Исландия - Купа на Лигата
понеделник, 10 април, 2017
22:15
1 - 4
(1 - 3, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.04.2017 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Акранес, а гостите от Гриндавик.
Разстоянието между двата града е 57.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Акранесвьолур,
който има капацитет от
4 850 места, от които седящи 850.
Снимки от Google карта
стадион Акранесвьолур.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Акранес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.03.2017 |
Исландия |
Валур Рейкявик |
3 - 1 |
Акранес |
1.46 |
4.38 |
5.10 |
| 18.03.2017 |
Исландия |
Тор Акурейри |
2 - 3 |
Акранес |
2.82 |
3.50 |
2.13 |
| 11.03.2017 |
Исландия |
Акранес |
2 - 1 |
ИР Рейкявик |
1.13 |
7.22 |
11.38 |
| 24.02.2017 |
Исландия |
ХК Коупавогюр |
0 - 2 |
Акранес |
6.65 |
4.69 |
1.35 |
| 04.02.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
0 - 2 |
Вестманаейяр |
- |
- |
- |
| 28.01.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
4 - 1 |
Викингур Олафсвик |
1.57 |
4.00 |
4.20 |
| 21.01.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
6 - 1 |
Гриндавик |
2.00 |
4.00 |
2.74 |
| 01.10.2016 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
1 - 0 |
Акранес |
1.51 |
4.14 |
5.15 |
| 25.09.2016 |
Висша Лига |
Акранес |
1 - 0 |
Брейдаблик Коупавогюр |
4.10 |
3.76 |
1.68 |
| 19.09.2016 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
3 - 1 |
Акранес |
1.49 |
4.18 |
5.36 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Гриндавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.03.2017 |
Исландия |
Стярнан Гардабаер |
2 - 2 |
Гриндавик |
1.62 |
3.92 |
4.28 |
| 17.03.2017 |
Исландия |
Тротур Рейкявик |
2 - 3 |
Гриндавик |
4.39 |
3.78 |
1.62 |
| 12.03.2017 |
Исландия |
Гриндавик |
3 - 1 |
Фрам Рейкявик |
1.39 |
4.50 |
5.78 |
| 25.02.2017 |
Исландия |
Брейдаблик Коупавогюр |
1 - 1 |
Гриндавик |
1.77 |
3.90 |
3.45 |
| 03.02.2017 |
Купа на Исландия |
Брейдаблик Коупавогюр |
1 - 1 |
Гриндавик |
1.49 |
4.49 |
4.65 |
| 24.01.2017 |
Купа на Исландия |
Стярнан Гардабаер |
1 - 1 |
Гриндавик |
1.19 |
5.97 |
9.09 |
| 21.01.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
6 - 1 |
Гриндавик |
2.00 |
4.00 |
2.74 |
| 14.01.2017 |
Купа на Исландия |
Гриндавик |
2 - 2 |
Викингур Олафсвик |
2.52 |
3.53 |
2.35 |
| 24.09.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
0 - 0 |
Фрам Рейкявик |
1.42 |
4.53 |
5.48 |
| 17.09.2016 |
Първа Дивизия |
КА Акурейри |
2 - 1 |
Гриндавик |
2.12 |
3.49 |
2.87 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 4 равенства и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2017 |
Купа на Исландия |
Акранес |
6 - 1 |
Гриндавик |
2.00 |
4.00 |
2.74 |
| 24.07.2014 |
Първа Дивизия |
Акранес |
2 - 0 |
Гриндавик |
1.74 |
3.68 |
3.76 |
| 17.05.2014 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
3 - 2 |
Акранес |
1.85 |
3.60 |
3.40 |
| 13.05.2014 |
Купа на Исландия |
Гриндавик |
4 - 1 |
Акранес |
2.45 |
3.60 |
2.30 |
| 12.04.2014 |
Исландия |
Гриндавик |
0 - 0 |
Акранес |
2.40 |
3.50 |
2.40 |
| 26.08.2012 |
Висша Лига |
Акранес |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.73 |
3.69 |
4.03 |
| 02.06.2012 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 2 |
Акранес |
3.32 |
3.30 |
2.01 |
| 18.06.2009 |
Купа на Исландия |
Гриндавик |
3 - 1 |
Акранес |
- |
- |
- |
| 21.09.2008 |
Висша Лига |
Гриндавик |
1 - 1 |
Акранес |
1.73 |
3.42 |
4.05 |
| 07.07.2008 |
Висша Лига |
Акранес |
1 - 2 |
Гриндавик |
1.82 |
3.25 |
3.66 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Акранес имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Акранес класиране във Висша Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
22 |
12 |
7 |
3 |
32 |
17 |
+15 |
43 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
22 |
12 |
3 |
7 |
43 |
31 |
+12 |
39 |
| 3 |
КР Рейкявик |
22 |
11 |
5 |
6 |
29 |
20 |
+9 |
38 |
| 4 |
Фьолнир Рейкявик |
22 |
11 |
4 |
7 |
42 |
25 |
+17 |
37 |
| 5 |
Валур Рейкявик |
22 |
10 |
5 |
7 |
41 |
28 |
+13 |
35 |
| 6 |
Брейдаблик Коупавогюр |
22 |
10 |
5 |
7 |
27 |
20 |
+7 |
35 |
| 7 |
Викингур Рейкявик |
22 |
9 |
5 |
8 |
29 |
32 |
-3 |
32 |
| 8 |
Акранес |
22 |
10 |
1 |
11 |
28 |
33 |
-5 |
31 |
| 9 |
Вестманаейяр |
22 |
6 |
5 |
11 |
23 |
27 |
-4 |
23 |
| 10 |
Викингур Олафсвик |
22 |
5 |
6 |
11 |
23 |
38 |
-15 |
21 |
| 11 |
Филкир Рейкявик |
22 |
4 |
7 |
11 |
25 |
40 |
-15 |
19 |
| 12 |
Тротур Рейкявик |
22 |
3 |
5 |
14 |
19 |
50 |
-31 |
14 |
Гриндавик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КА Акурейри |
22 |
16 |
3 |
3 |
42 |
16 |
+26 |
51 |
| 2 |
Гриндавик |
22 |
12 |
6 |
4 |
50 |
21 |
+29 |
42 |
| 3 |
Кефлавик |
22 |
8 |
11 |
3 |
31 |
20 |
+11 |
35 |
| 4 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
3 |
9 |
34 |
38 |
-4 |
33 |
| 5 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
35 |
-4 |
31 |
| 6 |
Фрам Рейкявик |
22 |
8 |
6 |
8 |
25 |
29 |
-4 |
30 |
| 7 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
8 |
5 |
9 |
21 |
28 |
-7 |
29 |
| 8 |
Селфос |
22 |
6 |
10 |
6 |
28 |
25 |
+3 |
28 |
| 9 |
ХК Коупавогюр |
22 |
5 |
7 |
10 |
32 |
45 |
-13 |
22 |
| 10 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
6 |
3 |
13 |
32 |
45 |
-13 |
21 |
| 11 |
Хугин |
22 |
5 |
6 |
11 |
20 |
34 |
-14 |
21 |
| 12 |
Фярдабигд |
22 |
3 |
8 |
11 |
26 |
36 |
-10 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
10.04.2017 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите