Италия - Серия С - Група А (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
3.15 |
3.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.91 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.09 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Албино, а гостите от Карпи.
Мачът ще се играе в Бергамо,
разстоянието от Бергамо до Албино е
12.3 км.,
а от Бергамо до Карпи е
139.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Атлети Адзури д Италия,
който има капацитет от
26 542 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Атлети Адзури д Италия.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Албинолефе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Серия С - А |
Албинолефе |
1 - 1 |
Оспиталето |
2.14 |
2.99 |
3.30 |
| 22.08.2026 |
Серия С - А |
Джиана Ерминио |
1 - 2 |
Албинолефе |
2.58 |
2.95 |
2.65 |
| 15.08.2026 |
Купа Серия С |
Арциняно Валк. |
2 - 1 |
Албинолефе |
2.48 |
3.05 |
2.48 |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Албинолефе |
1 - 2 |
Интер Б |
1.91 |
3.47 |
3.39 |
| 25.04.2026 |
Серия С - А |
Алчоне Милано |
2 - 1 |
Албинолефе |
2.63 |
3.07 |
2.53 |
| 19.04.2026 |
Серия С - А |
Албинолефе |
3 - 0 |
Триестина |
1.87 |
3.33 |
3.75 |
| 12.04.2026 |
Серия С - А |
Оспиталето |
3 - 0 |
Албинолефе |
2.53 |
2.93 |
2.71 |
| 06.04.2026 |
Серия С - А |
Албинолефе |
3 - 0 |
Перджолетезе |
2.21 |
3.01 |
3.13 |
| 28.03.2026 |
Серия С - А |
Лумецане |
1 - 1 |
Албинолефе |
2.52 |
2.96 |
2.71 |
| 20.03.2026 |
Серия С - А |
Виртус Верона |
1 - 3 |
Албинолефе |
2.89 |
3.05 |
2.32 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Карпи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Купа Серия С |
Карпи |
1 - 1 |
Про Верчели |
2.21 |
3.03 |
2.85 |
| 30.08.2026 |
Серия С - А |
Карпи |
3 - 3 |
Ювентус НД |
2.61 |
3.05 |
2.53 |
| 21.08.2026 |
Серия С - А |
Унион Бреша |
3 - 1 |
Карпи |
1.29 |
4.65 |
9.15 |
| 15.08.2026 |
Купа Серия С |
Карпи |
3 - 2 |
Пианезе |
2.00 |
3.00 |
3.29 |
| 09.08.2026 |
Приятелски срещи |
Мантова |
0 - 1 |
Карпи |
1.41 |
4.33 |
5.77 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Чезена |
1 - 0 |
Карпи |
1.49 |
4.13 |
5.09 |
| 26.04.2026 |
Серия С - В |
Гуидония Монт. |
2 - 3 |
Карпи |
2.29 |
3.09 |
2.92 |
| 18.04.2026 |
Серия С - В |
Карпи |
0 - 1 |
Форли |
2.55 |
2.89 |
2.74 |
| 12.04.2026 |
Серия С - В |
Вис Пезаро 1898 |
3 - 0 |
Карпи |
2.17 |
3.22 |
3.01 |
| 03.04.2026 |
Серия С - В |
Карпи |
2 - 0 |
Понтедера |
2.20 |
3.14 |
3.02 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.02.2013 |
Лига Про C1 A |
Албинолефе |
1 - 0 |
Карпи |
2.13 |
3.05 |
3.20 |
| 07.10.2012 |
Лига Про C1 A |
Карпи |
2 - 1 |
Албинолефе |
- |
- |
- |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Албинолефе имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Серия С - Група А класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Унион Бреша |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 2 |
Читадела |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 3 |
Алчоне Милано |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 3 |
Оспиталето |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Ювентус Некст Джен |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 6 |
Албинолефе |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Доломити Белунези |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Тренто 1921 |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 9 |
Арциняно Валкиампо |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 10 |
Тревизо |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Лумецане |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 12 |
Дезенцано |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 13 |
Фолгоре Каратезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 14 |
Новара |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 15 |
Про Верчели |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Леко |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 17 |
Карпи |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
1 |
| 18 |
Джиана Ерминио |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 19 |
Ренате |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 20 |
Перджолетезе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Албинолефе |
|
| Карпи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Албинолефе |
Албинолефе |
|
Карпи |
Карпи |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Унион Бреша |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Читадела |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Алчоне Милано |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Оспиталето |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Ювентус Некст Джен |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 6 |
Албинолефе |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Доломити Белунези |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Тренто 1921 |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Арциняно Валкиампо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Тревизо |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Лумецане |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Дезенцано |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Фолгоре Каратезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Новара |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Про Верчели |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Леко |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Карпи |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 18 |
Джиана Ерминио |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 19 |
Ренате |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Перджолетезе |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Албинолефе |
Карпи |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
3.15 |
3.51 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.24 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.43 |
2.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.91 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.09 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака