Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Алтах
(Австрия)
Вакер Инсбрук
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.80 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.22 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.10.2020 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алтах, а гостите от Инсбрук. Разстоянието между двата града е 131.9 км. Мачът ще се играе на стадион Кешпоинт Арена, който има капацитет от 8 500 места. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Кешпоинт Арена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Алтах - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2020 | Бундеслига | Щурм Грац | 4 - 0 | Алтах | 1.87 | 3.66 | 3.86 |
| 26.09.2020 | Бундеслига | Алтах | 0 - 2 | ВШГ Св. Тирол | 1.79 | 3.75 | 4.20 |
| 19.09.2020 | Бундеслига | Ред Бул Залцбург | 4 - 1 | Алтах | 1.09 | 9.60 | 20.22 |
| 12.09.2020 | Бундеслига | Алтах | 1 - 1 | Хартберг | 2.03 | 3.69 | 3.28 |
| 29.08.2020 | Приятелски срещи | Алтах | 2 - 5 | Аугсбург | - | - | - |
| 12.08.2020 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 6 | Борусия Дортмунд | 16.34 | 8.27 | 1.09 |
| 07.08.2020 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 4.07 | 4.34 | 1.57 |
| 08.07.2020 | Плейофи | Аустрия Виена | 1 - 0 | Алтах | 2.18 | 3.53 | 3.07 |
| 04.07.2020 | Група за Изпадане | Санкт Пьолтен | 2 - 0 | Алтах | 2.25 | 3.76 | 2.75 |
| 30.06.2020 | Група за Изпадане | Алтах | 1 - 2 | Аустрия Виена | 2.21 | 3.45 | 3.05 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2020 | Втора Лига | Амщетен | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 2.77 | 3.63 | 2.16 |
| 29.09.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Аустрия Лустенау | 1.63 | 3.86 | 4.45 |
| 25.09.2020 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 2 - 0 | Вакер Инсбрук | 1.91 | 3.84 | 3.14 |
| 18.09.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 0 - 0 | Флоридсдорфер АК | 1.60 | 4.07 | 4.47 |
| 11.09.2020 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 3 | Вакер Инсбрук | 4.07 | 3.90 | 1.68 |
| 04.09.2020 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Судтирол | 1.57 | 4.00 | 4.33 |
| 31.07.2020 | Втора Лига | Аустрия Клагенфурт | 6 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.33 | 4.89 | 6.82 |
| 24.07.2020 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Аустрия Лустенау | 2.00 | 3.71 | 3.05 |
| 17.07.2020 | Втора Лига | Рийд | 4 - 3 | Вакер Инсбрук | 1.67 | 3.98 | 4.08 |
| 14.07.2020 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 3 | Вакер Инсбрук | 6.45 | 4.55 | 1.40 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2019 | Група за Изпадане | Алтах | 1 - 4 | Вакер Инсбрук | 1.75 | 3.72 | 4.25 |
| 23.04.2019 | Група за Изпадане | Вакер Инсбрук | 0 - 4 | Алтах | 3.13 | 3.27 | 2.24 |
| 10.11.2018 | Бундеслига | Вакер Инсбрук | 1 - 0 | Алтах | 2.41 | 3.24 | 2.84 |
| 11.08.2018 | Бундеслига | Алтах | 1 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.99 | 3.38 | 3.60 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Алтах | 1 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.44 | 4.63 | 5.25 |
| 23.01.2015 | Приятелски срещи | Алтах | 5 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.24 | 5.49 | 10.11 |
| 15.06.2013 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 3 - 1 | Алтах | 2.10 | 3.35 | 3.10 |
| 08.02.2013 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 3 | Вакер Инсбрук | 2.08 | 3.45 | 3.00 |
| 07.10.2011 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 4 - 3 | Алтах | 2.35 | 3.25 | 2.63 |
| 06.04.2010 | Втора Лига | Алтах | 3 - 0 | Вакер Инсбрук | 2.35 | 3.25 | 2.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Алтах имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.80 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.22 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.87 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.10.2020 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра