Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
неделя, 18 октомври, 2026
23:30
Алианса Атлетико
Университарио де Депортес
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Университарио де Депортес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.20 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сулана, а гостите от Лима.
Разстоянието между двата града е 889.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Чемпионес 36,
който има капацитет от
12 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Чемпионес 36.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алианса Атлетико - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига 1 |
Спорт Бойс |
1 - 3 |
Алианса Атлетико |
1.91 |
3.38 |
3.65 |
| 06.10.2026 |
Купа на Лигата |
Алианса Атлетико |
3 - 0 |
Спорт Бойс |
1.87 |
3.47 |
3.57 |
| 27.09.2026 |
Купа на Лигата |
Спорт Бойс |
2 - 5 |
Алианса Атлетико |
1.83 |
3.33 |
3.84 |
| 18.09.2026 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
2 - 1 |
Комерсиантес Унидос |
1.59 |
3.80 |
5.08 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
3 - 1 |
Алианса Атлетико |
2.35 |
3.14 |
2.87 |
| 04.09.2026 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
3 - 2 |
Унив. де Кахамарка |
1.47 |
4.04 |
6.07 |
| 30.08.2026 |
Лига 1 |
Деп. Мокегуа |
1 - 4 |
Алианса Атлетико |
2.51 |
3.07 |
2.69 |
| 25.08.2026 |
Купа на Лигата |
Алианса Атлетико |
1 - 1 |
Унив. де Кахамарка |
1.63 |
3.61 |
4.60 |
| 21.08.2026 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
3 - 1 |
Спортинг Кристал |
2.75 |
3.14 |
2.41 |
| 15.08.2026 |
Лига 1 |
АДТ Тарма |
1 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.97 |
3.33 |
3.53 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Университарио де Депортес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 2 |
Мелгар Арекипа |
1.81 |
3.17 |
4.51 |
| 20.09.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
4 - 0 |
Унив. де Депортес |
2.26 |
3.12 |
3.02 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Алианса Лима |
1 - 2 |
Унив. де Депортес |
2.26 |
2.88 |
3.31 |
| 06.09.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 2 |
Комерсиантес Унидос |
1.30 |
4.81 |
8.99 |
| 29.08.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Кахамарка |
2 - 4 |
Унив. де Депортес |
3.44 |
3.25 |
2.02 |
| 24.08.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
3 - 0 |
Лос Чанкас |
1.28 |
4.97 |
9.15 |
| 16.08.2026 |
Лига 1 |
Кахамарка |
2 - 3 |
Унив. де Депортес |
4.14 |
3.35 |
1.81 |
| 08.08.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
1 - 1 |
Спортинг Кристал |
1.79 |
3.49 |
4.05 |
| 03.08.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
2 - 0 |
Унив. де Депортес |
2.20 |
3.18 |
3.11 |
| 25.07.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 1 |
Куско |
1.41 |
4.29 |
6.51 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.04.2026 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
1 - 2 |
Алианса Атлетико |
1.34 |
4.43 |
8.75 |
| 02.10.2025 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
0 - 2 |
Унив. де Депортес |
5.29 |
3.55 |
1.61 |
| 12.05.2025 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
0 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.43 |
4.12 |
6.65 |
| 15.09.2024 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
0 - 3 |
Унив. де Депортес |
3.95 |
3.00 |
1.94 |
| 06.04.2024 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
1 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.22 |
5.60 |
11.39 |
| 04.07.2023 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 0 |
Алианса Атлетико |
1.26 |
5.34 |
9.60 |
| 14.05.2023 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
3 - 1 |
Унив. де Депортес |
4.26 |
3.54 |
1.74 |
| 30.09.2022 |
Лига 1 |
Алианса Атлетико |
2 - 2 |
Унив. де Депортес |
2.49 |
3.03 |
2.74 |
| 07.05.2022 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
3 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.89 |
3.33 |
3.53 |
| 19.07.2021 |
Лига 1 |
Унив. де Депортес |
2 - 2 |
Алианса Атлетико |
1.70 |
3.32 |
4.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Алианса Атлетико имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Кристал |
11 |
7 |
1 |
3 |
21 |
10 |
+11 |
22 |
| 2 |
Депортиво Гарсиласо |
11 |
7 |
1 |
3 |
18 |
7 |
+11 |
22 |
| 3 |
Алианса Атлетико |
11 |
7 |
1 |
3 |
23 |
18 |
+5 |
22 |
| 4 |
Спорт Уанкайо |
11 |
7 |
1 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
22 |
| 5 |
Университарио де Депортес |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
18 |
+3 |
21 |
| 6 |
Хуан Пабло II Колидж |
11 |
5 |
4 |
2 |
21 |
13 |
+8 |
19 |
| 7 |
Мелгар Арекипа |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 8 |
Алианса Лима |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 9 |
Спорт Бойс |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 10 |
Куско |
11 |
6 |
0 |
5 |
20 |
16 |
+4 |
18 |
| 11 |
Атлетико Грау |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
17 |
| 12 |
Сиенсиано |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 13 |
Кахамарка |
11 |
3 |
2 |
6 |
18 |
24 |
-6 |
11 |
| 14 |
Комерсиантес Унидос |
11 |
2 |
4 |
5 |
18 |
19 |
-1 |
10 |
| 15 |
Лос Чанкас |
11 |
2 |
3 |
6 |
11 |
24 |
-13 |
9 |
| 16 |
Депортиво Мокегуа |
11 |
1 |
4 |
6 |
7 |
19 |
-12 |
7 |
| 17 |
АДТ Тарма |
11 |
1 |
3 |
7 |
7 |
21 |
-14 |
6 |
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
11 |
0 |
2 |
9 |
11 |
25 |
-14 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Алианса Атлетико |
|
| Университарио де Депортес |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Алианса Атлетико |
Алианса Атлетико |
|
Университарио де Депортес |
Университарио де Депортес |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Кристал |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Депортиво Гарсиласо |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Алианса Атлетико |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Спорт Уанкайо |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Университарио де Депортес |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Хуан Пабло II Колидж |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Мелгар Арекипа |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 8 |
Алианса Лима |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Спорт Бойс |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Куско |
|
4 - 1 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Атлетико Грау |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Сиенсиано |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 13 |
Кахамарка |
|
|
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Комерсиантес Унидос |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 2 |
|
|
| 15 |
Лос Чанкас |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
| 16 |
Депортиво Мокегуа |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 17 |
АДТ Тарма |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Алианса Атлетико |
Университарио де Депортес |
| Победи |
7 |
6 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
23 |
21 |
| Получени Голове |
18 |
18 |
| Средно Вкарани |
2.09 |
1.91 |
| Средно Получени |
1.64 |
1.64 |
| Мачове Вкарал |
100% |
82% |
| Мачове Получил |
91% |
91% |
| Гол/Гол |
91% |
73% |
| Над 1.5 |
91% |
100% |
| Над 2.5 |
82% |
82% |
| Над 3.5 |
73% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
12 |
11 |
| Получени Голове |
5 |
12 |
| Средно Вкарани |
2.40 |
1.83 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
67% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
83% |
| Над 3.5 |
60% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.20 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Университарио де Депортес
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака