Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
21:00
Алмере Сити
Йънг Утрехт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 6.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмере, а гостите от Утрехт. Разстоянието между двата града е 31.7 км. Мачът ще се играе на стадион Алмере Сити, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Алмере Сити. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алмере Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 3 - 2 | Алмере Сити | 1.42 | 4.37 | 6.29 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 2 - 0 | Телстар | 1.32 | 5.07 | 7.30 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 3 - 3 | Алмере Сити | 5.72 | 4.38 | 1.45 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 0 | Дордрехт | 1.33 | 4.83 | 7.33 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 1 | Алмере Сити | 2.42 | 3.32 | 2.64 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Алмере Сити | 1.85 | 3.60 | 3.66 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 3 | ТОП Ос | 1.42 | 4.73 | 5.60 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 0 - 1 | Камбур | 2.94 | 3.57 | 2.12 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 3 | Алмере Сити | 2.32 | 3.53 | 2.64 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Алмере Сити | 3 - 1 | Еммен | 1.99 | 3.51 | 3.27 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Йънг Утрехт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 1 | ТОП Ос | 2.09 | 3.76 | 2.86 |
| 03.04.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Аякс | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.21 | 6.20 | 9.57 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 3 - 1 | ФК Айндховен | 4.03 | 3.80 | 1.71 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.33 | 4.63 | 7.86 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 1 | Ахил '29 | 1.68 | 3.72 | 4.36 |
| 06.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 0 - 0 | ВВВ Венло | 7.51 | 4.55 | 1.35 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Йънг Утрехт | 1.79 | 3.66 | 3.85 |
| 13.02.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 2 - 4 | Волендам | 3.81 | 3.71 | 1.78 |
| 06.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 2 | Йънг Утрехт | 1.78 | 3.68 | 3.84 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг Утрехт | 1 - 1 | Алмере Сити | 3.24 | 3.57 | 1.98 |
Ерсте Дивизи класиране към 14.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 33 | +41 | 72 |
| 2 | Йънг Аякс | 33 | +34 | 64 |
| 3 | Йънг ПСВ | 33 | +26 | 59 |
| 4 | Камбур | 33 | +23 | 59 |
| 5 | Волендам | 33 | +21 | 57 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 33 | +14 | 56 |
| 7 | НАК Бреда | 33 | +11 | 56 |
| 8 | Алмере Сити | 33 | +10 | 54 |
| 9 | Еммен | 33 | +9 | 49 |
| 10 | Ваалвийк | 33 | -5 | 49 |
| 11 | ФК Айндховен | 33 | -6 | 47 |
| 12 | Де Граафшап | 33 | +5 | 42 |
| 13 | Ден Бош | 33 | -12 | 41 |
| 14 | Хелмонд Спорт | 33 | -17 | 41 |
| 15 | Телстар | 33 | -16 | 34 |
| 16 | ТОП Ос | 33 | -26 | 34 |
| 17 | Фортуна Ситард | 33 | -13 | 32 |
| 18 | Йънг Утрехт | 33 | -24 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 33 | -22 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 33 | -53 | 11 |
Хронология в първенството
| Алмере Сити | |
| Йънг Утрехт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алмере Сити | Алмере Сити | Йънг Утрехт | Йънг Утрехт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Йънг Аякс | 1 - 4 | 6 - 3 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Камбур | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 5 | Волендам | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | МВВ Маастрихт | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | НАК Бреда | 3 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 8 | Алмере Сити | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 9 | Еммен | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 10 | Ваалвийк | 6 - 2 | 6 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 11 | ФК Айндховен | 4 - 0 | 4 - 1 | 4 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Де Граафшап | 4 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 13 | Ден Бош | 4 - 1 | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 14 | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 15 | Телстар | 2 - 0 | 3 - 6 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
| 16 | ТОП Ос | 3 - 3 | 2 - 3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 18 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 19 | Дордрехт | 3 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 20 | Ахил '29 | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Алмере Сити | Йънг Утрехт | |
| Позиция | 8 | 18 |
| Точки | 54 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 20 |
| Точки | 35 | 6 |
Форма в шампионата
| Алмере Сити | Йънг Утрехт | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
6 11 |
8
7 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
2 3 |
1
3 12 |
Голове в шампионата
| Алмере Сити | Йънг Утрехт | |
|
Вкарани
Получени |
69
59 |
40
64 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
35
17 |
15
40 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 6.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.13 | 4.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.00 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.40 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.91 | 1.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
