Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Алоа Атлетик
Еърдриониънс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алоа, а гостите от Еърдри.
Разстоянието между двата града е 30.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рекриейшън Парк,
който има капацитет от
3 412 места.
Снимки от Google карта
стадион Рекриейшън Парк.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
2 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.04 |
3.36 |
3.14 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 1 |
Куин ъф Саут |
1.72 |
3.75 |
3.90 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
0 - 3 |
Алоа Атлетик |
2.17 |
3.19 |
3.00 |
| 13.10.2026 |
Чалъндж Къп |
Анан Атлетик |
0 - 0 |
Алоа Атлетик |
3.03 |
3.28 |
2.11 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 3 |
Хамилтън |
3.80 |
3.48 |
1.80 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Рос Каунти |
4 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.29 |
5.12 |
7.39 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Ийст Килбрайд |
2.48 |
3.37 |
2.48 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
2.34 |
3.21 |
2.72 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Коув Рейнджърс |
1 - 1 |
Алоа Атлетик |
3.24 |
3.36 |
2.00 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Питърхед |
1.87 |
3.41 |
3.63 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Еърдриониънс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
5 - 0 |
Елгин Сити |
1.75 |
3.60 |
3.80 |
| 31.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
0 - 1 |
Коув Рейнджърс |
1.77 |
3.49 |
3.93 |
| 24.10.2026 |
Първа Лига |
Рос Каунти |
4 - 0 |
Еърдриониънс |
1.22 |
5.74 |
8.88 |
| 17.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Хамилтън |
3.28 |
3.44 |
1.96 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Ийст Килбрайд |
2 - 2 |
Еърдриониънс |
1.93 |
3.50 |
3.33 |
| 03.10.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Монтроуз |
1.96 |
3.44 |
3.30 |
| 26.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Еърдриониънс |
7 - 1 |
Берик Рейнджърс |
1.11 |
7.80 |
14.12 |
| 22.09.2026 |
Чалъндж Къп |
Бонириг Р. Атл. |
1 - 6 |
Еърдриониънс |
3.31 |
3.75 |
1.84 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 2 |
Еърдриониънс |
2.83 |
3.23 |
2.26 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
2.34 |
3.21 |
2.72 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
2.34 |
3.21 |
2.72 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Алоа Атлетик |
1.60 |
3.90 |
4.69 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
2.46 |
3.23 |
2.61 |
| 09.12.2025 |
Чалъндж Къп |
Алоа Атлетик |
2 - 3 |
Еърдриониънс |
2.67 |
3.14 |
2.41 |
| 26.07.2025 |
Купа на Лигата |
Еърдриониънс |
2 - 3 |
Алоа Атлетик |
1.73 |
3.40 |
4.52 |
| 01.04.2023 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 1 |
Еърдриониънс |
2.65 |
3.27 |
2.37 |
| 28.01.2023 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
4 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.93 |
3.42 |
3.38 |
| 15.10.2022 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
2 - 0 |
Еърдриониънс |
2.76 |
3.39 |
2.24 |
| 23.09.2022 |
Чалъндж Къп |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
2.13 |
3.50 |
2.91 |
| 20.08.2022 |
Първа Лига |
Еърдриониънс |
2 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.80 |
3.57 |
3.83 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Алоа Атлетик имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рос Каунти |
13 |
11 |
2 |
0 |
45 |
8 |
+37 |
35 |
| 2 |
Хамилтън |
13 |
10 |
3 |
0 |
27 |
6 |
+21 |
33 |
| 3 |
Монтроуз |
13 |
6 |
2 |
5 |
18 |
21 |
-3 |
20 |
| 4 |
Ийст Килбрайд |
12 |
5 |
3 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
18 |
| 5 |
Питърхед |
13 |
4 |
1 |
8 |
11 |
21 |
-10 |
13 |
| 6 |
Еърдриониънс |
13 |
3 |
4 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
13 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
13 |
4 |
1 |
8 |
13 |
36 |
-23 |
13 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
13 |
3 |
3 |
7 |
13 |
16 |
-3 |
12 |
| 9 |
Ийст Файф |
13 |
2 |
6 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
12 |
| 10 |
Коув Рейнджърс |
12 |
2 |
3 |
7 |
10 |
18 |
-8 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Алоа Атлетик |
|
| Еърдриониънс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Алоа Атлетик |
Алоа Атлетик |
|
Еърдриониънс |
Еърдриониънс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рос Каунти |
|
4 - 1 |
|
|
1 - 3 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 2 |
Хамилтън |
0 - 3 |
1 - 0 |
0 - 3 |
|
1 - 2 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 3 |
Монтроуз |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 4 |
Ийст Килбрайд |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Питърхед |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Еърдриониънс |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Куин ъф Саут |
0 - 1 |
0 - 2 |
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Алоа Атлетик |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 9 |
Ийст Файф |
0 - 0 |
0 - 3 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Коув Рейнджърс |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Алоа Атлетик |
Еърдриониънс |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
13 |
10 |
| Получени Голове |
16 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.77 |
| Средно Получени |
1.23 |
1.54 |
| Мачове Вкарал |
62% |
62% |
| Мачове Получил |
69% |
69% |
| Гол/Гол |
38% |
46% |
| Над 1.5 |
69% |
62% |
| Над 2.5 |
46% |
54% |
| Над 3.5 |
8% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
13 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
0.83 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
83% |
| Гол/Гол |
33% |
50% |
| Над 1.5 |
67% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
83% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.40 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.25 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.93 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака