Уелс - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:45
Аманфорд
Бритън Фери Лансауел
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Бритън Фери Лансауел
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.98 |
3.62 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
1.22 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.96 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аманфорд, а гостите от Бритън Фери.
Разстоянието между двата града е 21.7 км.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аманфорд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Висша Лига |
Аманфорд |
0 - 1 |
Хавърфордуест |
8.08 |
4.60 |
1.29 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Дъ Ню Сейнтс |
9 - 0 |
Аманфорд |
1.02 |
18.00 |
37.63 |
| 09.10.2026 |
Висша Лига |
Камбриан Юн. |
0 - 1 |
Аманфорд |
1.35 |
4.60 |
6.14 |
| 03.10.2026 |
Висша Лига |
Аманфорд |
2 - 1 |
Холиуел Таун |
2.75 |
3.41 |
2.15 |
| 26.09.2026 |
Висша Лига |
Флинт Таун Юн. |
3 - 0 |
Аманфорд |
1.43 |
4.27 |
5.34 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Аманфорд |
1 - 5 |
Пенибонт |
12.03 |
5.64 |
1.17 |
| 15.09.2026 |
Висша Лига |
Бари Таун |
2 - 2 |
Аманфорд |
1.15 |
6.37 |
11.90 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Аманфорд |
0 - 5 |
Карнарвън Таун |
11.46 |
6.05 |
1.16 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Ландидно |
2 - 0 |
Аманфорд |
1.25 |
5.05 |
8.49 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Аманфорд |
0 - 5 |
Кардиф Метрополитън |
5.04 |
3.78 |
1.52 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Бритън Фери Лансауел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
3 - 0 |
Ландидно |
2.10 |
3.42 |
2.83 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Карнарвън Таун |
3 - 1 |
Бритън Фери Лансауел |
1.29 |
4.97 |
6.91 |
| 09.10.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 2 |
Конас Кий |
5.29 |
3.94 |
1.48 |
| 03.10.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 0 |
Колуин Бей |
4.39 |
3.73 |
1.60 |
| 26.09.2026 |
Висша Лига |
Холиуел Таун |
1 - 1 |
Бритън Фери Лансауел |
4.17 |
3.95 |
1.59 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 1 |
Трефелин БГК |
1.52 |
3.96 |
4.77 |
| 15.09.2026 |
Висша Лига |
Пенибонт |
3 - 2 |
Бритън Фери Лансауел |
1.60 |
3.60 |
4.62 |
| 11.09.2026 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
3 - 1 |
Бритън Фери Лансауел |
2.03 |
3.25 |
3.10 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
0 - 2 |
Еърбъс ЮК |
2.03 |
3.54 |
2.89 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
1 - 4 |
Бари Таун |
3.10 |
3.43 |
1.97 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.07.2026 |
Висша Лига |
Бритън Фери Лансауел |
2 - 1 |
Аманфорд |
1.62 |
3.73 |
4.22 |
Висша Лига класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
15 |
13 |
2 |
0 |
53 |
6 |
+47 |
41 |
| 2 |
Конас Кий |
15 |
11 |
2 |
2 |
32 |
9 |
+23 |
35 |
| 3 |
Пенибонт |
14 |
10 |
3 |
1 |
30 |
11 |
+19 |
33 |
| 4 |
Карнарвън Таун |
15 |
9 |
2 |
4 |
42 |
19 |
+23 |
29 |
| 5 |
Колуин Бей |
15 |
9 |
2 |
4 |
26 |
17 |
+9 |
29 |
| 6 |
Бари Таун Юнайтед |
15 |
9 |
1 |
5 |
32 |
26 |
+6 |
28 |
| 7 |
Еърбъс ЮК |
15 |
9 |
0 |
6 |
31 |
22 |
+9 |
27 |
| 8 |
Кардиф Метрополитън |
15 |
6 |
4 |
5 |
26 |
23 |
+3 |
22 |
| 9 |
Камбриан Юнайтед |
15 |
5 |
3 |
7 |
23 |
38 |
-15 |
18 |
| 10 |
Ландидно |
15 |
5 |
1 |
9 |
22 |
28 |
-6 |
16 |
| 11 |
Хавърфордуест |
15 |
5 |
1 |
9 |
12 |
20 |
-8 |
16 |
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
15 |
4 |
3 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
15 |
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
15 |
4 |
2 |
9 |
19 |
25 |
-6 |
14 |
| 14 |
Аманфорд |
15 |
2 |
3 |
10 |
10 |
42 |
-32 |
9 |
| 15 |
Трефелин БГК |
15 |
1 |
3 |
11 |
8 |
36 |
-28 |
6 |
| 16 |
Холиуел Таун |
14 |
0 |
2 |
12 |
14 |
49 |
-35 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Аманфорд |
|
| Бритън Фери Лансауел |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Аманфорд |
Аманфорд |
|
Бритън Фери Лансауел |
Бритън Фери Лансауел |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
|
9 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Конас Кий |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Пенибонт |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Карнарвън Таун |
0 - 5 |
|
0 - 5 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Колуин Бей |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Бари Таун Юнайтед |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 7 |
Еърбъс ЮК |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 8 |
Кардиф Метрополитън |
0 - 5 |
|
0 - 5 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Камбриан Юнайтед |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Ландидно |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 11 |
Хавърфордуест |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 12 |
Бритън Фери Лансауел |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Флинт Таун Юнайтед |
|
3 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Аманфорд |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 15 |
Трефелин БГК |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Холиуел Таун |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
*** По 2 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по 2 мача в групите - общо 32 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Аманфорд |
Бритън Фери Лансауел |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
10 |
8 |
| Вкарани Голове |
10 |
16 |
| Получени Голове |
42 |
25 |
| Средно Вкарани |
0.67 |
1.07 |
| Средно Получени |
2.80 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
47% |
80% |
| Мачове Получил |
93% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
87% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
53% |
| Над 3.5 |
40% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
21 |
15 |
| Средно Вкарани |
0.71 |
0.88 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.88 |
| Мачове Вкарал |
43% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
88% |
| Гол/Гол |
43% |
62% |
| Над 1.5 |
86% |
75% |
| Над 2.5 |
71% |
50% |
| Над 3.5 |
57% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.98 |
3.62 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.93 |
1.22 |
1.19 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.96 |
1.31 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.38 |
2.66 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Бритън Фери Лансауел
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака