Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Алмере Сити
Де Граафшап
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.75 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.29 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмере, а гостите от Дутинхем. Разстоянието между двата града е 86.0 км. Мачът ще се играе на стадион Алмере Сити, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Алмере Сити. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алмере Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | Алмере Сити | 2.84 | 3.55 | 2.18 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Йънг Утрехт | 1.26 | 5.70 | 8.06 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 2 | Алмере Сити | 1.42 | 4.37 | 6.29 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 0 | Телстар | 1.32 | 5.07 | 7.30 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 3 - 3 | Алмере Сити | 5.72 | 4.38 | 1.45 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 0 | Дордрехт | 1.33 | 4.83 | 7.33 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сити | 2.42 | 3.32 | 2.64 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Алмере Сити | 1.85 | 3.60 | 3.66 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 1 | Камбур | 2.94 | 3.57 | 2.12 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Де Граафшап - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.02 | 3.48 | 3.22 |
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 2 | Де Граафшап | 2.29 | 3.42 | 2.75 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 4 - 0 | Ваалвийк | 1.53 | 4.06 | 5.13 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 1.78 | 3.61 | 3.93 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 2 | Де Граафшап | 3.44 | 3.60 | 1.91 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 0 - 2 | Де Граафшап | 3.30 | 3.53 | 1.97 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 2 | Йънг Аякс | 1.96 | 3.64 | 3.24 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | НАК Бреда | 2.26 | 3.43 | 2.80 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 0 - 3 | Де Граафшап | 3.33 | 3.45 | 1.99 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 2 - 1 | Телстар | 1.45 | 4.25 | 5.95 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.98 | 3.63 | 3.21 |
| 15.05.2015 | Д1 Плейоф | Де Граафшап | 1 - 1 | Алмере Сити | 1.51 | 4.11 | 5.28 |
| 11.05.2015 | Д1 Плейоф | Алмере Сити | 1 - 1 | Де Граафшап | 2.82 | 3.40 | 2.26 |
| 16.03.2015 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 2 | Де Граафшап | 2.42 | 3.37 | 2.58 |
| 16.08.2014 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Алмере Сити | 1.77 | 3.74 | 3.77 |
| 24.01.2014 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 1 - 1 | Де Граафшап | 3.48 | 3.56 | 1.90 |
| 10.08.2013 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 0 | Алмере Сити | 1.46 | 4.12 | 5.94 |
| 01.02.2013 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 5 - 1 | Алмере Сити | 1.44 | 4.25 | 6.19 |
| 21.09.2012 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 1 - 0 | Де Граафшап | 5.11 | 3.84 | 1.57 |
| 09.04.2010 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 5 | Де Граафшап | 3.80 | 3.30 | 1.80 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алмере Сити имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 35 | +42 | 76 |
| 2 | Йънг Аякс | 35 | +33 | 67 |
| 3 | Камбур | 35 | +29 | 65 |
| 4 | Йънг ПСВ | 35 | +26 | 62 |
| 5 | Волендам | 35 | +20 | 58 |
| 6 | Алмере Сити | 35 | +11 | 58 |
| 7 | МВВ Маастрихт | 35 | +12 | 57 |
| 8 | НАК Бреда | 35 | +10 | 57 |
| 9 | Еммен | 35 | +9 | 51 |
| 10 | ФК Айндховен | 35 | -4 | 51 |
| 11 | Ваалвийк | 35 | -6 | 50 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 35 | -14 | 47 |
| 13 | Де Граафшап | 35 | +7 | 46 |
| 14 | Ден Бош | 35 | -15 | 41 |
| 15 | Телстар | 35 | -18 | 37 |
| 16 | ТОП Ос | 35 | -26 | 37 |
| 17 | Фортуна Ситард | 35 | -13 | 35 |
| 18 | Йънг Утрехт | 35 | -27 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 35 | -25 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 35 | -51 | 17 |
Хронология в първенството
| Алмере Сити | |
| Де Граафшап | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алмере Сити | Алмере Сити | Де Граафшап | Де Граафшап | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 4 | 3 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 3 | Камбур | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Волендам | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Алмере Сити | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 7 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Еммен | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Ваалвийк | 6 - 2 | 1 - 1 | 6 - 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 13 | Де Граафшап | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Ден Бош | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Телстар | 2 - 0 | 3 - 6 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | ТОП Ос | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 3 - 5 | |||
| 17 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 19 | Дордрехт | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 2 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 20 | Ахил '29 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Алмере Сити | Де Граафшап | |
| Позиция | 6 | 13 |
| Точки | 58 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 18 |
| Точки | 38 | 9 |
Форма в шампионата
| Алмере Сити | Де Граафшап | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
7 11 |
14
4 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
2 3 |
2
3 12 |
Голове в шампионата
| Алмере Сити | Де Граафшап | |
|
Вкарани
Получени |
72
61 |
64
57 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
37
18 |
19
31 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.75 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.29 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
