Мексико - Лига де Експансион МХ (2018 - Клаусура)
03:00
Алебрихес де Оахака
Минерос де Сакатекас
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оахака де Хуарес, а гостите от Сакатекас. Разстоянието между двата града е 883.4 км. Мачът ще се играе на стадион Бенито Хуарес, който има капацитет от 12 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Бенито Хуарес. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алебрихес де Оахака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Пуебла | 0 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.80 | 3.27 | 4.07 |
| 20.01.2018 | Лига Експансион | Потрос УАЕМ | 3 - 3 | Алебрихес де Оахака | 2.67 | 3.04 | 2.46 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 3 - 0 | Корекаминос УАТ | 1.94 | 3.18 | 3.57 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Крус Асул | 3.71 | 3.21 | 1.91 |
| 06.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 2 | Алебрихес де Оахака | 1.92 | 3.20 | 3.75 |
| 03.12.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Хуарес | 1 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.90 | 3.18 | 3.71 |
| 30.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Хуарес | 2.24 | 3.07 | 2.92 |
| 26.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Селая | 2 - 1 | Алебрихес де Оахака | 1.90 | 3.05 | 3.75 |
| 23.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Селая | 2.26 | 3.19 | 2.84 |
| 20.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Сакатепек | 0 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.99 | 3.19 | 3.36 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос | 1.80 | 3.23 | 4.09 |
| 17.01.2018 | Копа Мексико | Минерос де Сакатекас | 0 - 1 | Сантос Лагуна | 3.17 | 3.34 | 2.04 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.31 | 3.18 | 2.75 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 2 - 2 | Минерос де Сакатекас | 1.55 | 3.95 | 4.79 |
| 06.01.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 0 | Венадос | 1.60 | 3.40 | 5.00 |
| 20.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Хайба Брава | 3 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.16 | 3.06 | 3.12 |
| 17.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Минерос де Сакатекас | 1 - 0 | Хайба Брава | 1.92 | 3.18 | 3.58 |
| 12.11.2017 | Лига Експансион | Потрос УАЕМ | 2 - 1 | Минерос де Сакатекас | 3.52 | 3.10 | 1.99 |
| 04.11.2017 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 3 - 0 | Корекаминос УАТ | 2.06 | 3.11 | 3.27 |
| 28.10.2017 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.20 | 2.99 | 3.11 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2017 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 0 - 0 | Алебрихес де Оахака | 2.11 | 3.10 | 3.10 |
| 21.01.2017 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 0 - 2 | Минерос де Сакатекас | 2.34 | 3.24 | 2.66 |
| 06.08.2016 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 1 - 0 | Алебрихес де Оахака | 2.05 | 3.23 | 3.20 |
| 31.01.2016 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.03 | 3.28 | 3.16 |
| 15.08.2015 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 1 - 2 | Алебрихес де Оахака | 2.19 | 3.23 | 2.83 |
| 15.02.2015 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 3 | Минерос де Сакатекас | 2.14 | 3.17 | 3.01 |
| 23.08.2014 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 2 - 2 | Алебрихес де Оахака | 1.88 | 3.28 | 3.56 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алебрихес де Оахака имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига де Експансион МХ класиране към 28.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алебрихес де Оахака | 3 | +5 | 7 |
| 2 | Минерос де Сакатекас | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Хуарес | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Атланте | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Венадос | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Симаронес де Сонора | 4 | +1 | 6 |
| 7 | Канкун | 4 | 0 | 5 |
| 8 | Сакатепек | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Дорадос де Синалоа | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Селая | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Мурсиелагос | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Хайба Брава | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Потрос УАЕМ | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Леонес Негрос УдеГ | 3 | -1 | 2 |
| 15 | Корекаминос УАТ | 3 | -3 | 2 |
| 16 | Атлетико Сан Луис | 4 | -5 | 1 |
Хронология в първенството
| Алебрихес де Оахака | |
| Минерос де Сакатекас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алебрихес де Оахака | Алебрихес де Оахака | Минерос де Сакатекас | Минерос де Сакатекас | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алебрихес де Оахака | - | - | - | ||||
| 2 | Минерос де Сакатекас | - | - | - | ||||
| 3 | Хуарес | |||||||
| 4 | Атланте | |||||||
| 5 | Венадос | 2 - 0 | ||||||
| 6 | Симаронес де Сонора | |||||||
| 7 | Канкун | |||||||
| 8 | Сакатепек | |||||||
| 9 | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Селая | |||||||
| 11 | Мурсиелагос | |||||||
| 12 | Хайба Брава | |||||||
| 13 | Потрос УАЕМ | 3 - 3 | ||||||
| 14 | Леонес Негрос УдеГ | 2 - 1 | ||||||
| 15 | Корекаминос УАТ | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 16 | Атлетико Сан Луис | 0 - 2 | ||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Алебрихес де Оахака | Минерос де Сакатекас | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 7 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Алебрихес де Оахака | Минерос де Сакатекас | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Алебрихес де Оахака | Минерос де Сакатекас | |
|
Вкарани
Получени |
8
3 |
5
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
0 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.00 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
