Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
07:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниигата, а гостите от Имабари.
Разстоянието между двата града е 689.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Големия Лебед,
който има капацитет от
42 300 места.
Размерите на терена са 107 x 72 m.
Снимки от Google карта
стадион Големия Лебед.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Албирекс Ниигата |
3.23 |
3.19 |
2.10 |
| 31.10.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 3 |
Каталер Тояма |
3.39 |
3.63 |
1.89 |
| 25.10.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Вегалта Сендай |
3.95 |
3.53 |
1.78 |
| 21.10.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Саган Тошу |
3.27 |
3.18 |
2.09 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
5 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.50 |
3.03 |
2.71 |
| 11.10.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.17 |
3.15 |
3.14 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Токушима Вортис |
2.50 |
3.05 |
2.71 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Мацумото Ямага |
1 - 0 |
Албирекс Ниигата |
2.70 |
3.42 |
2.27 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
2 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.31 |
3.02 |
2.99 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
3.19 |
3.20 |
2.12 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Имабари - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
0 - 4 |
Консадол Сапоро |
2.66 |
3.32 |
2.39 |
| 31.10.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.97 |
3.32 |
3.45 |
| 25.10.2026 |
Джей2 Лига |
Блаублиц Акита |
1 - 0 |
Имабари |
2.08 |
3.20 |
3.29 |
| 21.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
3 - 1 |
Имабари |
1.42 |
4.28 |
6.26 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
3 - 3 |
Ванрауре Х. |
2.27 |
3.20 |
2.90 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
1 - 2 |
Имабари |
2.03 |
3.27 |
3.35 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
1 - 2 |
Имабари |
1.87 |
3.64 |
3.43 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
1 - 2 |
Шонан Белмар |
3.12 |
3.27 |
2.13 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Кашива Рейсол |
4 - 0 |
Имабари |
1.14 |
6.78 |
14.12 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 1 |
Имабари |
1.61 |
3.79 |
4.70 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.04.2026 |
Джей2 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Имабари |
2.17 |
3.15 |
3.14 |
| 01.03.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
0 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.41 |
3.14 |
2.70 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Албирекс Ниигата имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Джей2 Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Албирекс Ниигата |
15 |
9 |
2 |
4 |
22 |
24 |
-2 |
29 |
| 2 |
Каталер Тояма |
15 |
8 |
4 |
3 |
27 |
14 |
+13 |
28 |
| 3 |
Йокохама ФК |
15 |
8 |
4 |
3 |
28 |
17 |
+11 |
28 |
| 4 |
Омия Ардижа |
15 |
7 |
6 |
2 |
27 |
18 |
+9 |
27 |
| 5 |
Вегалта Сендай |
15 |
8 |
3 |
4 |
23 |
14 |
+9 |
27 |
| 6 |
Тегеваджаро Миядзаки |
15 |
7 |
5 |
3 |
24 |
16 |
+8 |
26 |
| 7 |
Консадол Сапоро |
15 |
7 |
2 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
23 |
| 8 |
Оита Тринита |
15 |
5 |
7 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
22 |
| 9 |
Джубило Ивата |
15 |
6 |
4 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
22 |
| 10 |
Шонан Белмар |
15 |
5 |
7 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
22 |
| 11 |
Иваки |
15 |
6 |
2 |
7 |
24 |
22 |
+2 |
20 |
| 12 |
Саган Тошу |
15 |
6 |
2 |
7 |
15 |
17 |
-2 |
20 |
| 13 |
Монтедио Ямагата |
15 |
6 |
1 |
8 |
14 |
14 |
0 |
19 |
| 14 |
Блаублиц Акита |
15 |
4 |
5 |
6 |
16 |
17 |
-1 |
17 |
| 15 |
Токушима Вортис |
15 |
5 |
2 |
8 |
11 |
15 |
-4 |
17 |
| 16 |
Фуджиеда МИФК |
15 |
3 |
7 |
5 |
17 |
17 |
0 |
16 |
| 17 |
Ванрауре Хачинохе |
15 |
4 |
2 |
9 |
11 |
25 |
-14 |
14 |
| 18 |
Точиги Сити |
15 |
3 |
3 |
9 |
21 |
28 |
-7 |
12 |
| 19 |
Имабари |
15 |
3 |
3 |
9 |
16 |
31 |
-15 |
12 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
15 |
3 |
3 |
9 |
11 |
29 |
-18 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Албирекс Ниигата |
|
| Имабари |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Албирекс Ниигата |
Албирекс Ниигата |
|
Имабари |
Имабари |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Албирекс Ниигата |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Каталер Тояма |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Йокохама ФК |
|
5 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Омия Ардижа |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
|
|
| 5 |
Вегалта Сендай |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Консадол Сапоро |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
0 - 4 |
|
|
| 8 |
Оита Тринита |
|
5 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Шонан Белмар |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 11 |
Иваки |
|
2 - 3 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Саган Тошу |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Монтедио Ямагата |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 3 |
|
|
| 14 |
Блаублиц Акита |
|
2 - 2 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Токушима Вортис |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Фуджиеда МИФК |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 17 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 18 |
Точиги Сити |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 19 |
Имабари |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Албирекс Ниигата |
Имабари |
| Победи |
9 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
4 |
9 |
| Вкарани Голове |
22 |
16 |
| Получени Голове |
24 |
31 |
| Средно Вкарани |
1.47 |
1.07 |
| Средно Получени |
1.60 |
2.07 |
| Мачове Вкарал |
87% |
73% |
| Мачове Получил |
80% |
93% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
73% |
87% |
| Над 2.5 |
67% |
73% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
8 |
| Получени Голове |
8 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.88 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
88% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
12% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака