Шотландия - Купа на Шотландия (2017 - 2018)
събота, 20 януари, 2018
17:00
Алоа Атлетик
Дънди Юнайтед
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алоа, а гостите от Дънди.
Разстоянието между двата града е 66.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рекриейшън Парк,
който има капацитет от
3 412 места.
Снимки от Google карта
стадион Рекриейшън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.54 |
3.27 |
2.51 |
| 06.01.2018 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
3 - 1 |
Албион Роувърс |
1.97 |
3.58 |
3.27 |
| 02.01.2018 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
2 - 2 |
Куинс парк ФК |
1.73 |
3.55 |
4.31 |
| 23.12.2017 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Странрар |
2.12 |
3.35 |
3.09 |
| 09.12.2017 |
Първа Лига |
Форфар Атлетик |
0 - 2 |
Алоа Атлетик |
3.63 |
3.55 |
1.87 |
| 02.12.2017 |
Първа Лига |
Рейт Роувърс |
2 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.83 |
3.49 |
3.86 |
| 25.11.2017 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Еър Юнайтед |
3.95 |
3.76 |
1.74 |
| 18.11.2017 |
Купа на Шотландия |
Стенхаусмюър |
1 - 2 |
Алоа Атлетик |
2.95 |
3.34 |
2.18 |
| 11.11.2017 |
Първа Лига |
Албион Роувърс |
0 - 2 |
Алоа Атлетик |
2.81 |
3.51 |
2.21 |
| 04.11.2017 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
1.69 |
3.81 |
4.21 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Дънди Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.01.2018 |
Чемпиъншип |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.65 |
3.28 |
2.47 |
| 06.01.2018 |
Чемпиъншип |
Фолкърк |
6 - 1 |
Дънди Юнайтед |
3.30 |
3.22 |
2.11 |
| 02.01.2018 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
4 - 1 |
Брихин Сити |
1.17 |
6.61 |
12.39 |
| 29.12.2017 |
Чемпиъншип |
Сейнт Мирън |
2 - 0 |
Дънди Юнайтед |
2.98 |
3.32 |
2.21 |
| 23.12.2017 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Ливингстън |
1.83 |
3.37 |
4.08 |
| 09.12.2017 |
Чемпиъншип |
Грийнок Мортън |
0 - 2 |
Дънди Юнайтед |
2.90 |
3.27 |
2.29 |
| 02.12.2017 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
2 - 1 |
Дънфърмлин |
1.88 |
3.34 |
3.91 |
| 25.11.2017 |
Чемпиъншип |
Брихин Сити |
1 - 1 |
Дънди Юнайтед |
8.53 |
5.42 |
1.27 |
| 19.11.2017 |
Чемпиъншип |
Дънди Юнайтед |
3 - 0 |
Фолкърк |
2.09 |
3.24 |
3.28 |
| 11.11.2017 |
Чалъндж Къп |
Дънди Юнайтед |
1 - 2 |
Крусейдърс |
1.99 |
3.44 |
3.38 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2017 |
Чалъндж Къп |
Дънди Юнайтед |
3 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.58 |
4.03 |
4.66 |
| 25.08.2009 |
Купа на Лигата |
Алоа Атлетик |
0 - 2 |
Дънди Юнайтед |
7.51 |
4.57 |
1.34 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Алоа Атлетик имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рейт Роувърс |
20 |
14 |
4 |
2 |
43 |
17 |
+26 |
46 |
| 2 |
Еър Юнайтед |
22 |
14 |
3 |
5 |
59 |
29 |
+30 |
45 |
| 3 |
Арброут |
20 |
10 |
3 |
7 |
41 |
30 |
+11 |
33 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
20 |
9 |
4 |
7 |
32 |
26 |
+6 |
31 |
| 5 |
Странрар |
21 |
8 |
5 |
8 |
35 |
38 |
-3 |
29 |
| 6 |
Ийст Файф |
22 |
8 |
3 |
11 |
33 |
40 |
-7 |
27 |
| 7 |
Еърдриониънс |
21 |
6 |
7 |
8 |
30 |
39 |
-9 |
25 |
| 8 |
Албион Роувърс |
20 |
6 |
4 |
10 |
43 |
49 |
-6 |
22 |
| 9 |
Куинс парк ФК |
22 |
4 |
6 |
12 |
24 |
46 |
-22 |
18 |
| 10 |
Форфар Атлетик |
22 |
5 |
3 |
14 |
23 |
49 |
-26 |
18 |
Дънди Юнайтед класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
22 |
15 |
6 |
1 |
48 |
15 |
+33 |
51 |
| 2 |
Абърдийн |
22 |
13 |
4 |
5 |
33 |
24 |
+9 |
43 |
| 3 |
Рейнджърс |
22 |
12 |
4 |
6 |
41 |
25 |
+16 |
40 |
| 4 |
Хибърниън |
22 |
9 |
8 |
5 |
31 |
27 |
+4 |
35 |
| 5 |
Хартс |
22 |
7 |
9 |
6 |
21 |
19 |
+2 |
30 |
| 6 |
Килмарнък |
21 |
6 |
8 |
7 |
25 |
28 |
-3 |
26 |
| 7 |
Сейнт Джонстън |
21 |
7 |
5 |
9 |
21 |
30 |
-9 |
26 |
| 8 |
Мъдъруел |
21 |
7 |
3 |
11 |
26 |
32 |
-6 |
24 |
| 9 |
Хамилтън |
21 |
6 |
5 |
10 |
30 |
34 |
-4 |
23 |
| 10 |
Дънди ФК |
22 |
6 |
4 |
12 |
23 |
32 |
-9 |
22 |
| 11 |
Партик Тисъл |
22 |
5 |
5 |
12 |
19 |
37 |
-18 |
20 |
| 12 |
Рос Каунти |
22 |
4 |
5 |
13 |
21 |
36 |
-15 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.00 |
1.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.29 |
1.25 |
1.18 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.01.2018 16:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите