |
| Ансоатеги | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Академия Пуерто Кабейо | Академия Пуерто Кабейо | Ансоатеги | Ансоатеги | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Тачира | 0 - 3* | ||||||
| 2 | Метрополитанос | 2 - 1 | ||||||
| 3 | Депортиво Ла Гуайра | |||||||
| 4 | Португеза Акаригуа | 3 - 4 | ||||||
| 5 | Естудиантес де Мерида | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Академия Пуерто Кабейо | - | - | - | ||||
| 7 | Карабобо Валенсия | |||||||
| 8 | Трухилянос Валера | 0 - 0 | ||||||
| 9 | Замора Баринас | 0 - 1 | ||||||
| 10 | Каракас | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 11 | Монагас Матурин | |||||||
| 12 | Ансоатеги | - | - | - | ||||
| 13 | Райо Сулиано | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Универсидад Сентрал | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| Академия Пуерто Кабейо | Ансоатеги | |
| Позиция | 6 | 12 |
| Точки | 10 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Академия Пуерто Кабейо | Ансоатеги | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 1 |
1
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Академия Пуерто Кабейо | Ансоатеги | |
|
Вкарани
Получени |
8
4 |
4
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 4.21 | 7.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.17 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 5.59 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.63 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.92 | 1.78 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 3.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.09.2026 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра