Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
19:30
Алма Ювентус Фано
Губио
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фано, а гостите от Губио. Разстоянието между двата града е 62.7 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алма Ювентус Фано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Серия С - В | Ренате | 0 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.74 | 3.21 | 4.41 |
| 17.02.2018 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | Виченца | 2.50 | 2.98 | 2.64 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Равена | 1 - 2 | Алма Ювентус Фано | 2.05 | 2.90 | 3.63 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | Унион Бреша | 3.60 | 3.20 | 1.92 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Порденоне | 0 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.67 | 3.28 | 4.82 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | Падуа | 4.78 | 3.25 | 1.69 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 2.01 | 3.01 | 3.57 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | Фермана | 2.66 | 2.95 | 2.56 |
| 09.12.2017 | Серия С - В | Терамо | 2 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.97 | 3.10 | 3.60 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | Триестина | 2.98 | 3.07 | 2.26 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Губио - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Серия С - В | Губио | 2 - 3 | Порденоне | 2.39 | 2.98 | 2.76 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Судтирол | 1 - 2 | Губио | 1.87 | 3.13 | 3.94 |
| 03.02.2018 | Серия С - В | Губио | 2 - 2 | Албинолефе | 2.51 | 2.96 | 2.71 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Губио | 1.45 | 3.91 | 6.10 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Губио | 1 - 3 | Местре | 2.45 | 2.87 | 2.84 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.38 | 3.07 | 2.78 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 1 | Виченца | 2.29 | 2.99 | 2.95 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Падуа | 3.16 | 3.06 | 2.16 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Басано Виртус | 2.45 | 2.90 | 2.82 |
| 26.11.2017 | Серия С - В | Триестина | 3 - 1 | Губио | 1.86 | 3.17 | 3.93 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2017 | Серия С - В | Губио | 3 - 2 | Алма Ювентус Фано | 1.89 | 3.18 | 3.71 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.99 | 3.10 | 3.52 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | Губио | 2.55 | 2.92 | 2.66 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Алма Ювентус Фано имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Серия С - Група В класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 24 | +15 | 49 |
| 2 | Басано Виртус | 26 | +10 | 40 |
| 3 | Реджиана | 23 | +9 | 39 |
| 4 | Самбенедетезе | 24 | +8 | 38 |
| 5 | Унион Бреша | 25 | +3 | 37 |
| 6 | Судтирол | 24 | +4 | 35 |
| 7 | Триестина | 25 | +10 | 35 |
| 8 | Ренате | 23 | +1 | 33 |
| 9 | Порденоне | 25 | -1 | 33 |
| 10 | Местре | 24 | +4 | 32 |
| 11 | Албинолефе | 24 | +1 | 31 |
| 12 | Фермана | 25 | -4 | 31 |
| 13 | Губио | 24 | -9 | 27 |
| 14 | Виченца | 23 | -1 | 26 |
| 15 | Равена | 24 | -10 | 26 |
| 16 | Терамо | 24 | -9 | 23 |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 24 | -8 | 22 |
| 18 | Сантарканджело | 25 | -23 | 21 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Алма Ювентус Фано | |
| Губио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алма Ювентус Фано | Алма Ювентус Фано | Губио | Губио | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 2 | Басано Виртус | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Реджиана | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Самбенедетезе | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 5 | Унион Бреша | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Судтирол | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 7 | Триестина | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Ренате | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Порденоне | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Местре | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Албинолефе | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Фермана | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Губио | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Виченца | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 15 | Равена | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Терамо | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 17 | Алма Ювентус Фано | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 18 | Сантарканджело | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 19 | Модена | |||||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Алма Ювентус Фано | Губио | |
| Позиция | 17 | 13 |
| Точки | 22 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 16 |
| Точки | 13 | 9 |
Форма в шампионата
| Алма Ювентус Фано | Губио | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
7 12 |
7
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 4 |
2
3 6 |
Голове в шампионата
| Алма Ювентус Фано | Губио | |
|
Вкарани
Получени |
18
26 |
26
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
9 |
12
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
