Бахрейн - Висша Лига (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
4.38 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.12 |
2.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.95 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.60 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мухарак, а гостите от А'али.
Разстоянието между двата града е 14.5 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ал Мухарак - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Висша Лига |
Ал Халидия |
1 - 2 |
Ал Мухарак |
2.42 |
2.94 |
2.72 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Ал Наджма Манама |
1 - 3 |
Ал Мухарак |
5.34 |
4.09 |
1.45 |
| 29.04.2026 |
Висша Лига |
Ал Мухарак |
1 - 0 |
Будайя Клуб |
1.22 |
5.17 |
10.31 |
| 16.04.2026 |
Висша Лига |
Ал Хид |
0 - 1 |
Ал Мухарак |
4.92 |
3.84 |
1.52 |
| 11.04.2026 |
Купа на Краля |
Ал Мухарак |
2 - 1 |
Ал Ахли Манама |
1.26 |
4.76 |
9.92 |
| 03.04.2026 |
Висша Лига |
Ал Мухарак |
3 - 0 |
Ситра |
1.36 |
4.18 |
6.67 |
| 18.03.2026 |
Суперкупа |
Ал Мухарак |
0 - 3 |
Ал Халидия |
2.62 |
2.97 |
2.53 |
| 12.03.2026 |
Висша Лига |
Ал Рифа |
1 - 1 |
Ал Мухарак |
2.43 |
3.01 |
2.61 |
| 27.02.2026 |
Купа на Краля |
Ал Мухарак |
3 - 0 |
Ал Шабаб Манама |
1.17 |
5.47 |
11.63 |
| 20.02.2026 |
Висша Лига |
Ал Мухарак |
7 - 0 |
Бахрейн Клуб |
1.09 |
7.47 |
18.02 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
А'Али КСК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
2 - 0 |
Будайя Клуб |
2.71 |
2.98 |
2.39 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Ал Хид |
0 - 1 |
А'Али КСК |
2.05 |
3.12 |
3.16 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
0 - 2 |
Ситра |
2.59 |
3.07 |
2.44 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Ал Рифа |
1 - 0 |
А'Али КСК |
1.30 |
4.40 |
8.49 |
| 02.04.2026 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
2 - 1 |
Бахрейн Клуб |
1.53 |
3.64 |
5.29 |
| 14.03.2026 |
Висша Лига |
Малкия |
0 - 1 |
А'Али КСК |
2.35 |
2.85 |
2.87 |
| 27.02.2026 |
Купа на Краля |
Ал Халидия |
2 - 0 |
А'Али КСК |
1.43 |
3.82 |
6.34 |
| 19.02.2026 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
0 - 1 |
Ал Шабаб Манама |
2.09 |
2.99 |
3.24 |
| 12.02.2026 |
Висша Лига |
Ал Ахли Манама |
1 - 2 |
А'Али КСК |
2.17 |
3.01 |
3.07 |
| 05.02.2026 |
Купа на Краля |
А'Али КСК |
2 - 0 |
Ал Наджма Манама |
2.07 |
3.01 |
3.32 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.01.2026 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
1 - 1 |
Ал Мухарак |
8.00 |
4.36 |
1.31 |
| 26.05.2025 |
Висша Лига |
А'Али КСК |
0 - 2 |
Ал Мухарак |
3.50 |
3.62 |
1.86 |
| 14.02.2025 |
Висша Лига |
Ал Мухарак |
4 - 0 |
А'Али КСК |
1.19 |
5.67 |
9.77 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ал Мухарак имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Висша Лига класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ал Мухарак |
21 |
16 |
4 |
1 |
44 |
7 |
+37 |
52 |
| 2 |
Ал Халидия |
21 |
17 |
0 |
4 |
39 |
15 |
+24 |
51 |
| 3 |
Ал Рифа |
21 |
14 |
4 |
3 |
38 |
15 |
+23 |
46 |
| 4 |
Малкия |
21 |
9 |
6 |
6 |
23 |
15 |
+8 |
33 |
| 5 |
А'Али КСК |
21 |
9 |
4 |
8 |
19 |
19 |
0 |
31 |
| 6 |
Ал Хид |
21 |
7 |
6 |
8 |
28 |
23 |
+5 |
27 |
| 7 |
Ал Ахли Манама |
21 |
7 |
5 |
9 |
26 |
26 |
0 |
26 |
| 8 |
Ситра |
21 |
6 |
6 |
9 |
21 |
31 |
-10 |
24 |
| 9 |
Ал Наджма Манама |
21 |
6 |
4 |
11 |
20 |
32 |
-12 |
22 |
| 10 |
Будайя Клуб |
21 |
6 |
3 |
12 |
22 |
32 |
-10 |
21 |
| 11 |
Ал Шабаб Манама |
21 |
3 |
5 |
13 |
8 |
33 |
-25 |
14 |
| 12 |
Бахрейн Клуб |
21 |
2 |
1 |
18 |
13 |
53 |
-40 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ал Мухарак |
|
| А'Али КСК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ал Мухарак |
Ал Мухарак |
|
А'Али КСК |
А'Али КСК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ал Мухарак |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Ал Халидия |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
0 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Ал Рифа |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Малкия |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
А'Али КСК |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Ал Хид |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Ал Ахли Манама |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Ситра |
3 - 0 |
0 - 4 |
3 - 0 |
|
0 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Ал Наджма Манама |
2 - 0 |
1 - 3 |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 10 |
Будайя Клуб |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Ал Шабаб Манама |
3 - 0 |
0 - 3 |
3 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 12 |
Бахрейн Клуб |
7 - 0 |
0 - 2 |
7 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ал Мухарак |
А'Али КСК |
| Победи |
16 |
9 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
1 |
8 |
| Вкарани Голове |
44 |
19 |
| Получени Голове |
7 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.10 |
0.90 |
| Средно Получени |
0.33 |
0.90 |
| Мачове Вкарал |
95% |
57% |
| Мачове Получил |
33% |
62% |
| Гол/Гол |
29% |
29% |
| Над 1.5 |
71% |
52% |
| Над 2.5 |
43% |
29% |
| Над 3.5 |
14% |
5% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
5 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
24 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.40 |
0.80 |
| Средно Получени |
0.30 |
0.40 |
| Мачове Вкарал |
90% |
50% |
| Мачове Получил |
30% |
40% |
| Гол/Гол |
20% |
10% |
| Над 1.5 |
80% |
20% |
| Над 2.5 |
50% |
20% |
| Над 3.5 |
10% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
4.38 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.12 |
2.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.95 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.60 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака