Шотландия - Първа Лига (2026 - 2027)
17:00
Алоа Атлетик
Ийст Файф
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алоа, а гостите от Медил. Разстоянието между двата града е 48.2 км. Мачът ще се играе на стадион Рекриейшън Парк, който има капацитет от 3 412 места. Снимки от Google карта стадион Рекриейшън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Купа на Лигата | Еър Юнайтед | 4 - 1 | Алоа Атлетик | 1.41 | 4.42 | 6.10 |
| 21.07.2026 | Купа на Лигата | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Фолкърк | 10.10 | 5.76 | 1.21 |
| 18.07.2026 | Купа на Лигата | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Странрар | 1.54 | 4.03 | 5.19 |
| 14.07.2026 | Купа на Лигата | Единбург Сити | 2 - 0 | Алоа Атлетик | 5.24 | 4.13 | 1.52 |
| 30.06.2026 | Приятелски срещи | Алоа Атлетик | 0 - 3 | Ливингстън | 4.85 | 4.14 | 1.50 |
| 16.05.2026 | ЧШ Плейоф | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 2.20 | 3.30 | 2.95 |
| 13.05.2026 | ЧШ Плейоф | Алоа Атлетик | 1 - 3 | Стенхаусмюър | 2.36 | 3.41 | 2.64 |
| 09.05.2026 | ЧШ Плейоф | Еърдриониънс | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 1.60 | 3.90 | 4.69 |
| 05.05.2026 | ЧШ Плейоф | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Еърдриониънс | 2.46 | 3.23 | 2.61 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 4 | Куин ъф Саут | 2.21 | 3.30 | 2.85 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Ийст Файф - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Купа на Лигата | Сейнт Джонстън | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.13 | 7.24 | 13.88 |
| 14.07.2026 | Купа на Лигата | Ийст Файф | 2 - 0 | Грийнок Мортън | 2.65 | 3.51 | 2.33 |
| 11.07.2026 | Купа на Лигата | Инвърнес КТ | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.27 | 5.27 | 8.74 |
| 02.05.2026 | Първа Лига | Коув Рейнджърс | 0 - 0 | Ийст Файф | 2.17 | 3.25 | 2.96 |
| 25.04.2026 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Инвърнес КТ | 6.18 | 4.26 | 1.41 |
| 18.04.2026 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 0 | Ийст Файф | 1.70 | 3.65 | 4.11 |
| 11.04.2026 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 1 | Питърхед | 2.53 | 3.39 | 2.40 |
| 04.04.2026 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Ийст Файф | 1.78 | 3.57 | 3.76 |
| 28.03.2026 | Първа Лига | Ийст Файф | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 4.62 | 3.36 | 1.68 |
| 21.03.2026 | Първа Лига | Куин ъф Саут | 2 - 2 | Ийст Файф | 1.54 | 3.87 | 4.95 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 0 | Ийст Файф | 1.70 | 3.65 | 4.11 |
| 28.02.2026 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 2 | Алоа Атлетик | 3.40 | 3.44 | 1.91 |
| 18.10.2025 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Ийст Файф | 2.55 | 3.20 | 2.47 |
| 09.08.2025 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 1 | Алоа Атлетик | 2.87 | 3.33 | 2.19 |
| 16.07.2024 | Купа на Лигата | Алоа Атлетик | 0 - 0 | Ийст Файф | 2.00 | 3.47 | 3.22 |
| 12.07.2022 | Купа на Лигата | Алоа Атлетик | 1 - 1 | Ийст Файф | 1.65 | 3.70 | 4.51 |
| 26.03.2022 | Първа Лига | Ийст Файф | 0 - 3 | Алоа Атлетик | 2.62 | 3.14 | 2.49 |
| 12.02.2022 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 3 | Ийст Файф | 1.90 | 3.42 | 3.51 |
| 04.12.2021 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 1 | Алоа Атлетик | 2.74 | 3.47 | 2.23 |
| 07.08.2021 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 3 - 1 | Ийст Файф | 1.71 | 3.73 | 4.01 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алоа Атлетик имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.50 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.22 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра