Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2016 - 2017)
18:00
Албасете
Райо Махадаонда
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Албасете, а гостите от Махадаонда. Разстоянието между двата града е 238.2 км. Мачът ще се играе на стадион Карлос Белмонте, който има капацитет от 17 524 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Карлос Белмонте. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Албасете - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 2 | СС Рейес | 2 - 1 | Албасете | 3.46 | 3.16 | 1.99 |
| 26.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 0 - 4 | Фуенлабрада | 1.65 | 3.46 | 4.68 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 3 - 4 | Албасете | 3.04 | 2.98 | 2.26 |
| 12.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 2 | Лейоа | 1.61 | 3.44 | 5.09 |
| 04.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 3 - 1 | Албасете | 3.48 | 3.10 | 1.99 |
| 26.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 2 | Герника Клуб | 1.39 | 3.89 | 7.59 |
| 19.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 3 | Албасете | 3.25 | 3.00 | 2.16 |
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 1 - 0 | Аморебиета | 1.38 | 4.03 | 7.17 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 1 - 1 | Албасете | 2.78 | 2.96 | 2.44 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 2 - 0 | Реал Унион | 1.55 | 3.54 | 5.43 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Райо Махадаонда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 1 - 1 | Фуенлабрада | 2.56 | 2.97 | 2.62 |
| 25.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Лейоа | 1 - 2 | Райо Махадаонда | 1.62 | 3.37 | 5.09 |
| 19.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 2 - 0 | Герника Клуб | 1.91 | 3.18 | 3.72 |
| 11.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Аморебиета | 1 - 0 | Райо Махадаонда | 2.26 | 3.06 | 2.94 |
| 05.03.2017 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 2 - 0 | Реал Унион | 2.09 | 3.01 | 3.35 |
| 25.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 4 - 0 | Райо Махадаонда | 1.88 | 3.21 | 3.70 |
| 19.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 0 - 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2.55 | 3.03 | 2.61 |
| 12.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 0 - 0 | Райо Махадаонда | 2.02 | 3.16 | 3.37 |
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | Навалкарнеро | 2.00 | 3.06 | 3.54 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | СС Рейес | 4 - 1 | Райо Махадаонда | 2.41 | 3.07 | 2.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | Албасете | 2.43 | 2.99 | 2.72 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албасете | 32 | +25 | 59 |
| 2 | Толедо | 32 | +1 | 53 |
| 3 | Фуенлабрада | 32 | +8 | 53 |
| 4 | Лейоа | 33 | +12 | 53 |
| 5 | Реал Унион | 32 | +2 | 50 |
| 6 | Реал Мадрид Кастиля | 33 | +3 | 49 |
| 7 | Реал Сосиедад Б | 32 | +14 | 47 |
| 8 | Аренас Клуб де Гечо | 33 | +4 | 47 |
| 9 | Баракалдо | 32 | +8 | 46 |
| 10 | Райо Махадаонда | 32 | +2 | 45 |
| 11 | Билбао Атлетик | 33 | +6 | 44 |
| 12 | Герника Клуб | 33 | -3 | 43 |
| 13 | УД Логронес | 32 | +6 | 41 |
| 14 | Навалкарнеро | 32 | -4 | 39 |
| 15 | Аморебиета | 33 | -1 | 39 |
| 16 | СС Рейес | 32 | -5 | 38 |
| 17 | Менсахеро | 32 | -8 | 36 |
| 18 | Сокуелямос | 33 | -16 | 35 |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 32 | -14 | 32 |
| 20 | Самудио | 33 | -40 | 22 |
Хронология в първенството
| Албасете | |
| Райо Махадаонда | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Албасете | Албасете | Райо Махадаонда | Райо Махадаонда | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Албасете | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 2 | Толедо | 0 - 6 | 0 - 0 | |||||
| 3 | Фуенлабрада | 0 - 4 | 1 - 2 | 0 - 4 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Лейоа | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Реал Унион | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Реал Мадрид Кастиля | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Реал Сосиедад Б | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 3 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Баракалдо | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | |||
| 10 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Билбао Атлетик | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 12 | Герника Клуб | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | УД Логронес | 1 - 0 | 3 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Навалкарнеро | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Аморебиета | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | СС Рейес | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 17 | Менсахеро | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 18 | Сокуелямос | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Самудио | 3 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Албасете | Райо Махадаонда | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 59 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 33 | 14 |
Форма в шампионата
| Албасете | Райо Махадаонда | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
8 7 |
11
12 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 3 |
3
5 7 |
Голове в шампионата
| Албасете | Райо Махадаонда | |
|
Вкарани
Получени |
55
30 |
35
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
11 |
10
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
