Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2016 - 2017)
18:00
Албасете
Герника Клуб
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Албасете, а гостите от Герника. Разстоянието между двата града е 485.2 км. Мачът ще се играе на стадион Карлос Белмонте, който има капацитет от 17 524 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Карлос Белмонте. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Албасете - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 3 | Албасете | 3.25 | 3.00 | 2.16 |
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 0 | Аморебиета | 1.38 | 4.03 | 7.17 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 1 - 1 | Албасете | 2.78 | 2.96 | 2.44 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 2 - 0 | Реал Унион | 1.55 | 3.54 | 5.43 |
| 21.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 1 - 2 | Албасете | 2.51 | 2.89 | 2.75 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 0 - 1 | Реал Сосиедад Б | 1.40 | 3.90 | 7.24 |
| 07.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Самудио | 0 - 4 | Албасете | 5.85 | 3.63 | 1.51 |
| 17.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 1 | Албасете | 2.50 | 3.04 | 2.61 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 1 | Сокуелямос | 1.28 | 4.39 | 9.80 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 0 | Менсахеро | 1.38 | 3.98 | 7.41 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Герника Клуб - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 0 | Аморебиета | 1.89 | 3.16 | 3.82 |
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 2 - 2 | Герника Клуб | 1.78 | 3.20 | 4.20 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 0 | Реал Сосиедад Б | 2.15 | 3.03 | 3.19 |
| 28.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 0 | Герника Клуб | 1.58 | 3.65 | 4.95 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 0 | Менсахеро | 1.83 | 3.12 | 4.14 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Навалкарнеро | 1 - 1 | Герника Клуб | 2.00 | 3.15 | 3.45 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 1 | СС Рейес | 1.85 | 3.32 | 3.72 |
| 17.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 0 | УД Логронес | 2.34 | 2.98 | 2.88 |
| 10.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 4 | Герника Клуб | 1.81 | 3.22 | 4.05 |
| 03.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 0 | Сестао Ривър Клуб | 2.07 | 3.05 | 3.33 |
Общо 3 победи и 7 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 2 - 1 | Албасете | 3.43 | 3.22 | 1.99 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 26.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албасете | 26 | +31 | 53 |
| 2 | Лейоа | 27 | +17 | 49 |
| 3 | Толедо | 26 | -3 | 43 |
| 4 | Реал Мадрид Кастиля | 26 | +5 | 40 |
| 5 | Фуенлабрада | 27 | +1 | 40 |
| 6 | Реал Унион | 27 | -2 | 38 |
| 7 | Билбао Атлетик | 26 | +8 | 37 |
| 8 | Герника Клуб | 26 | 0 | 37 |
| 9 | Баракалдо | 26 | +4 | 36 |
| 10 | Аренас Клуб де Гечо | 27 | +1 | 36 |
| 11 | Реал Сосиедад Б | 27 | +11 | 35 |
| 12 | Райо Махадаонда | 27 | -2 | 35 |
| 13 | Навалкарнеро | 26 | -1 | 33 |
| 14 | СС Рейес | 26 | -4 | 32 |
| 15 | УД Логронес | 26 | +2 | 31 |
| 16 | Сокуелямос | 26 | -8 | 30 |
| 17 | Менсахеро | 26 | -7 | 28 |
| 18 | Аморебиета | 27 | -8 | 26 |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 27 | -13 | 23 |
| 20 | Самудио | 26 | -32 | 20 |
Хронология в първенството
| Албасете | |
| Герника Клуб | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Албасете | Албасете | Герника Клуб | Герника Клуб | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Албасете | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 2 | Лейоа | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Толедо | 0 - 6 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Фуенлабрада | 1 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 6 | Реал Унион | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Билбао Атлетик | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Герника Клуб | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Баракалдо | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 11 | Реал Сосиедад Б | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 12 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 13 | Навалкарнеро | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | СС Рейес | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | УД Логронес | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Сокуелямос | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 17 | Менсахеро | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 18 | Аморебиета | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 20 | Самудио | 3 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Албасете | Герника Клуб | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 53 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 30 | 13 |
Форма в шампионата
| Албасете | Герника Клуб | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
8 3 |
9
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 1 |
3
4 5 |
Голове в шампионата
| Албасете | Герника Клуб | |
|
Вкарани
Получени |
45
14 |
32
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
3 |
17
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
