Япония - Плейофи (2026)
08:00
Албирекс Ниигата
Кагошима Юнайтед
с резултат 0 - 1 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.17 | 2.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 1.32 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.81 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.69 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.68 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2026 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниигата, а гостите от Кагошима. Разстоянието между двата града е 1 045.4 км. Мачът ще се играе на стадион Големия Лебед, който има капацитет от 42 300 места. Размерите на терена са 107 x 72 m. Снимки от Google карта стадион Големия Лебед. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Ехиме ФК | 2.55 | 3.00 | 2.67 |
| 16.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Нара Клуб | 1.73 | 3.43 | 4.34 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Звейген Канадзава | 1 - 1 | Албирекс Ниигата | 2.66 | 3.05 | 2.52 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Токушима Вортис | 2.87 | 3.05 | 2.36 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 2 - 1 | Каматамаре Сануки | 1.64 | 3.63 | 4.73 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Каталер Тояма | 2 - 0 | Албирекс Ниигата | 1.89 | 3.28 | 3.76 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Осака | 2.32 | 3.08 | 2.90 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Имабари | 2.17 | 3.15 | 3.14 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Кочи Юнайтед | 2 - 1 | Албирекс Ниигата | 2.95 | 3.10 | 2.29 |
| 04.04.2026 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 0 | Звейген Канадзава | 1.81 | 3.38 | 3.97 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи и 1 равенство в последните 7 домакинства.
Кагошима Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 1 - 5 | Кагошима Юнайтед | 3.93 | 3.28 | 1.85 |
| 17.05.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 2 - 1 | Роасо Кумамото | 1.72 | 3.34 | 4.63 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 1 - 0 | Кагошима Юнайтед | 5.35 | 3.69 | 1.56 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 0 - 1 | Оита Тринита | 1.88 | 3.19 | 3.91 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Рюкю | 1 - 1 | Кагошима Юнайтед | 4.96 | 3.50 | 1.64 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 1 - 1 | Саган Тошу | 2.18 | 3.02 | 3.23 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Тегеваджаро М. | 1 - 0 | Кагошима Юнайтед | 2.18 | 3.13 | 3.10 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 1 | Кагошима Юнайтед | 2.73 | 3.09 | 2.46 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 3 - 1 | Гайнаре Тотори | 1.55 | 3.66 | 5.52 |
| 05.04.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 1 - 1 | Гираванц Китакюшу | 1.57 | 3.77 | 5.01 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2019 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 6 - 0 | Кагошима Юнайтед | 1.91 | 3.47 | 3.69 |
| 29.06.2019 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 1 - 3 | Албирекс Ниигата | 3.41 | 3.24 | 2.07 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Албирекс Ниигата имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Албирекс Ниигата класиране в Джей2 Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | 18 | +17 | 43 | |||||
| 2 | Блаублиц Акита | 18 | +9 | 35 | |||||
| 3 | Шонан Белмар | 18 | +6 | 31 | |||||
| 4 | Йокохама ФК | 18 | +7 | 29 | |||||
| 5 | Сагамихара | 18 | -2 | 28 | |||||
| 6 | Теспа Гунма | 18 | -10 | 23 | |||||
| 7 | Монтедио Ямагата | 18 | -5 | 22 | |||||
| 8 | Точиги Сити | 18 | -13 | 21 | |||||
| 9 | Ванрауре Хачинохе | 18 | -4 | 20 | |||||
| 10 | Точиги СК | 18 | -5 | 18 | |||||
| 1 | Вентфорет Кофу | 18 | +8 | 35 | |||||
| 2 | Консадол Сапоро | 18 | +4 | 31 | |||||
| 3 | Иваки | 18 | +4 | 31 | |||||
| 4 | Омия Ардижа | 18 | +10 | 30 | |||||
| 5 | Фуджиеда МИФК | 18 | +4 | 30 | |||||
| 6 | Гифу | 18 | -2 | 28 | |||||
| 7 | Мацумото Ямага | 18 | +10 | 26 | |||||
| 8 | Джубило Ивата | 18 | -7 | 25 | |||||
| 9 | Фукушима Юнайтед | 18 | -13 | 18 | |||||
| 10 | Нагано Парсейро | 18 | -18 | 16 | |||||
| 1 | Каталер Тояма | 18 | +13 | 38 | |||||
| 2 | Албирекс Ниигата | 18 | +4 | 35 | |||||
| 3 | Токушима Вортис | 18 | +14 | 32 | |||||
| 4 | Кочи Юнайтед | 18 | +2 | 30 | |||||
| 5 | Ехиме ФК | 18 | +7 | 28 | |||||
| 6 | Звейген Канадзава | 18 | -6 | 27 | |||||
| 7 | Нара Клуб | 18 | -9 | 21 | |||||
| 8 | Осака | 18 | -3 | 20 | |||||
| 9 | Имабари | 18 | -4 | 20 | |||||
| 10 | Каматамаре Сануки | 18 | -18 | 19 | |||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | 18 | +24 | 47 | |||||
| 2 | Кагошима Юнайтед | 18 | +8 | 33 | |||||
| 3 | Саган Тошу | 18 | +10 | 32 | |||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | 18 | +2 | 29 | |||||
| 5 | Роасо Кумамото | 18 | 0 | 27 | |||||
| 6 | Гайнаре Тотори | 18 | -4 | 27 | |||||
| 7 | Оита Тринита | 18 | 0 | 22 | |||||
| 8 | Рейлак Шига | 18 | -13 | 21 | |||||
| 9 | Рюкю | 18 | -12 | 17 | |||||
| 10 | Гираванц Китакюшу | 18 | -15 | 15 | |||||
Кагошима Юнайтед класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.17 | 2.46 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 1.32 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.81 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.01 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.69 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.68 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2026 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра