Нидерландия - Ередивизи - Плейофи (2016 - 2017)
събота, 5 май, 2018
19:30
Алмере Сити
МВВ Маастрихт
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.60 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмере, а гостите от Маастрихт.
Разстоянието между двата града е 172.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Алмере Сити,
който има капацитет от
3 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Алмере Сити.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алмере Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2018 |
Д1 Плейоф |
МВВ Маастрихт |
1 - 3 |
Алмере Сити |
1.80 |
3.70 |
3.73 |
| 28.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 0 |
Волендам |
2.24 |
3.83 |
2.57 |
| 20.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
ФК Айндховен |
3 - 2 |
Алмере Сити |
2.22 |
3.79 |
2.63 |
| 13.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Йънг ПСВ |
2.22 |
3.66 |
2.68 |
| 09.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Де Граафшап |
4 - 2 |
Алмере Сити |
1.33 |
5.15 |
6.68 |
| 06.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
Йънг Утрехт |
1.39 |
4.79 |
5.80 |
| 02.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Ваалвийк |
0 - 4 |
Алмере Сити |
2.32 |
3.48 |
2.66 |
| 30.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
1 - 4 |
Фортуна Ситард |
2.59 |
3.56 |
2.33 |
| 25.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 2 |
Еммен |
2.63 |
3.53 |
2.33 |
| 16.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Йънг АЗ Алкмаар |
4 - 1 |
Алмере Сити |
2.53 |
3.52 |
2.44 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
МВВ Маастрихт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2018 |
Д1 Плейоф |
МВВ Маастрихт |
1 - 3 |
Алмере Сити |
1.80 |
3.70 |
3.73 |
| 28.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Йънг Аякс |
2 - 1 |
МВВ Маастрихт |
1.24 |
5.86 |
8.59 |
| 20.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
1 - 1 |
ТОП Ос |
1.54 |
4.20 |
4.75 |
| 13.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Йънг АЗ Алкмаар |
3 - 1 |
МВВ Маастрихт |
2.87 |
3.58 |
2.14 |
| 09.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
1 - 0 |
Дордрехт |
1.50 |
4.21 |
5.18 |
| 06.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
Хелмонд Спорт |
2 - 3 |
МВВ Маастрихт |
2.79 |
3.36 |
2.27 |
| 02.04.2018 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
0 - 1 |
Еммен |
2.56 |
3.36 |
2.45 |
| 30.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Ден Бош |
2 - 1 |
МВВ Маастрихт |
2.29 |
3.37 |
2.76 |
| 23.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
2 - 0 |
ФК Айндховен |
1.71 |
3.89 |
3.99 |
| 16.03.2018 |
Ерсте Дивизи |
Ваалвийк |
1 - 1 |
МВВ Маастрихт |
2.72 |
3.42 |
2.33 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2018 |
Д1 Плейоф |
МВВ Маастрихт |
1 - 3 |
Алмере Сити |
1.80 |
3.70 |
3.73 |
| 23.02.2018 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
3 - 0 |
Алмере Сити |
2.17 |
3.48 |
2.84 |
| 06.10.2017 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
3 - 2 |
МВВ Маастрихт |
2.31 |
3.44 |
2.69 |
| 03.03.2017 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
2 - 2 |
Алмере Сити |
1.85 |
3.60 |
3.66 |
| 23.09.2016 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
2 - 1 |
МВВ Маастрихт |
2.34 |
3.46 |
2.65 |
| 15.02.2016 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
0 - 0 |
Алмере Сити |
2.01 |
3.60 |
3.15 |
| 18.09.2015 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
0 - 3 |
МВВ Маастрихт |
2.17 |
3.44 |
2.90 |
| 16.01.2015 |
Ерсте Дивизи |
МВВ Маастрихт |
1 - 0 |
Алмере Сити |
3.29 |
3.50 |
1.97 |
| 08.08.2014 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
5 - 0 |
МВВ Маастрихт |
2.08 |
3.40 |
3.11 |
| 28.03.2014 |
Ерсте Дивизи |
Алмере Сити |
1 - 0 |
МВВ Маастрихт |
2.62 |
3.29 |
2.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Алмере Сити имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Класиране в Ерсте Дивизи
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йънг Аякс |
38 |
25 |
4 |
9 |
89 |
54 |
+35 |
79 |
| 2 |
Фортуна Ситард |
38 |
24 |
6 |
8 |
81 |
41 |
+40 |
78 |
| 3 |
НЕК Ниймеген |
38 |
22 |
8 |
8 |
82 |
46 |
+36 |
74 |
| 4 |
Де Граафшап |
38 |
18 |
11 |
9 |
78 |
47 |
+31 |
65 |
| 5 |
Йънг ПСВ |
38 |
19 |
7 |
12 |
76 |
54 |
+22 |
64 |
| 6 |
Телстар |
38 |
16 |
13 |
9 |
66 |
63 |
+3 |
61 |
| 7 |
Еммен |
38 |
14 |
16 |
8 |
58 |
50 |
+8 |
58 |
| 8 |
Камбур |
38 |
16 |
10 |
12 |
58 |
53 |
+5 |
58 |
| 9 |
Алмере Сити |
38 |
15 |
7 |
16 |
70 |
76 |
-6 |
52 |
| 10 |
МВВ Маастрихт |
38 |
14 |
8 |
16 |
57 |
56 |
+1 |
50 |
| 11 |
Ден Бош |
38 |
12 |
11 |
15 |
59 |
55 |
+4 |
47 |
| 12 |
ФК Айндховен |
38 |
14 |
5 |
19 |
61 |
83 |
-22 |
47 |
| 13 |
Дордрехт |
38 |
14 |
5 |
19 |
57 |
81 |
-24 |
47 |
| 14 |
Волендам |
38 |
13 |
7 |
18 |
59 |
67 |
-8 |
46 |
| 15 |
ТОП Ос |
38 |
12 |
10 |
16 |
53 |
65 |
-12 |
46 |
| 16 |
Йънг АЗ Алкмаар |
38 |
14 |
4 |
20 |
57 |
70 |
-13 |
46 |
| 17 |
Го Ахед Игълс |
38 |
9 |
10 |
19 |
48 |
68 |
-20 |
37 |
| 18 |
Ваалвийк |
38 |
8 |
13 |
17 |
37 |
61 |
-24 |
37 |
| 19 |
Хелмонд Спорт |
38 |
9 |
9 |
20 |
50 |
67 |
-17 |
36 |
| 20 |
Йънг Утрехт |
38 |
7 |
6 |
25 |
37 |
76 |
-39 |
27 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.60 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.29 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
7.00 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.10 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.05.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите