Исландия - Висша Лига (2017)
22:15
Акранес
Гриндавик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.60 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.29 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Акранес, а гостите от Гриндавик. Разстоянието между двата града е 57.0 км. Мачът ще се играе на стадион Акранесвьолур, който има капацитет от 4 850 места, от които седящи 850. Снимки от Google карта стадион Акранесвьолур. Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Акранес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Купа на Исландия | Акранес | 4 - 3 | Фрам Рейкявик | 1.65 | 3.70 | 4.19 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 1 | Акранес | 1.31 | 4.83 | 7.12 |
| 08.05.2017 | Висша Лига | Акранес | 2 - 4 | Валур Рейкявик | 4.62 | 3.63 | 1.63 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | Акранес | 2 - 4 | ФХ Хафнарфьордур | 6.08 | 4.27 | 1.42 |
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | Акранес | 1 - 4 | Гриндавик | 1.94 | 3.55 | 3.23 |
| 30.03.2017 | Исландия | Валур Рейкявик | 3 - 1 | Акранес | 1.46 | 4.38 | 5.10 |
| 18.03.2017 | Исландия | Тор Акурейри | 2 - 3 | Акранес | 2.82 | 3.50 | 2.13 |
| 11.03.2017 | Исландия | Акранес | 2 - 1 | ИР Рейкявик | 1.13 | 7.22 | 11.38 |
| 24.02.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 0 - 2 | Акранес | 6.65 | 4.69 | 1.35 |
| 04.02.2017 | Купа на Исландия | Акранес | 0 - 2 | Вестманаейяр | - | - | - |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Гриндавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Купа на Исландия | Гриндавик | 7 - 1 | Волсунгур Хусавик | 1.07 | 8.57 | 15.86 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Гриндавик | 1 - 3 | Викингур Олафсвик | 1.73 | 3.65 | 3.95 |
| 08.05.2017 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Гриндавик | 1.69 | 3.62 | 4.26 |
| 01.05.2017 | Висша Лига | Гриндавик | 2 - 2 | Стярнан Гардабаер | 4.02 | 3.57 | 1.76 |
| 13.04.2017 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 0 - 0 | Гриндавик | 1.97 | 3.51 | 3.13 |
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | Акранес | 1 - 4 | Гриндавик | 1.94 | 3.55 | 3.23 |
| 30.03.2017 | Исландия | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | Гриндавик | 1.62 | 3.92 | 4.28 |
| 17.03.2017 | Исландия | Тротур Рейкявик | 2 - 3 | Гриндавик | 4.39 | 3.78 | 1.62 |
| 12.03.2017 | Исландия | Гриндавик | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.39 | 4.50 | 5.78 |
| 25.02.2017 | Исландия | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 1 | Гриндавик | 1.77 | 3.90 | 3.45 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | Акранес | 1 - 4 | Гриндавик | 1.94 | 3.55 | 3.23 |
| 21.01.2017 | Купа на Исландия | Акранес | 6 - 1 | Гриндавик | 2.00 | 4.00 | 2.74 |
| 24.07.2014 | Първа Дивизия | Акранес | 2 - 0 | Гриндавик | 1.74 | 3.68 | 3.76 |
| 17.05.2014 | Първа Дивизия | Гриндавик | 3 - 2 | Акранес | 1.85 | 3.60 | 3.40 |
| 13.05.2014 | Купа на Исландия | Гриндавик | 4 - 1 | Акранес | 2.45 | 3.60 | 2.30 |
| 12.04.2014 | Исландия | Гриндавик | 0 - 0 | Акранес | 2.40 | 3.50 | 2.40 |
| 26.08.2012 | Висша Лига | Акранес | 2 - 1 | Гриндавик | 1.73 | 3.69 | 4.03 |
| 02.06.2012 | Висша Лига | Гриндавик | 2 - 2 | Акранес | 3.32 | 3.30 | 2.01 |
| 18.06.2009 | Купа на Исландия | Гриндавик | 3 - 1 | Акранес | - | - | - |
| 21.09.2008 | Висша Лига | Гриндавик | 1 - 1 | Акранес | 1.73 | 3.42 | 4.05 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Акранес имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 22.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стярнан Гардабаер | 4 | +8 | 10 |
| 2 | Валур Рейкявик | 3 | +4 | 7 |
| 3 | КА Акурейри | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Вестманаейяр | 4 | -1 | 7 |
| 5 | КР Рейкявик | 3 | +1 | 6 |
| 6 | ФХ Хафнарфьордур | 3 | +2 | 5 |
| 7 | Гриндавик | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Фьолнир Рейкявик | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Викингур Рейкявик | 4 | -2 | 3 |
| 10 | Брейдаблик Коупавогюр | 4 | -4 | 3 |
| 11 | Викингур Олафсвик | 4 | -4 | 3 |
| 12 | Акранес | 3 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Акранес | |
| Гриндавик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Акранес | Акранес | Гриндавик | Гриндавик | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Стярнан Гардабаер | 2 - 2 | ||||||
| 2 | Валур Рейкявик | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
| 3 | КА Акурейри | |||||||
| 4 | Вестманаейяр | |||||||
| 5 | КР Рейкявик | 2 - 1 | ||||||
| 6 | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
| 7 | Гриндавик | - | - | - | ||||
| 8 | Фьолнир Рейкявик | |||||||
| 9 | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Брейдаблик Коупавогюр | |||||||
| 11 | Викингур Олафсвик | 1 - 3 | ||||||
| 12 | Акранес | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Акранес | Гриндавик | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 0 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Акранес | Гриндавик | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 3 |
1
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 2 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Акранес | Гриндавик | |
|
Вкарани
Получени |
5
10 |
5
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
8 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.60 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.29 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
