Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.50 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алхесирас, а гостите от Аликанте.
Разстоянието между двата града е 503.9 км.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алхесирас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Санлукеньо |
0 - 1 |
Алхесирас |
4.61 |
3.40 |
1.67 |
| 01.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
2 - 2 |
Картахена |
2.64 |
2.79 |
2.67 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Севиля Атлетико |
0 - 2 |
Алхесирас |
3.23 |
3.00 |
2.13 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
1 - 0 |
Тарасона |
2.12 |
2.93 |
3.30 |
| 12.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
4 - 0 |
Алхесирас |
2.14 |
3.04 |
3.13 |
| 05.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
0 - 0 |
Ибиса |
2.42 |
2.90 |
2.80 |
| 28.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
КЕ Еуропа |
0 - 3 |
Алхесирас |
1.94 |
3.05 |
3.87 |
| 22.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
1 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
2.01 |
3.03 |
3.53 |
| 15.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алкоркон |
0 - 0 |
Алхесирас |
1.80 |
3.06 |
4.33 |
| 11.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
2 - 0 |
Алхесирас |
2.37 |
2.75 |
3.05 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Еркулес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
2 - 1 |
Ибиса |
2.72 |
2.83 |
2.58 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
1 - 0 |
Еркулес |
1.79 |
3.39 |
3.94 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
3 - 1 |
Теруел |
2.05 |
2.93 |
3.55 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
1 - 0 |
Еркулес |
1.66 |
3.35 |
4.99 |
| 12.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
0 - 0 |
Атлетико Санлукеньо |
1.40 |
3.96 |
6.64 |
| 05.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Алкоркон |
4 - 0 |
Еркулес |
2.05 |
2.89 |
3.57 |
| 29.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
2 - 0 |
Марбеля |
1.80 |
3.15 |
4.11 |
| 20.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Бетис Баломпие |
2 - 1 |
Еркулес |
3.23 |
3.05 |
2.10 |
| 15.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
2 - 0 |
Реал Мурсия |
2.25 |
2.77 |
3.24 |
| 08.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
0 - 0 |
Еркулес |
1.76 |
3.26 |
4.18 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
0 - 1 |
Алхесирас |
1.78 |
3.20 |
4.24 |
| 11.05.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
1 - 2 |
Алхесирас |
1.86 |
3.09 |
3.98 |
| 11.10.2024 |
Примера РФЕФ 2 |
Алхесирас |
2 - 3 |
Еркулес |
2.43 |
2.81 |
2.96 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Алхесирас имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Елденсе |
36 |
18 |
12 |
6 |
55 |
35 |
+20 |
66 |
| 2 |
Сабадел |
36 |
17 |
14 |
5 |
51 |
26 |
+25 |
65 |
| 3 |
Атлетико Мадрид Б |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
41 |
+19 |
64 |
| 4 |
Виляреал Б |
36 |
15 |
14 |
7 |
51 |
31 |
+20 |
59 |
| 5 |
КЕ Еуропа |
36 |
15 |
12 |
9 |
51 |
46 |
+5 |
57 |
| 6 |
Картахена |
36 |
15 |
11 |
10 |
34 |
33 |
+1 |
56 |
| 7 |
Алхесирас |
36 |
15 |
10 |
11 |
39 |
36 |
+3 |
55 |
| 8 |
Антекера |
36 |
14 |
8 |
14 |
43 |
43 |
0 |
50 |
| 9 |
Еркулес |
36 |
13 |
11 |
12 |
40 |
40 |
0 |
50 |
| 10 |
Теруел |
36 |
12 |
12 |
12 |
26 |
30 |
-4 |
48 |
| 11 |
Ибиса |
36 |
12 |
11 |
13 |
39 |
34 |
+5 |
47 |
| 12 |
Алкоркон |
36 |
11 |
14 |
11 |
37 |
35 |
+2 |
47 |
| 13 |
Хувентуд Торемолинос |
36 |
11 |
13 |
12 |
43 |
45 |
-2 |
46 |
| 14 |
Реал Мурсия |
36 |
12 |
10 |
14 |
37 |
39 |
-2 |
46 |
| 15 |
Тарасона |
36 |
11 |
12 |
13 |
31 |
35 |
-4 |
45 |
| 16 |
Химнастик де Тарагона |
36 |
12 |
7 |
17 |
37 |
47 |
-10 |
43 |
| 17 |
Бетис Депортиво Баломпие |
36 |
11 |
8 |
17 |
43 |
57 |
-14 |
41 |
| 18 |
Марбеля |
36 |
8 |
7 |
21 |
31 |
48 |
-17 |
31 |
| 19 |
Атлетико Санлукеньо |
36 |
7 |
8 |
21 |
26 |
52 |
-26 |
29 |
| 20 |
Севиля Атлетико |
36 |
5 |
12 |
19 |
20 |
41 |
-21 |
27 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Алхесирас |
|
| Еркулес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Алхесирас |
Алхесирас |
|
Еркулес |
Еркулес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Елденсе |
1 - 1 |
3 - 2 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Сабадел |
1 - 2 |
3 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 5 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Атлетико Мадрид Б |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Виляреал Б |
0 - 0 |
4 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
КЕ Еуропа |
2 - 3 |
0 - 3 |
2 - 3 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Картахена |
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 2 |
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Алхесирас |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Антекера |
1 - 0 |
2 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Еркулес |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Теруел |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
3 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Ибиса |
0 - 0 |
3 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Алкоркон |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 13 |
Хувентуд Торемолинос |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 14 |
Реал Мурсия |
1 - 0 |
0 - 2 |
1 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Тарасона |
1 - 0 |
2 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 16 |
Химнастик де Тарагона |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Бетис Депортиво Баломпие |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 18 |
Марбеля |
0 - 0 |
4 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Атлетико Санлукеньо |
3 - 0 |
0 - 1 |
3 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 20 |
Севиля Атлетико |
3 - 0 |
0 - 2 |
3 - 0 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Алхесирас |
Еркулес |
| Победи |
15 |
13 |
| Равни |
10 |
11 |
| Загуби |
11 |
12 |
| Вкарани Голове |
39 |
40 |
| Получени Голове |
36 |
40 |
| Средно Вкарани |
1.08 |
1.11 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.11 |
| Мачове Вкарал |
72% |
69% |
| Мачове Получил |
44% |
67% |
| Гол/Гол |
31% |
47% |
| Над 1.5 |
58% |
69% |
| Над 2.5 |
36% |
42% |
| Над 3.5 |
19% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
10 |
1 |
| Равни |
6 |
8 |
| Загуби |
2 |
9 |
| Вкарани Голове |
21 |
15 |
| Получени Голове |
8 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.17 |
0.83 |
| Средно Получени |
0.44 |
1.56 |
| Мачове Вкарал |
78% |
67% |
| Мачове Получил |
22% |
89% |
| Гол/Гол |
22% |
61% |
| Над 1.5 |
39% |
78% |
| Над 2.5 |
28% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
3.50 |
5.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.22 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака