Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 21 юли, 2026
21:45
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 4 - 2)
Краен победител Алоа Атлетик
с резултат 4 - 2 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.50 |
5.50 |
1.22 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.13 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.00 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алоа, а гостите от Фолкърк.
Разстоянието между двата града е 13.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рекриейшън Парк,
който има капацитет от
3 412 места.
Снимки от Google карта
стадион Рекриейшън Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Алоа Атлетик |
2 - 2 |
Странрар |
1.54 |
4.03 |
5.19 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Единбург Сити |
2 - 0 |
Алоа Атлетик |
5.24 |
4.13 |
1.52 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Алоа Атлетик |
0 - 3 |
Ливингстън |
4.85 |
4.14 |
1.50 |
| 16.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Стенхаусмюър |
0 - 1 |
Алоа Атлетик |
2.20 |
3.30 |
2.95 |
| 13.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 3 |
Стенхаусмюър |
2.36 |
3.41 |
2.64 |
| 09.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Алоа Атлетик |
1.60 |
3.90 |
4.69 |
| 05.05.2026 |
ЧШ Плейоф |
Алоа Атлетик |
1 - 0 |
Еърдриониънс |
2.46 |
3.23 |
2.61 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 4 |
Куин ъф Саут |
2.21 |
3.30 |
2.85 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Стенхаусмюър |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.91 |
3.33 |
3.55 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
2 - 0 |
Ийст Файф |
1.70 |
3.65 |
4.11 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Фолкърк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фолкърк |
1 - 0 |
Генк |
3.19 |
3.58 |
1.92 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Фолкърк |
0 - 1 |
Еър Юнайтед |
1.42 |
4.51 |
5.98 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Единбург Сити |
0 - 5 |
Фолкърк |
13.00 |
7.42 |
1.15 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Еърдриониънс |
1 - 2 |
Фолкърк |
5.51 |
4.30 |
1.44 |
| 16.05.2026 |
Група за Титлата |
Фолкърк |
2 - 5 |
Рейнджърс |
3.71 |
3.79 |
1.86 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Хартс |
3 - 0 |
Фолкърк |
1.40 |
4.67 |
7.08 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Фолкърк |
1 - 3 |
Хибърниън |
2.15 |
3.51 |
3.11 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Фолкърк |
1 - 0 |
Мъдъруел |
2.70 |
3.38 |
2.45 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Селтик |
3 - 1 |
Фолкърк |
1.37 |
4.90 |
7.07 |
| 18.04.2026 |
Купа на Шотландия |
Дънфърмлин |
0 - 0 |
Фолкърк |
4.77 |
3.84 |
1.61 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.07.2024 |
Приятелски срещи |
Фолкърк |
2 - 2 |
Алоа Атлетик |
- |
- |
- |
| 04.05.2024 |
Първа Лига |
Фолкърк |
2 - 2 |
Алоа Атлетик |
1.18 |
6.69 |
9.82 |
| 27.01.2024 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
0 - 5 |
Фолкърк |
7.82 |
4.66 |
1.32 |
| 28.10.2023 |
Първа Лига |
Фолкърк |
3 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.26 |
5.33 |
9.07 |
| 26.08.2023 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 4 |
Фолкърк |
4.92 |
3.91 |
1.58 |
| 22.04.2023 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 4 |
Фолкърк |
2.87 |
3.19 |
2.23 |
| 18.02.2023 |
Първа Лига |
Фолкърк |
1 - 0 |
Алоа Атлетик |
1.60 |
3.68 |
4.75 |
| 07.02.2023 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 1 |
Фолкърк |
3.28 |
3.24 |
2.04 |
| 21.01.2023 |
Купа на Шотландия |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Фолкърк |
3.21 |
3.34 |
2.11 |
| 18.10.2022 |
Първа Лига |
Фолкърк |
3 - 1 |
Алоа Атлетик |
1.66 |
3.69 |
4.36 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 7 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Алоа Атлетик имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Фолкърк класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хартс |
33 |
21 |
7 |
5 |
58 |
28 |
+30 |
70 |
| 2 |
Рейнджърс |
33 |
19 |
12 |
2 |
66 |
31 |
+35 |
69 |
| 3 |
Селтик |
33 |
21 |
4 |
8 |
59 |
35 |
+24 |
67 |
| 4 |
Мъдъруел |
33 |
14 |
12 |
7 |
52 |
29 |
+23 |
54 |
| 5 |
Хибърниън |
33 |
13 |
12 |
8 |
51 |
37 |
+14 |
51 |
| 6 |
Фолкърк |
33 |
13 |
7 |
13 |
45 |
48 |
-3 |
46 |
| 7 |
Дънди Юнайтед |
33 |
9 |
13 |
11 |
45 |
54 |
-9 |
40 |
| 8 |
Абърдийн |
33 |
9 |
6 |
18 |
33 |
48 |
-15 |
33 |
| 9 |
Дънди ФК |
33 |
8 |
9 |
16 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 10 |
Сейнт Мирън |
33 |
7 |
9 |
17 |
27 |
48 |
-21 |
30 |
| 11 |
Килмарнък |
33 |
6 |
10 |
17 |
37 |
65 |
-28 |
28 |
| 12 |
Ливингстън |
33 |
1 |
13 |
19 |
35 |
66 |
-31 |
16 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
9.50 |
5.50 |
1.22 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
1.13 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
9.00 |
1.07 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите