Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
четвъртък, 3 септември, 2026
19:00
Алашкерт Ереван
Ван Чаренцаван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
4.81 |
7.81 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.13 |
3.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
6.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.91 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.27 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 08:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ереван, а гостите от Чаренцаван.
Разстоянието между двата града е 27.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алашкерт,
който има капацитет от
6 850 места, от които седящи 1 850.
Размерите на терена са 110 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Алашкерт.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алашкерт Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
3.01 |
3.30 |
2.09 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
Гандзасар Капан |
1.43 |
3.98 |
6.03 |
| 17.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.63 |
3.71 |
4.38 |
| 10.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
ЦСКА Ереван |
1.25 |
4.89 |
9.11 |
| 03.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
Арарат Ереван |
1.34 |
4.30 |
7.32 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Клуж |
3 - 0 |
Алашкерт Ереван |
1.62 |
3.85 |
4.83 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Клуж |
3.64 |
3.16 |
2.01 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Елимай Семей |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.65 |
3.53 |
5.03 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Елимай Семей |
2.05 |
3.16 |
3.52 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Макаби Тел Авив |
1 - 0 |
Алашкерт Ереван |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Ван Чаренцаван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
0 - 4 |
Ширак Гюмри |
2.64 |
3.30 |
2.31 |
| 20.08.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 1 |
Сюник |
2.32 |
3.23 |
2.69 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.17 |
6.21 |
11.85 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
3 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.18 |
5.80 |
11.74 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 4 |
Сардарапат |
1.94 |
3.26 |
3.42 |
| 27.05.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
2 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.24 |
4.94 |
9.35 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
0 - 1 |
Алашкерт Ереван |
5.14 |
3.66 |
1.55 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 0 |
Ширак Гюмри |
1.80 |
3.42 |
3.70 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
0 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.93 |
3.23 |
3.46 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Урарту Ереван |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.46 |
4.07 |
5.44 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
0 - 1 |
Алашкерт Ереван |
5.14 |
3.66 |
1.55 |
| 24.10.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.64 |
3.58 |
4.47 |
| 29.09.2025 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 2 |
Алашкерт Ереван |
3.23 |
3.49 |
1.93 |
| 29.03.2025 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
2 - 2 |
Ван Чаренцаван |
- |
- |
- |
| 01.03.2025 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
1 - 1 |
Алашкерт Ереван |
1.86 |
3.41 |
3.45 |
| 09.08.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
1 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.60 |
4.04 |
4.14 |
| 22.04.2024 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 3 |
Алашкерт Ереван |
3.24 |
3.26 |
2.01 |
| 23.02.2024 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 1 |
Ван Чаренцаван |
1.23 |
5.39 |
9.98 |
| 20.10.2023 |
Висша Лига |
Ван Чаренцаван |
2 - 1 |
Алашкерт Ереван |
7.65 |
4.58 |
1.33 |
| 14.08.2023 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
0 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.52 |
3.95 |
5.05 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Алашкерт Ереван имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ной Ереван |
5 |
5 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
15 |
| 2 |
Алашкерт Ереван |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
2 |
+8 |
10 |
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
10 |
| 4 |
Урарту Ереван |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
8 |
| 5 |
Пюник Ереван |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
7 |
| 6 |
Сардарапат |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
7 |
| 8 |
ЦСКА Ереван |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 9 |
Гандзасар Капан |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
| 10 |
Арарат Ереван |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
3 |
| 11 |
Сюник |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
1 |
| 12 |
Ван Чаренцаван |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
14 |
-12 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Алашкерт Ереван |
|
| Ван Чаренцаван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Алашкерт Ереван |
Алашкерт Ереван |
|
Ван Чаренцаван |
Ван Чаренцаван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ной Ереван |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Алашкерт Ереван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Арарат-Армения Ереван |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Урарту Ереван |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Пюник Ереван |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Сардарапат |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 7 |
Ширак Гюмри |
|
|
|
|
0 - 4 |
|
|
| 8 |
ЦСКА Ереван |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 9 |
Гандзасар Капан |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Арарат Ереван |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Сюник |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 12 |
Ван Чаренцаван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Алашкерт Ереван |
Ван Чаренцаван |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
10 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
14 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.40 |
| Средно Получени |
0.40 |
2.80 |
| Мачове Вкарал |
80% |
40% |
| Мачове Получил |
40% |
100% |
| Гол/Гол |
20% |
40% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
0% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
5 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
4.81 |
7.81 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.13 |
3.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
6.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.91 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.27 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 08:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака