Италия - Серия С - Група А (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:30
21:30
Алчоне Милано
Лумецане
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Алчоне Милано
X 0% за равен
2 0% за Лумецане
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Милано, а гостите от Лумецане. Разстоянието между двата града е 86.1 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Алчоне Милано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 1 - 3 | Алчоне Милано | 2.35 | 3.05 | 2.83 |
| 24.10.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 2 | Карпи | 2.00 | 3.30 | 3.27 |
| 18.10.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 4 - 1 | Дезенцано | 2.34 | 3.05 | 2.85 |
| 11.10.2026 | Серия С - А | Леко | 1 - 1 | Алчоне Милано | 1.96 | 3.28 | 3.46 |
| 04.10.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 2 - 2 | Тренто 1921 | 3.21 | 3.24 | 2.06 |
| 27.09.2026 | Серия С - А | Албинолефе | 1 - 1 | Алчоне Милано | 2.10 | 3.07 | 3.31 |
| 20.09.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 0 - 4 | Унион Бреша | 3.87 | 3.14 | 1.90 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Про Верчели | 2 - 2 | Алчоне Милано | 2.43 | 2.99 | 2.80 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Фолгоре Карат. | 2 - 3 | Алчоне Милано | 2.49 | 2.91 | 2.79 |
| 07.09.2026 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 1 | Тревизо | 2.24 | 2.91 | 3.20 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Лумецане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 1 | Арциняно Валк. | 2.53 | 3.19 | 2.55 |
| 25.10.2026 | Серия С - А | Перджолетезе | 2 - 1 | Лумецане | 2.43 | 2.96 | 2.79 |
| 17.10.2026 | Серия С - А | Карпи | 3 - 1 | Лумецане | 2.16 | 3.25 | 3.00 |
| 13.10.2026 | Серия С - А | Ювентус НД | 0 - 0 | Лумецане | 2.03 | 3.39 | 3.16 |
| 10.10.2026 | Серия С - А | Лумецане | 3 - 2 | Албинолефе | 2.26 | 3.08 | 2.94 |
| 03.10.2026 | Приятелски срещи | Интер | 2 - 0 | Лумецане | - | - | - |
| 26.09.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 2 | Фолгоре Карат. | 2.30 | 3.21 | 2.80 |
| 21.09.2026 | Серия С - А | Доломити Белун. | 1 - 2 | Лумецане | 2.13 | 3.06 | 3.26 |
| 17.09.2026 | Серия С - А | Лумецане | 0 - 0 | Новара | 2.57 | 3.07 | 2.57 |
| 13.09.2026 | Серия С - А | Лумецане | 2 - 2 | Ренате | 2.49 | 3.11 | 2.64 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Плейофи | Лумецане | 0 - 0 | Алчоне Милано | 2.28 | 3.01 | 3.02 |
| 17.01.2026 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 0 | Алчоне Милано | 1.96 | 3.08 | 3.71 |
| 06.09.2025 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 0 | Лумецане | 2.04 | 3.02 | 3.53 |
| 09.03.2025 | Серия С - А | Лумецане | 1 - 1 | Алчоне Милано | 1.83 | 3.02 | 4.44 |
| 26.10.2024 | Серия С - А | Алчоне Милано | 1 - 0 | Лумецане | 2.85 | 2.89 | 2.38 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алчоне Милано имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Серия С - Група А класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Читадела | 12 | +13 | 30 |
| 2 | Унион Бреша | 12 | +14 | 25 |
| 3 | Тренто 1921 | 12 | +11 | 24 |
| 4 | Арциняно Валкиампо | 12 | +5 | 21 |
| 5 | Оспиталето | 12 | +7 | 19 |
| 6 | Тревизо | 12 | +3 | 19 |
| 7 | Алчоне Милано | 12 | +3 | 18 |
| 8 | Леко | 12 | +7 | 17 |
| 9 | Албинолефе | 12 | +2 | 17 |
| 10 | Перджолетезе | 12 | 0 | 17 |
| 11 | Лумецане | 12 | -4 | 13 |
| 12 | Дезенцано | 12 | -4 | 13 |
| 13 | Новара | 12 | -5 | 13 |
| 14 | Про Верчели | 12 | -9 | 13 |
| 15 | Карпи | 12 | -10 | 12 |
| 16 | Джиана Ерминио | 12 | -4 | 11 |
| 17 | Ювентус Некст Джен | 12 | -7 | 11 |
| 18 | Доломити Белунези | 12 | -10 | 10 |
| 19 | Ренате | 12 | -2 | 8 |
| 20 | Фолгоре Каратезе | 12 | -10 | 7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Алчоне Милано | |
| Лумецане | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алчоне Милано | Алчоне Милано | Лумецане | Лумецане | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Читадела | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 2 | Унион Бреша | 0 - 4 | 0 - 4 | |||||
| 3 | Тренто 1921 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 4 | Арциняно Валкиампо | 1 - 1 | ||||||
| 5 | Оспиталето | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Тревизо | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Алчоне Милано | - | - | - | ||||
| 8 | Леко | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Албинолефе | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 10 | Перджолетезе | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Лумецане | - | - | - | ||||
| 12 | Дезенцано | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 13 | Новара | 0 - 0 | ||||||
| 14 | Про Верчели | 2 - 2 | ||||||
| 15 | Карпи | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Джиана Ерминио | 1 - 3 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Ювентус Некст Джен | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 18 | Доломити Белунези | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 19 | Ренате | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 20 | Фолгоре Каратезе | 2 - 3 | 1 - 2 | |||||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Алчоне Милано | Лумецане | |
| Победи | 4 | 3 |
| Равни | 6 | 4 |
| Загуби | 2 | 5 |
| Вкарани Голове | 21 | 13 |
| Получени Голове | 18 | 17 |
| Средно Вкарани | 1.75 | 1.08 |
| Средно Получени | 1.50 | 1.42 |
| Мачове Вкарал | 83% | 75% |
| Мачове Получил | 92% | 75% |
| Гол/Гол | 83% | 67% |
| Над 1.5 | 92% | 75% |
| Над 2.5 | 67% | 58% |
| Над 3.5 | 58% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 2 | 4 |
| Вкарани Голове | 11 | 5 |
| Получени Голове | 11 | 10 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 0.83 |
| Средно Получени | 1.83 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 83% | 67% |
| Мачове Получил | 100% | 83% |
| Гол/Гол | 83% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 83% |
| Над 2.5 | 83% | 67% |
| Над 3.5 | 67% | 17% |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Алчоне Милано
X 0% за равен
2 0% за Лумецане
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака