Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2017)
17:00
Алта
Рауфос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.80 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.07.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алта, а гостите от Рауфос. Разстоянието между двата града е 1 178.5 км. Мачът ще се играе на стадион Алта Идретспарк, който има капацитет от 3 000 места, от които седящи 1 000. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Алта Идретспарк. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Алта - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.06.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 2 - 1 | Алта | 1.51 | 4.23 | 4.79 |
| 17.06.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 0 | Киелсос | 2.04 | 3.45 | 3.05 |
| 10.06.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 2 - 2 | Алта | 1.82 | 3.75 | 3.44 |
| 04.06.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 1 - 0 | Финснес | 2.17 | 3.82 | 2.62 |
| 28.05.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 0 - 0 | Алта | 4.80 | 4.72 | 1.43 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Алта | 1.55 | 4.31 | 4.32 |
| 20.05.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 2 | Аскер | 1.74 | 3.89 | 3.56 |
| 13.05.2017 | Д2 Група 1 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | Алта | - | - | - |
| 07.05.2017 | Д2 Група 1 | Алта | 2 - 1 | Нюбергсунд | 1.32 | 4.97 | 6.75 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 2 - 4 | Алта | 1.64 | 4.21 | 3.88 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Рауфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.06.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 1 - 1 | Берум | 1.81 | 3.83 | 3.34 |
| 17.06.2017 | Д2 Група 1 | Фолу | 0 - 5 | Рауфос | 3.51 | 3.66 | 1.82 |
| 11.06.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 2 - 1 | Шайд | 2.62 | 3.51 | 2.28 |
| 05.06.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 0 - 2 | КФУМ Осло | 1.59 | 4.06 | 4.21 |
| 28.05.2017 | Д2 Група 1 | ХамКам | 2 - 0 | Рауфос | 1.71 | 4.28 | 3.36 |
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Рауфос | 0 - 2 | Согндал | 4.93 | 4.18 | 1.49 |
| 20.05.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 2 - 2 | Киелсос | 1.36 | 4.77 | 5.92 |
| 14.05.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 2 | Рауфос | 2.05 | 3.86 | 2.75 |
| 07.05.2017 | Д2 Група 1 | Рауфос | 1 - 3 | Финснес | 1.62 | 4.22 | 3.87 |
| 29.04.2017 | Д2 Група 1 | Брюмундал | 0 - 3 | Рауфос | 4.91 | 4.06 | 1.53 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2015 | Д2 Група 2 | Рауфос | 3 - 3 | Алта | 1.64 | 4.30 | 3.69 |
| 25.07.2015 | Д2 Група 2 | Алта | 0 - 1 | Рауфос | 2.02 | 4.15 | 2.63 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Алта имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 01.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ХамКам | 11 | +12 | 26 |
| 2 | Алта | 11 | +9 | 22 |
| 3 | Гроруд | 11 | +5 | 22 |
| 4 | Рауфос | 11 | +6 | 18 |
| 5 | Шайд | 11 | +8 | 17 |
| 6 | Берум | 11 | +7 | 17 |
| 7 | Киелсос | 12 | -2 | 16 |
| 8 | Аскер | 11 | -4 | 15 |
| 9 | КФУМ Осло | 11 | +2 | 14 |
| 10 | Волеренга Осло 2 | 12 | -12 | 13 |
| 11 | Нюбергсунд | 11 | -3 | 11 |
| 12 | Брюмундал | 12 | -10 | 11 |
| 13 | Фолу | 11 | -12 | 10 |
| 14 | Финснес | 12 | -6 | 7 |
Хронология в първенството
| Алта | |
| Рауфос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Алта | Алта | Рауфос | Рауфос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ХамКам | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 2 | Алта | - | - | - | ||||
| 3 | Гроруд | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 4 | Рауфос | - | - | - | ||||
| 5 | Шайд | 2 - 1 | ||||||
| 6 | Берум | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Киелсос | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 8 | Аскер | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 9 | КФУМ Осло | 2 - 4 | 0 - 2 | |||||
| 10 | Волеренга Осло 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Нюбергсунд | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Брюмундал | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 13 | Фолу | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 5 | |||
| 14 | Финснес | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Алта | Рауфос | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 22 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 13 | 12 |
Форма в шампионата
| Алта | Рауфос | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 1 |
5
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 0 |
4
0 1 |
Голове в шампионата
| Алта | Рауфос | |
|
Вкарани
Получени |
19
10 |
17
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
3 |
11
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.80 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.25 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.07.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
