Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Алмере Сити
Камбур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмере, а гостите от Леуварден. Разстоянието между двата града е 100.7 км. Мачът ще се играе на стадион Алмере Сити, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Алмере Сити. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алмере Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 3 | Алмере Сити | 2.32 | 3.53 | 2.64 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 1 | Еммен | 1.98 | 3.50 | 3.28 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.99 | 3.58 | 3.20 |
| 30.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 6 - 3 | Алмере Сити | 1.59 | 4.18 | 4.46 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 1.52 | 4.22 | 5.01 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 2 | Волендам | 2.70 | 3.40 | 2.33 |
| 05.01.2017 | Приятелски срещи | Алмере Сити | 2 - 3 | Грьонинген | 3.04 | 3.93 | 1.93 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.98 | 3.63 | 3.21 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 6 - 2 | Ваалвийк | 1.71 | 3.82 | 4.06 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | НАК Бреда | 3 - 1 | Алмере Сити | 1.71 | 3.73 | 4.15 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Камбур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 1 - 1 | Фортуна Ситард | 1.25 | 5.38 | 9.23 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 0 | Камбур | 3.29 | 3.56 | 1.96 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.47 | 4.07 | 6.01 |
| 28.01.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Дордрехт | 1.33 | 4.84 | 7.47 |
| 25.01.2017 | КНВБ Купа | Утрехт | 2 - 2 | Камбур | 1.43 | 4.35 | 6.40 |
| 21.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 2 | Камбур | 3.38 | 3.44 | 1.97 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 2 | ВВВ Венло | 2.13 | 3.34 | 3.07 |
| 06.01.2017 | Приятелски срещи | Витес | 0 - 0 | Камбур | 1.61 | 3.74 | 4.64 |
| 18.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 2 - 2 | Камбур | 3.88 | 3.65 | 1.78 |
| 15.12.2016 | КНВБ Купа | Камбур | 2 - 1 | Аякс | 5.31 | 4.26 | 1.51 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2016 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.55 | 4.02 | 5.03 |
| 11.07.2015 | Приятелски срещи | Камбур | 0 - 0 | Алмере Сити | - | - | - |
| 23.07.2014 | Приятелски срещи | Алмере Сити | 1 - 4 | Камбур | 4.32 | 3.66 | 1.64 |
| 17.07.2013 | Приятелски срещи | Алмере Сити | 0 - 1 | Камбур | 6.00 | 4.12 | 1.43 |
| 29.03.2013 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 1 | Камбур | 3.71 | 3.49 | 1.86 |
| 14.09.2012 | Ерсте Дивизи | Камбур | 5 - 2 | Алмере Сити | 1.21 | 5.90 | 9.93 |
| 10.02.2012 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 1 - 1 | Камбур | 2.80 | 3.36 | 2.26 |
| 28.11.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 3 - 0 | Алмере Сити | 1.40 | 4.47 | 6.08 |
| 11.03.2011 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 0 | Алмере Сити | 1.26 | 5.36 | 8.80 |
| 03.09.2010 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 4 | Камбур | 4.97 | 3.70 | 1.57 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алмере Сити имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 17.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 25 | +37 | 56 |
| 2 | Йънг Аякс | 25 | +28 | 50 |
| 3 | Волендам | 25 | +21 | 48 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 25 | +15 | 46 |
| 5 | Йънг ПСВ | 25 | +13 | 43 |
| 6 | Алмере Сити | 25 | +6 | 42 |
| 7 | НАК Бреда | 25 | +7 | 41 |
| 8 | Камбур | 25 | +8 | 40 |
| 9 | ФК Айндховен | 25 | -1 | 38 |
| 10 | Хелмонд Спорт | 25 | -4 | 37 |
| 11 | Ваалвийк | 25 | -3 | 36 |
| 12 | Еммен | 25 | +4 | 35 |
| 13 | Ден Бош | 25 | -8 | 32 |
| 14 | Телстар | 25 | -10 | 29 |
| 15 | ТОП Ос | 25 | -16 | 29 |
| 16 | Йънг Утрехт | 25 | -18 | 23 |
| 17 | Де Граафшап | 25 | -7 | 21 |
| 18 | Дордрехт | 25 | -16 | 18 |
| 19 | Фортуна Ситард | 25 | -16 | 18 |
| 20 | Ахил '29 | 25 | -40 | 7 |
Хронология в първенството
| Алмере Сити | |
| Камбур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алмере Сити | Алмере Сити | Камбур | Камбур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 4 | 1 - 3 | |||
| 3 | Волендам | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | |||
| 4 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 6 | Алмере Сити | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 7 | НАК Бреда | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 8 | Камбур | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Ваалвийк | 6 - 2 | 6 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 12 | Еммен | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 13 | Ден Бош | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 14 | Телстар | 3 - 6 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 15 | ТОП Ос | 2 - 3 | 4 - 2 | |||||
| 16 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | 4 - 2 | |||||
| 17 | Де Граафшап | 4 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 18 | Дордрехт | 1 - 4 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Ахил '29 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Алмере Сити | Камбур | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 42 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 28 | 13 |
Форма в шампионата
| Алмере Сити | Камбур | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
3 9 |
12
4 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 2 |
4
1 7 |
Голове в шампионата
| Алмере Сити | Камбур | |
|
Вкарани
Получени |
53
47 |
42
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
13 |
12
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.75 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.29 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
