Япония - Купа на Лигата (2017)
сряда, 24 май, 2017
13:00
Албирекс Ниигата
Вентфорет Кофу
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.38 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.05.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ниигата, а гостите от Кофу.
Разстоянието между двата града е 252.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Големия Лебед,
който има капацитет от
42 300 места.
Размерите на терена са 107 x 72 m.
Снимки от Google карта
стадион Големия Лебед.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.05.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Консадол Сапоро |
2.35 |
3.07 |
2.94 |
| 14.05.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
1 - 6 |
Урава Ред Даймъндс |
7.20 |
4.33 |
1.38 |
| 10.05.2017 |
Купа на Лигата |
Серезо Осака |
1 - 0 |
Албирекс Ниигата |
1.60 |
3.55 |
5.20 |
| 05.05.2017 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 0 |
Албирекс Ниигата |
1.75 |
3.48 |
4.26 |
| 30.04.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 1 |
Кашива Рейсол |
3.37 |
3.28 |
2.04 |
| 26.04.2017 |
Купа на Лигата |
Йокохама Ф-Маринос |
4 - 1 |
Албирекс Ниигата |
1.86 |
3.23 |
3.91 |
| 22.04.2017 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 3 |
Токио |
3.58 |
3.29 |
1.98 |
| 16.04.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.64 |
2.99 |
2.67 |
| 12.04.2017 |
Купа на Лигата |
Албирекс Ниигата |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
2.93 |
3.13 |
2.30 |
| 08.04.2017 |
Джей1 Лига |
Саган Тошу |
3 - 0 |
Албирекс Ниигата |
2.03 |
3.15 |
3.58 |
Общо 2 победи и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.05.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Санфрече Хирошима |
4.02 |
3.12 |
1.90 |
| 14.05.2017 |
Джей1 Лига |
Йокохама Ф-Маринос |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.63 |
3.43 |
5.27 |
| 10.05.2017 |
Купа на Лигата |
Висел Кобе |
2 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.50 |
3.57 |
6.53 |
| 07.05.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Джубило Ивата |
2.80 |
2.92 |
2.58 |
| 03.05.2017 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Йокохама Ф-Маринос |
3.60 |
3.02 |
2.05 |
| 30.04.2017 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.56 |
3.57 |
5.89 |
| 22.04.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.79 |
3.00 |
2.04 |
| 16.04.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.64 |
2.99 |
2.67 |
| 12.04.2017 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Серезо Осака |
3.36 |
2.98 |
2.16 |
| 08.04.2017 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.50 |
3.80 |
6.31 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.04.2017 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 2 |
Албирекс Ниигата |
2.64 |
2.99 |
2.67 |
| 13.08.2016 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 0 |
Албирекс Ниигата |
3.46 |
3.22 |
2.04 |
| 30.04.2016 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
2 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.91 |
3.22 |
3.83 |
| 03.10.2015 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Албирекс Ниигата |
3.29 |
3.07 |
2.17 |
| 30.05.2015 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.81 |
3.30 |
4.19 |
| 22.04.2015 |
Купа на Лигата |
Вентфорет Кофу |
2 - 2 |
Албирекс Ниигата |
3.09 |
2.98 |
2.26 |
| 18.10.2014 |
Джей1 Лига |
Албирекс Ниигата |
0 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.20 |
3.03 |
3.20 |
| 16.04.2014 |
Купа на Лигата |
Албирекс Ниигата |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.83 |
3.33 |
3.90 |
| 15.03.2014 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.93 |
3.11 |
2.32 |
| 10.08.2013 |
Джей1 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 1 |
Албирекс Ниигата |
2.88 |
3.17 |
2.30 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 2 победи
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Албирекс Ниигата имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ависпа Фукуока |
15 |
9 |
3 |
3 |
22 |
11 |
+11 |
30 |
| 2 |
Шонан Белмар |
15 |
9 |
3 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
30 |
| 3 |
Йокохама ФК |
15 |
8 |
4 |
3 |
23 |
10 |
+13 |
28 |
| 4 |
Нагоя Грампус |
15 |
8 |
4 |
3 |
26 |
19 |
+7 |
28 |
| 5 |
Токио Верди |
15 |
8 |
2 |
5 |
21 |
11 |
+10 |
26 |
| 6 |
Оита Тринита |
15 |
7 |
3 |
5 |
20 |
16 |
+4 |
24 |
| 7 |
В-Варен Нагазаки |
15 |
7 |
3 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
24 |
| 8 |
Ехиме ФК |
15 |
7 |
3 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
24 |
| 9 |
Токушима Вортис |
15 |
6 |
5 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
23 |
| 10 |
Монтедио Ямагата |
15 |
5 |
7 |
3 |
14 |
14 |
0 |
22 |
| 11 |
Гифу |
15 |
5 |
5 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
20 |
| 12 |
Киото Санга |
15 |
5 |
5 |
5 |
19 |
19 |
0 |
20 |
| 13 |
Джеф Юнайтед Чиба |
15 |
5 |
5 |
5 |
19 |
20 |
-1 |
20 |
| 14 |
Мацумото Ямага |
15 |
5 |
4 |
6 |
17 |
12 |
+5 |
19 |
| 15 |
Мито Холихок |
15 |
4 |
7 |
4 |
15 |
15 |
0 |
19 |
| 16 |
Мачида Зелвия |
15 |
4 |
6 |
5 |
18 |
18 |
0 |
18 |
| 17 |
Фагиано Окаяма |
15 |
5 |
3 |
7 |
14 |
21 |
-7 |
18 |
| 18 |
Роасо Кумамото |
15 |
4 |
3 |
8 |
16 |
23 |
-7 |
15 |
| 19 |
Звейген Канадзава |
15 |
3 |
4 |
8 |
11 |
23 |
-12 |
13 |
| 20 |
Ренофа Ямагучи |
15 |
2 |
4 |
9 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 21 |
Теспа Гунма |
15 |
3 |
1 |
11 |
11 |
30 |
-19 |
10 |
| 22 |
Каматамаре Сануки |
15 |
1 |
6 |
8 |
14 |
23 |
-9 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.38 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.05.2017 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите