Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Алмере Сити
ТОП Ос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 10.00 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.20 | 1.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмере, а гостите от Ос. Разстоянието между двата града е 70.4 км. Мачът ще се играе на стадион Алмере Сити, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Алмере Сити. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алмере Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 1 | Камбур | 2.94 | 3.57 | 2.12 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 3 | Алмере Сити | 2.32 | 3.53 | 2.64 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 1 | Еммен | 1.99 | 3.51 | 3.27 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.99 | 3.58 | 3.20 |
| 30.01.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 6 - 3 | Алмере Сити | 1.59 | 4.18 | 4.46 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 0 | Фортуна Ситард | 1.52 | 4.22 | 5.01 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 2 | Волендам | 2.70 | 3.40 | 2.33 |
| 05.01.2017 | Приятелски срещи | Алмере Сити | 2 - 3 | Грьонинген | 3.04 | 3.93 | 1.93 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 4 - 1 | Алмере Сити | 1.98 | 3.63 | 3.21 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 6 - 2 | Ваалвийк | 1.71 | 3.82 | 4.06 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
ТОП Ос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | ТОП Ос | 1.44 | 4.61 | 5.49 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | МВВ Маастрихт | 3.40 | 3.66 | 1.90 |
| 03.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 3 - 1 | ТОП Ос | 2.21 | 3.53 | 2.79 |
| 27.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | ВВВ Венло | 4.25 | 3.92 | 1.65 |
| 20.01.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.81 | 3.80 | 3.62 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 2 | Дордрехт | 1.98 | 3.67 | 3.15 |
| 16.12.2016 | Ерсте Дивизи | Волендам | 3 - 1 | ТОП Ос | 1.31 | 5.27 | 7.26 |
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 3 - 1 | Фортуна Ситард | 1.57 | 4.16 | 4.60 |
| 02.12.2016 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 3 - 5 | ТОП Ос | 1.47 | 4.41 | 5.39 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 2 - 3 | Алмере Сити | 2.70 | 3.55 | 2.27 |
| 08.04.2016 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 2 | Алмере Сити | 3.72 | 3.84 | 1.77 |
| 27.11.2015 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 1 | ТОП Ос | 1.86 | 3.74 | 3.48 |
| 23.01.2015 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 4 - 1 | Алмере Сити | 2.30 | 3.48 | 2.66 |
| 12.09.2014 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 4 - 2 | ТОП Ос | 2.15 | 3.50 | 2.87 |
| 04.04.2014 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 0 - 3 | Алмере Сити | 1.81 | 3.64 | 3.65 |
| 20.09.2013 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 4 - 1 | ТОП Ос | 1.97 | 3.43 | 3.38 |
| 01.04.2013 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 3 - 2 | Алмере Сити | 2.07 | 3.41 | 3.13 |
| 31.08.2012 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 3 | ТОП Ос | 1.87 | 3.61 | 3.54 |
| 23.03.2012 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 2 | ТОП Ос | 1.84 | 3.73 | 3.53 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Алмере Сити имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Ерсте Дивизи класиране към 24.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 26 | +38 | 59 |
| 2 | Йънг Аякс | 26 | +29 | 53 |
| 3 | Волендам | 26 | +20 | 48 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 26 | +15 | 47 |
| 5 | Йънг ПСВ | 26 | +15 | 46 |
| 6 | Камбур | 26 | +9 | 43 |
| 7 | Алмере Сити | 26 | +5 | 42 |
| 8 | НАК Бреда | 26 | +5 | 41 |
| 9 | ФК Айндховен | 26 | -1 | 39 |
| 10 | Ваалвийк | 26 | -2 | 39 |
| 11 | Еммен | 26 | +6 | 38 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 26 | -6 | 37 |
| 13 | Ден Бош | 26 | -8 | 33 |
| 14 | ТОП Ос | 26 | -16 | 30 |
| 15 | Телстар | 26 | -11 | 29 |
| 16 | Де Граафшап | 26 | -6 | 24 |
| 17 | Йънг Утрехт | 26 | -21 | 23 |
| 18 | Фортуна Ситард | 26 | -13 | 21 |
| 19 | Дордрехт | 26 | -17 | 18 |
| 20 | Ахил '29 | 26 | -41 | 7 |
Хронология в първенството
| Алмере Сити | |
| ТОП Ос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алмере Сити | Алмере Сити | ТОП Ос | ТОП Ос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 4 | 7 - 0 | 7 - 0 | ||
| 3 | Волендам | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 4 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 5 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 6 | Камбур | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 7 | Алмере Сити | - | - | - | 2 - 3 | |||
| 8 | НАК Бреда | 3 - 1 | 3 - 4 | |||||
| 9 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 0 | 6 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Ваалвийк | 6 - 2 | 6 - 2 | 2 - 5 | ||||
| 11 | Еммен | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||
| 12 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 13 | Ден Бош | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | ТОП Ос | 2 - 3 | - | - | - | |||
| 15 | Телстар | 3 - 6 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 16 | Де Граафшап | 4 - 1 | 3 - 5 | 3 - 5 | ||||
| 17 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | 4 - 2 | |||||
| 18 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | |||
| 19 | Дордрехт | 1 - 4 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 20 | Ахил '29 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Алмере Сити | ТОП Ос | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 42 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 28 | 13 |
Форма в шампионата
| Алмере Сити | ТОП Ос | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
3 10 |
9
3 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 3 |
4
1 8 |
Голове в шампионата
| Алмере Сити | ТОП Ос | |
|
Вкарани
Получени |
53
48 |
50
66 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
14 |
20
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 10.00 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.00 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.20 | 1.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
