Шотландия - Първа Лига (2016 - 2017)
17:00
Алоа Атлетик
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алоа, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 9.8 км. Мачът ще се играе на стадион Рекриейшън Парк, който има капацитет от 3 412 места. Снимки от Google карта стадион Рекриейшън Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алоа Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 3 - 0 | Ийст Файф | 1.85 | 3.43 | 3.81 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 1 | Еърдриониънс | 1.76 | 3.83 | 3.76 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Куинс парк ФК | 0 - 2 | Алоа Атлетик | 2.88 | 3.32 | 2.25 |
| 04.02.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 2 - 2 | Ливингстън | 3.00 | 3.44 | 2.12 |
| 28.01.2017 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Алоа Атлетик | 2.99 | 3.40 | 2.15 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Алоа Атлетик | 2 - 3 | Дънфърмлин | 3.50 | 3.53 | 1.89 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 1 | Питърхед | 1.81 | 3.58 | 3.75 |
| 07.01.2017 | Първа Лига | Странрар | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 2.81 | 3.22 | 2.34 |
| 31.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 4 | Алоа Атлетик | 4.00 | 3.84 | 1.72 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 2 | Брихин Сити | 1.58 | 3.82 | 4.96 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 3 - 1 | Питърхед | 2.78 | 3.35 | 2.30 |
| 18.02.2017 | Първа Лига | Албион Роувърс | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 2.10 | 3.40 | 3.20 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Куинс парк ФК | 2.51 | 3.33 | 2.52 |
| 04.02.2017 | Първа Лига | Брихин Сити | 2 - 2 | Стенхаусмюър | 2.27 | 3.47 | 2.75 |
| 28.01.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 4 - 2 | Еърдриониънс | 2.89 | 3.55 | 2.15 |
| 21.01.2017 | Купа на Шотландия | Сейнт Джонстън | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 1.12 | 7.02 | 15.79 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 0 | Странрар | 3.13 | 3.45 | 2.07 |
| 07.01.2017 | Първа Лига | Ийст Файф | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.71 | 3.76 | 4.12 |
| 31.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 4 | Алоа Атлетик | 4.00 | 3.84 | 1.72 |
| 26.12.2016 | Първа Лига | Питърхед | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 1.55 | 4.18 | 4.82 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 4 | Алоа Атлетик | 4.00 | 3.84 | 1.72 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 4 - 1 | Стенхаусмюър | 1.36 | 4.88 | 6.65 |
| 24.09.2016 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 2 | Алоа Атлетик | 4.39 | 3.91 | 1.64 |
| 09.03.2013 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Алоа Атлетик | 3.00 | 3.43 | 2.11 |
| 02.01.2013 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.65 | 3.66 | 4.51 |
| 24.11.2012 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 0 - 2 | Алоа Атлетик | 2.85 | 3.44 | 2.17 |
| 15.09.2012 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 0 - 2 | Стенхаусмюър | 2.01 | 3.31 | 3.31 |
| 23.04.2011 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 2.10 | 3.48 | 2.94 |
| 02.01.2011 | Първа Лига | Стенхаусмюър | 2 - 3 | Алоа Атлетик | 3.31 | 3.41 | 1.99 |
| 13.11.2010 | Първа Лига | Алоа Атлетик | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.72 | 3.65 | 4.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Алоа Атлетик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 11.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливингстън | 26 | +32 | 54 |
| 2 | Алоа Атлетик | 26 | +18 | 44 |
| 3 | Ийст Файф | 26 | +5 | 38 |
| 4 | Еърдриониънс | 26 | -7 | 36 |
| 5 | Брихин Сити | 25 | -2 | 35 |
| 6 | Куинс парк ФК | 26 | -11 | 35 |
| 7 | Странрар | 27 | -4 | 32 |
| 8 | Питърхед | 27 | -10 | 31 |
| 9 | Албион Роувърс | 25 | -7 | 30 |
| 10 | Стенхаусмюър | 26 | -14 | 29 |
Хронология в първенството
| Алоа Атлетик | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алоа Атлетик | Алоа Атлетик | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливингстън | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 0 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Алоа Атлетик | - | - | - | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Ийст Файф | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Еърдриониънс | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 5 | 0 - 5 | |
| 5 | Брихин Сити | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Куинс парк ФК | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Странрар | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Питърхед | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Албион Роувърс | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Стенхаусмюър | 4 - 1 | 2 - 4 | 4 - 1 | - | - | - | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Алоа Атлетик | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 44 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 19 | 14 |
Форма в шампионата
| Алоа Атлетик | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 6 |
8
5 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 4 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Алоа Атлетик | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
51
33 |
37
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
16 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.22 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
