Шампионска Лига Азия Финална Фаза

вторник, 23 август, 2016
18:30
Ал Аин

Ал Аин
(ОАЕ)

Локомотив Ташкент

Локомотив Ташкент
(Узбекистан)

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 71% за Ал Аин
X 7% за равен
2 21% за Локомотив Ташкент
Общо гласували: 14
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.73 3.60 4.75
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.17 1.29 2.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.30 3.40
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Ал Аин (ОАЕ), а гостите от Ташкент (Узбекистан). Разстоянието между двата града е 2 271.5 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ал Аин - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
30.07.2016 Приятелски срещи Болоня 2 - 0 Ал Аин - - -
24.07.2016 Приятелски срещи Ал Аин 0 - 3 Удинезе - - -
25.05.2016 ШЛ Азия Финали Зоб Ахан Исфахан 0 - 2 Ал Аин 2.81 3.05 2.44
18.05.2016 ШЛ Азия Финали Ал Аин 1 - 1 Зоб Ахан Исфахан 1.70 3.35 4.82
08.05.2016 Про-Лига Ал Аин 0 - 0 Емирейтс Клуб - - -
03.05.2016 ШЛ Азия Ал Аин 2 - 0 Насаф Карши 1.36 4.50 7.39
28.04.2016 Про-Лига Ал Фуджейра 3 - 2 Ал Аин 5.99 4.29 1.41
24.04.2016 Про-Лига Ал Аин 3 - 0 Ал Шааб Шарджа 1.04 11.20 18.91
19.04.2016 ШЛ Азия Насаф Карши 1 - 1 Ал Аин 3.38 3.20 2.06
14.04.2016 Про-Лига Шабаб Ал-Ахли 1 - 0 Ал Аин 2.37 3.30 2.58

Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.

Локомотив Ташкент - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
18.08.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 4 - 1 Согдиана Джизак 1.16 6.00 11.00
14.08.2016 Суперлига Нефтчи Фергана 1 - 1 Локомотив Ташкент - - -
08.08.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 3 - 1 Андижан - - -
03.08.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 5 - 0 Навбахор Наманган - - -
28.07.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 2 - 0 Кизилкум Зарафшан 1.25 5.00 9.25
25.07.2016 Узбекистан Локомотив Ташкент 1 - 2 Маш'ал Мубарек 1.13 6.50 12.00
01.07.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 0 - 0 Буньодкор Ташкент - - -
25.06.2016 Суперлига Металург Бекабад 3 - 3 Локомотив Ташкент - - -
16.06.2016 Суперлига Насаф Карши 1 - 2 Локомотив Ташкент - - -
11.06.2016 Суперлига Локомотив Ташкент 3 - 1 Бухара - - -

Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ал Аин класиране в ОАЕ - Про-Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Шабаб Ал-Ахли Дубай 26 21 3 2 60 20 +40 66
2 Ал Аин 26 18 3 5 53 24 +29 57
3 Ал Вахда Абу Даби 26 13 4 9 45 28 +17 43
4 Ал Насър Дубай 26 11 8 7 47 36 +11 41
5 Ал Шабаб Дубай 26 11 7 8 34 27 +7 40
6 Ал Васл Дубай 26 11 6 9 42 36 +6 39
7 Ал Джазира Абу Даби 26 11 4 11 51 50 +1 37
8 Ал Дафра 26 9 7 10 37 39 -2 34
9 Бани Яс 26 8 9 9 41 47 -6 33
10 Диба Ал Фуджейра 26 8 5 13 32 46 -14 29
11 Ал Шарджа 26 7 7 12 32 40 -8 28
12 Емирейтс Клуб 26 7 6 13 34 47 -13 27
13 Ал Фуджейра 26 7 5 14 43 62 -19 26
14 Ал Шааб Шарджа 26 1 4 21 22 71 -49 7

Локомотив Ташкент класиране в Узбекистан - Суперлига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Локомотив Ташкент 19 15 4 0 49 14 +35 49
2 Буньодкор Ташкент 19 13 5 1 34 9 +25 44
3 Насаф Карши 19 12 4 3 33 15 +18 40
4 Металург Бекабад 19 10 5 4 34 20 +14 35
5 Кизилкум Зарафшан 19 10 5 4 29 21 +8 35
6 Бухара 19 9 6 4 23 17 +6 33
7 Пахтакор Ташкент 19 8 5 6 29 21 +8 29
8 Нефтчи Фергана 19 7 4 8 19 27 -8 25
9 АГМК Алмалик 19 7 0 12 29 36 -7 21
10 Навбахор Наманган 19 6 2 11 27 34 -7 20
11 Маш'ал Мубарек 19 6 2 11 21 30 -9 20
12 Согдиана Джизак 19 5 5 9 15 24 -9 20
13 Шуртан Гузар 19 6 2 11 29 37 -8 17
14 Андижан 19 5 0 14 17 36 -19 15
15 Коканд 1912 19 4 1 14 18 39 -21 13
16 Обод Ташкент 19 3 2 14 14 40 -26 11

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.73 3.60 4.75
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.17 1.29 2.00
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.30 3.40
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 71% за Ал Аин
X 7% за равен
2 21% за Локомотив Ташкент
Общо гласували: 14