Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
13:15
Академико Визеу
Санта Клара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Визеу, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 561.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Фонтело, който има капацитет от 12 000 места. Размерите на терена са 105 x 66 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Фонтело. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Академико Визеу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 1 | Академико Визеу | 1.79 | 3.44 | 3.96 |
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Жил Висенте | 1.56 | 3.61 | 5.57 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 2 | Академико Визеу | 2.31 | 3.10 | 2.90 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 3 | Униао Мадейра | 1.55 | 3.62 | 5.67 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.70 | 2.87 | 2.63 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Реал СК Кейлуж | 1.54 | 3.67 | 5.68 |
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 3 | Академико Визеу | 2.80 | 2.83 | 2.56 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Фамаликао | 1.54 | 3.52 | 5.92 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.49 | 3.64 | 6.56 |
| 11.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.51 | 3.07 | 2.66 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.27 | 4.83 | 9.32 |
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Санта Клара | 3.05 | 3.01 | 2.27 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Фамаликао | 1.41 | 3.92 | 7.20 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | Санта Клара | 1.91 | 3.18 | 3.81 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Ароука | 2.27 | 2.88 | 3.20 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Санта Клара | 2.48 | 2.95 | 2.80 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 2 | Бенфика Б | 1.45 | 3.98 | 6.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 4 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.45 | 3.73 | 7.15 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Академико Визеу | 2.00 | 3.07 | 3.67 |
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Санта Клара | 2.63 | 2.90 | 2.68 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Академико Визеу | 1.82 | 3.19 | 4.25 |
| 31.01.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Санта Клара | 2.02 | 3.01 | 3.72 |
| 06.09.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.05 | 3.12 | 3.41 |
| 19.04.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Академико Визеу | 2.12 | 3.19 | 3.17 |
| 23.11.2014 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 3 - 0 | Санта Клара | 2.10 | 3.05 | 3.35 |
| 04.05.2014 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Санта Клара | 2.39 | 2.96 | 2.83 |
| 11.12.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Академико Визеу | 1.98 | 3.11 | 3.61 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Академико Визеу имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 37 | +27 | 70 |
| 2 | Санта Клара | 37 | +16 | 66 |
| 3 | Академика Коимбра | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Академико Визеу | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Ароука | 37 | +7 | 59 |
| 7 | Порто Б | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Лейшоес | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 37 | -5 | 49 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Варзин | 37 | -1 | 47 |
| 12 | Фамаликао | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 37 | -9 | 46 |
| 14 | Оливейрензе | 37 | -4 | 46 |
| 15 | Бенфика Б | 37 | -9 | 46 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 37 | -3 | 44 |
| 17 | Униао Мадейра | 37 | -8 | 44 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 37 | -20 | 39 |
| 19 | Жил Висенте | 37 | -16 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 37 | -14 | 31 |
Хронология в първенството
| Академико Визеу | |
| Санта Клара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Академико Визеу | Академико Визеу | Санта Клара | Санта Клара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 2 | Санта Клара | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Пенафиел | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Академико Визеу | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 6 | Ароука | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Порто Б | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Лейшоес | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Варзин | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Фамаликао | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Оливейрензе | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 5 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Униао Мадейра | 1 - 3 | 5 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 19 | Жил Висенте | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Академико Визеу | Санта Клара | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 61 | 66 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 29 | 27 |
Форма в шампионата
| Академико Визеу | Санта Клара | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
13 8 |
19
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 5 |
8
3 7 |
Голове в шампионата
| Академико Визеу | Санта Клара | |
|
Вкарани
Получени |
48
39 |
54
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
23 |
25
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
