Италия - Серия С - Група А (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
18:30
18:30
Алчоне Милано
Дезенцано
Прогнози на потребителите
1 0% за Алчоне Милано
X 0% за равен
2 0% за Дезенцано
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 3.00 | 2.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.99 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.58 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Милано, а гостите от Дезенцано дел Гарда. Разстоянието между двата града е 104.8 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алчоне Милано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Серия С - А | Леко | 1 - 1 | Алчоне Милано | 1.96 | 3.28 | 3.46 |
| 04.10.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 2 - 2 | Тренто 1921 | 3.21 | 3.24 | 2.06 |
| 27.09.2026 | Серия С - А | Албинолефе | 1 - 1 | Алчоне Милано | 2.10 | 3.07 | 3.31 |
| 20.09.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 0 - 4 | Унион Бреша | 3.87 | 3.14 | 1.90 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 2 - 2 | Алчоне Милано | 2.43 | 2.99 | 2.80 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Фолгоре Карат. | 2 - 3 | Алчоне Милано | 2.49 | 2.91 | 2.79 |
| 07.09.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 1 | Тревизо | 2.24 | 2.91 | 3.20 |
| 30.08.2026 | Серия С - А | Доломити Белун. | 0 - 0 | Алчоне Милано | 2.31 | 3.00 | 2.96 |
| 21.08.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 3 - 1 | Ренате | 2.65 | 2.85 | 2.65 |
| 16.08.2026 | Купа Серия С | Алчоне Милано | 0 - 1 | Новара | - | - | - |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Дезенцано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Серия С - А | Дезенцано | 2 - 0 | Доломити Белун. | 2.10 | 3.05 | 3.33 |
| 03.10.2026 | Серия С - А | Фолгоре Карат. | 1 - 2 | Дезенцано | 2.11 | 3.01 | 3.35 |
| 26.09.2026 | Серия С - А | Дезенцано | 0 - 0 | Ювентус НД | 2.42 | 3.23 | 2.63 |
| 21.09.2026 | Серия С - А | Тревизо | 0 - 0 | Дезенцано | 2.00 | 3.04 | 3.63 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Дезенцано | 1 - 3 | Леко | 2.33 | 2.99 | 2.92 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Арциняно Валк. | 1 - 2 | Дезенцано | 2.22 | 2.99 | 3.16 |
| 06.09.2026 | Серия С - А | Унион Бреша | 1 - 0 | Дезенцано | 1.57 | 3.46 | 5.64 |
| 03.09.2026 | Купа Серия С | Тренто 1921 | 0 - 1 | Дезенцано | 1.81 | 3.23 | 3.99 |
| 31.08.2026 | Серия С - А | Дезенцано | 0 - 0 | Тренто 1921 | 3.05 | 3.04 | 2.24 |
| 23.08.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 1 - 1 | Дезенцано | 2.17 | 3.12 | 3.10 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Серия С - Група А класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Читадела | 9 | +12 | 24 |
| 2 | Унион Бреша | 9 | +10 | 19 |
| 3 | Оспиталето | 9 | +9 | 18 |
| 4 | Тренто 1921 | 9 | +7 | 17 |
| 5 | Арциняно Валкиампо | 9 | +4 | 17 |
| 6 | Дезенцано | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Тревизо | 9 | +1 | 13 |
| 8 | Албинолефе | 9 | +1 | 12 |
| 9 | Алчоне Милано | 9 | -1 | 12 |
| 10 | Лумецане | 9 | -1 | 12 |
| 11 | Перджолетезе | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Доломити Белунези | 9 | -2 | 10 |
| 12 | Леко | 9 | -2 | 10 |
| 14 | Новара | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Про Верчели | 9 | -5 | 9 |
| 16 | Ювентус Некст Джен | 9 | -7 | 7 |
| 17 | Фолгоре Каратезе | 9 | -4 | 6 |
| 18 | Карпи | 9 | -8 | 6 |
| 19 | Джиана Ерминио | 9 | -4 | 5 |
| 20 | Ренате | 9 | -6 | 4 |
Хронология в първенството
| Алчоне Милано | |
| Дезенцано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алчоне Милано | Алчоне Милано | Дезенцано | Дезенцано | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Читадела | |||||||
| 2 | Унион Бреша | 0 - 4 | 0 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Оспиталето | |||||||
| 4 | Тренто 1921 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Арциняно Валкиампо | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Дезенцано | - | - | - | ||||
| 6 | Тревизо | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Албинолефе | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Алчоне Милано | - | - | - | ||||
| 10 | Лумецане | |||||||
| 11 | Перджолетезе | |||||||
| 12 | Доломити Белунези | 0 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 12 | Леко | 1 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 14 | Новара | |||||||
| 15 | Про Верчели | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Ювентус Некст Джен | 0 - 0 | ||||||
| 17 | Фолгоре Каратезе | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 18 | Карпи | |||||||
| 19 | Джиана Ерминио | |||||||
| 20 | Ренате | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
Представяне в Шампионата
| Алчоне Милано | Дезенцано | |
| Победи | 2 | 3 |
| Равни | 6 | 4 |
| Загуби | 1 | 2 |
| Вкарани Голове | 13 | 8 |
| Получени Голове | 14 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.44 | 0.89 |
| Средно Получени | 1.56 | 0.78 |
| Мачове Вкарал | 78% | 56% |
| Мачове Получил | 89% | 56% |
| Гол/Гол | 78% | 44% |
| Над 1.5 | 89% | 56% |
| Над 2.5 | 56% | 33% |
| Над 3.5 | 56% | 11% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани Голове | 6 | 5 |
| Получени Голове | 8 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 75% | 60% |
| Мачове Получил | 100% | 80% |
| Гол/Гол | 75% | 60% |
| Над 1.5 | 100% | 60% |
| Над 2.5 | 75% | 40% |
| Над 3.5 | 75% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.33 | 3.00 | 2.82 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.68 | 2.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.99 | 1.32 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.58 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2026 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Алчоне Милано
X 0% за равен
2 0% за Дезенцано
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
