Гърция - Супер Лига 2 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
15:00
Анагениси Кардица
Марко 1927
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Анагениси Кардица
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.31 |
3.42 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.12 |
1.22 |
1.09 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.64 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.82 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.17 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
3.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кардица, а гостите от Маркопуло Мезогая.
Разстоянието между двата града е 240.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кардица,
който има капацитет от
4 600 места.
Снимки от Google карта
стадион Кардица.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анагениси Кардица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Ники Волос |
2 - 1 |
Анагениси Кардица |
1.66 |
3.09 |
5.35 |
| 25.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Анагениси Кардица |
1 - 0 |
ПАОК Б |
1.86 |
3.01 |
3.99 |
| 18.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Пиргос 1968 |
0 - 1 |
Анагениси Кардица |
3.58 |
2.94 |
1.99 |
| 12.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Анагениси Кардица |
3 - 0 |
Закинтос |
2.28 |
3.03 |
2.84 |
| 04.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Астерас Тр. Б |
2 - 0 |
Анагениси Кардица |
2.84 |
2.90 |
2.36 |
| 27.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Аполон Калам. |
1 - 0 |
Анагениси Кардица |
3.21 |
2.92 |
2.14 |
| 19.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Анагениси Кардица |
0 - 0 |
Паниониос Атина |
3.62 |
2.81 |
2.05 |
| 13.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Елас Сирос |
3 - 0 |
Анагениси Кардица |
2.06 |
2.96 |
3.36 |
| 06.09.2026 |
Супер Лига 2 |
АЕЛ Лариса |
1 - 1 |
Анагениси Кардица |
1.73 |
3.27 |
4.23 |
| 17.08.2026 |
Купа на Гърция |
Анагениси Кардица |
0 - 2 |
Арис Солун |
17.32 |
6.88 |
1.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Марко 1927 - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Супер Лига 2 |
Марко 1927 |
2 - 0 |
Аполон Калам. |
1.14 |
6.05 |
17.63 |
| 28.10.2026 |
Купа на Гърция |
Марко 1927 |
0 - 2 |
Олимпиакос |
10.50 |
5.82 |
1.20 |
| 25.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Паниониос Атина |
0 - 4 |
Марко 1927 |
1.99 |
2.89 |
3.67 |
| 17.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Марко 1927 |
0 - 0 |
Елас Сирос |
1.43 |
3.66 |
6.91 |
| 11.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Марко 1927 |
1 - 0 |
АЕЛ Лариса |
2.22 |
3.01 |
2.93 |
| 05.10.2026 |
Супер Лига 2 |
Нестос Хрис. |
1 - 2 |
Марко 1927 |
4.83 |
3.60 |
1.58 |
| 28.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Марко 1927 |
2 - 1 |
Пантракикос |
1.50 |
3.65 |
5.65 |
| 20.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Олимпиакос Б |
2 - 4 |
Марко 1927 |
5.16 |
3.19 |
1.63 |
| 16.09.2026 |
Купа на Гърция |
Арис Солун |
1 - 0 |
Марко 1927 |
1.11 |
7.63 |
16.12 |
| 12.09.2026 |
Супер Лига 2 |
Марко 1927 |
2 - 1 |
Атина Калитеа |
2.34 |
2.72 |
3.06 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Супер Лига 2 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марко 1927 |
9 |
8 |
1 |
0 |
18 |
5 |
+13 |
25 |
| 2 |
Паниониос Атина |
9 |
5 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
17 |
| 3 |
Атина Калитеа |
9 |
5 |
2 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
17 |
| 4 |
АЕЛ Лариса |
9 |
4 |
4 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
16 |
| 5 |
Ники Волос |
9 |
4 |
2 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 6 |
Елас Сирос |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
13 |
| 7 |
Пантракикос |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 8 |
Анагениси Кардица |
9 |
3 |
2 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
11 |
| 9 |
Пансерайкос |
9 |
4 |
2 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
10 |
| 10 |
Астерас Триполис Б |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 11 |
Пиргос 1968 |
9 |
2 |
3 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
9 |
| 12 |
ПАОК Б |
9 |
2 |
3 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 13 |
Аполон Каламария |
9 |
2 |
2 |
5 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 14 |
Нестос Хрисуполи |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
8 |
| 15 |
Олимпиакос Б |
9 |
1 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
6 |
| 16 |
Закинтос |
9 |
0 |
4 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Анагениси Кардица |
|
| Марко 1927 |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Анагениси Кардица |
Анагениси Кардица |
|
Марко 1927 |
Марко 1927 |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марко 1927 |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Паниониос Атина |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 3 |
Атина Калитеа |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 4 |
АЕЛ Лариса |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Ники Волос |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Елас Сирос |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Пантракикос |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 8 |
Анагениси Кардица |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Пансерайкос |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Астерас Триполис Б |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Пиргос 1968 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
ПАОК Б |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Аполон Каламария |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Нестос Хрисуполи |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 15 |
Олимпиакос Б |
|
|
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 16 |
Закинтос |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Анагениси Кардица |
Марко 1927 |
| Победи |
3 |
8 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
4 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
18 |
| Получени Голове |
9 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.78 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.56 |
| Мачове Вкарал |
56% |
89% |
| Мачове Получил |
56% |
44% |
| Гол/Гол |
22% |
44% |
| Над 1.5 |
56% |
67% |
| Над 2.5 |
33% |
56% |
| Над 3.5 |
0% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
10 |
| Получени Голове |
0 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
3.33 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
67% |
| Гол/Гол |
0% |
67% |
| Над 1.5 |
33% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.31 |
3.42 |
1.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.12 |
1.22 |
1.09 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.64 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.82 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.17 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.19 |
3.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Анагениси Кардица
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака